Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |

Termínový kalendár SZJ pre rok 2017

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing Kajutové plachetnice Námorné plachetnice Rádiom riadené plachetnice
Domaša Liptovská Mara Orava Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2017

Strana 1 z 8 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4   5   6   7   8      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum  Vzostupne Poč.dní Názov Miesto Tech.zabezpečenie OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF RSX BIC BTP RAC FUN KB KJP MIC E35 ORC F45 F35 SW MM IOM R69 NEL 470 FB EUR S38 IMS NL
988 14.07.2017 3 LS Z.Šírava 5 Zemplínska Šírava P.Kincel F.Kincel 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5020 14.07.2017 3 Decathlon kupa Ferto tó (AUS) AUS - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
513 15.07.2017 2 Bambusová regata Velké Dářko (CZE) CZE 5 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
202 15.07.2017 2 Orava cup 1 Orava KJ Orava - - - - - - - - - - - - - - 5 5 - - - - - - - - - - - - - - -
924 15.07.2017 2 LS Zapad 16 Senec J.Varga,L.Stoláriková 2 2 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
995 15.07.2017 6 LS Domaša 5 Domaša K. Beránek, L.Habina 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
1027 15.07.2017 6 Pretek Majstrovstvá Sveta Techno + OH kvalif. Quiberon, FRA Patrik POLLÁK - - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5019 15.07.2017 2 BAMBUSOVÁ REGATA Velké Dářko (AUS) AUS - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6041 15.07.2017 6 Majstrovstva sveta BIC Techno Plus Quiberon (FRA) FRA - - - - - - - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6016 16.07.2017 9 Laser 4.7 Youth World Championships Nieuwpoort (BEL) BEL - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
1010 16.07.2017 1 LS Orava 13 Orava A.Brestovský, V.Benček 2 - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2004 17.07.2017 5 Náborový tábor IV Slnava Jakub Kanuk 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
961 19.07.2017 0 Lokálne sústredenie L. Mara 22 Liptovská Mara Babjak 2 2 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
962 19.07.2017 1 Lokálne sústredenie L. Mara 23 Liptovská Mara Ma. Baran - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6017 21.07.2017 8 Vaurien World Championship 2017 Gudowo (POL) POL - - - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
257 21.07.2017 3 LIMAR Cup – Interpohár 2017 Liptovská Mara Limar LM 6 6 6 - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 6 - - -
906 22.07.2017 1 LS Stredozápad 6 Slnava J. Sedlačko 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6018 22.07.2017 8 420 Open European Championships Kallithea (GRE) GRE - - - - - - 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6019 22.07.2017 7 Techno 293 European Championships TBC - - - - - - - - - 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
306 22.07.2017 2 OLD BOYS 4.ročník Zemplínska Šírava T.J.Metropol KE - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
925 22.07.2017 2 LS Zapad 17 Senec J.Varga,L.Stoláriková 2 2 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
996 22.07.2017 7 LS Domaša 6 Domaša K. Beránek, L.Habina 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
1021 22.07.2017 2 LS Kráľová 2 VD Kráľová T.Chudík 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
1028 22.07.2017 8 Pretek Majstrovstvá Európy Techno Lorient, FRA Patrik POLLÁK - - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6042 22.07.2017 8 Majstrovstvá sveta BIC Techno 293 Lorient (FRA) FRA - - - - - - - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Strana 1 z 8 >> Prejdi na stranu >>  1      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Miesto :      Iba preteky SZJ
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF 470 FB EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB
KJP MIC E35 ORC F45 F35 S38 IMS NL
SW MM IOM R69 NEL