Rok :
2002 |
2003 |
2004 |
2005 |
2006 |
2007 |
2008 |
2009 |
2010 |
2011 |
2012 |
2013 |
2014 |
2015 |
2016 |
2017 | 2018 |
2019 |
2020 |
2021 |
2022 |
2023 |
2024 |
|
|
Termínový kalendár SZJ pre rok 2017
|
|
Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing Kajutové plachetnice Námorné plachetnice Rádiom riadené plachetnice Domaša Liptovská Mara Orava Senec Sĺňava Gabčíkovo Zemplínska Šírava Vypnúť všetky filtre
|
|
Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2017
|
Strana 3 z 16 >> Prejdi na stranu >>  1 
 2 
 3 
 4 
 5 
 6 
 7 
 8 
 9 
 10 
 11 
 12 
 13 
 14 
 15 
 16 
    Verzia pre tlač
    Export do csv (pre excel) |
|
Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov |
|
ČTK
|
Dátum
|
Poč.dní
|
Názov
|
Miesto
|
Tech.zabezpečenie
|
OPT
|
L47
|
LAR
|
LAS
|
FIN
|
CDT
|
VAU
|
420
|
29R
|
RS5
|
RSF
|
RSX
|
BIC
|
BTP
|
TWF
|
WFR
|
RAC
|
IQF
|
IQY
|
FF
|
OFF
|
FUN
|
KB
|
KJP
|
MIC
|
SEN
|
E35
|
ORC
|
F45
|
F35
|
SW
|
MM
|
IOM
|
R65
|
NEL
|
470
|
FB
|
EUR
|
S38
|
IMS
|
NL
|
|
6008 |
06.05.2017 |
8 |
RS:X European & Youth European Championships & European Open Trophy |
Marseille (FRA) |
FRA |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
9 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6007 |
06.05.2017 |
8 |
470 European Championship |
Monaco (MON) |
MON |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
9 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
944 |
06.05.2017 |
1 |
!!! Zrušené. !!! Lokálne sústredenie L. Mara 5 |
Liptovská Mara |
Brestovský M., Babjak |
2 |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
352 |
06.05.2017 |
2 |
Supercup Slovakia
| Domaša |
ATU Košice |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
6 |
- |
- |
- |
6 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
120 |
06.05.2017 |
2 |
Konrolny pretek I |
Senec |
Tatran |
2 |
2 |
2 |
- |
2 |
- |
- |
2 |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
231 |
06.05.2017 |
3 |
MICRO Cup Žilina
| VD Zilina |
SC Sailor |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
502 |
06.05.2017
| 3 |
Palavska regata
| Nove Mlyny (CZE) |
CZE |
- |
- |
7 |
6 |
6 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
|
914 |
06.05.2017 |
2 |
LS Zapad 6 |
Senec |
J.Varga,L.Stoláriková |
2 |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1000 |
07.05.2017 |
1 |
!!! Zrušené!!! LS Orava 3 |
Orava |
A.Brestovský, V.Benček |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
353 |
08.05.2017 |
1 |
Radiová regata 2 |
Domaša |
JK Prešov |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1047 |
08.05.2017 |
3 |
Reprezentacne sustredenie III |
Senec |
Jakub Kanuk |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
945 |
10.05.2017 |
0 |
Lokálne sústredenie L. Mara 6 |
Liptovská Mara |
Brestovský M., Babjak |
2 |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
403 |
13.05.2017 |
7 |
Matej Bencúr Regata 2017
| Kastela (CRO) |
YC Dynamo BA |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
4 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
354 |
13.05.2017 |
2 |
Pohár rektora TU Košice
| Domaša |
ATU Košice |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
915 |
13.05.2017 |
2 |
LS Zapad 7 |
Senec |
J.Varga,L.Stoláriková |
2 |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
106 |
13.05.2017
| 2 |
Pohár mládeže
| Senec |
Tatran |
5 |
5 |
5 |
- |
2 |
- |
- |
3 |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
151 |
13.05.2017 |
2 |
SamoSailing regatta |
VD Kráľová |
SamoSailing |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
252 |
13.05.2017
| 2 |
Liptovska kryha
| Liptovská Mara |
Limar LM |
2 |
2 |
2 |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1001 |
14.05.2017 |
1 |
LS Orava 4 |
Orava |
A.Brestovský, V.Benček |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1034 |
15.05.2017 |
6 |
Majstrovstvá Sveta Raceboard Masters - náhradné |
Gyzicko, POL |
Patrik Pollák |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5008 |
15.05.2017 |
6 |
Majstrovstvá Sveta Raceboard Masters
| Gyzicko, POL |
POL |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
10 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
947 |
17.05.2017 |
0 |
Lokálne sústredenie L. Mara 8 |
Liptovská Mara |
Brestovský M., Babjak |
2 |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
916 |
20.05.2017 |
2 |
LS Zapad 8 |
Senec |
J.Varga,L.Stoláriková |
2 |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
108 |
20.05.2017 |
2 |
Májové preteky |
Senec |
Slávia Senec |
2 |
2 |
2 |
- |
3 |
- |
- |
2 |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
993 |
20.05.2017 |
4 |
LS Domaša 3 |
Domaša |
K. Beránek, L.Habina |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
Strana 3 z 16 >> Prejdi na stranu >> 1 
2 
 3 
4 
5 
6 
7 
8 
9 
10 
11 
12 
13 
14 
15 
16 
    Verzia pre tlač
    Export do csv (pre excel) |
|
|
|