Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |

Termínový kalendár SZJ pre rok 2017

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing Kajutové plachetnice Námorné plachetnice Rádiom riadené plachetnice
Domaša Liptovská Mara Orava Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2017

Strana 1 z 8 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4   5   6   7   8      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum Poč.dní Názov Miesto Tech.zabezpečenie OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF RSX BIC BTP RAC FUN KB KJP MIC E35 ORC F45 F35 SW MM IOM R69 NEL 470 FB EUR  Vzostupne S38 IMS NL
907 05.08.2017 0 LS Stredozápad 7 Slnava J. Sedlačko 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
906 22.07.2017 1 LS Stredozápad 6 Slnava J. Sedlačko 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6016 16.07.2017 9 Laser 4.7 Youth World Championships Nieuwpoort (BEL) BEL - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6017 21.07.2017 8 Vaurien World Championship 2017 Gudowo (POL) POL - - - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6018 22.07.2017 8 420 Open European Championships Kallithea (GRE) GRE - - - - - - 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6019 22.07.2017 7 Techno 293 European Championships TBC - - - - - - - - - 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6020 26.07.2017 8 Laser Under 21 World Championships Nieuwpoort (BEL) BEL - - 10 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6021 30.07.2017 7 OPTIMIST EUROPEAN CHAMPIONSHIP Bourgas (BUL) BUL 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6022 06.08.2017 7 470 Junior European Championship Garda (ITA) ITA - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 9 - - - - -
6023 11.08.2017 7 Laser Radial Youth World Championships Medemblik (NED) NED - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6024 18.08.2017 8 Silver Cup Balatonfuredt (HUN) HUN - - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6025 18.08.2017 3 Laser Europa Cup - Serbia Donji Milanovac (SRB) SRB - 6 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6026 19.08.2017 7 Laser Radial Womens & Mens World Championship Medenblik (NED) NED - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6027 22.08.2017 6 470 Junior World Championship Enoshima (JPN) JPN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 10 - - - - -
6028 01.09.2017 10 FINN GOLD Cup Balatonfuredt (HUN) HUN - - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6030 04.09.2017 6 ME Raceboard Balatonfuredt (HUN) HUN - - - - - - - - - - - 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6031 12.09.2017 7 Laser Standard Men`s World Championship Split (CRO) CRO - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6032 15.09.2017 3 Laser Europa Cup - Hungary Balatonfuredt (HUN) HUN - 6 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6033 16.09.2017 8 RSX World Windsurfing Championship & RSX U21 Windsurfing Championship Enoshima (JPN) JPN - - - - - - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6034 29.09.2017 1 Bavarian Masters Chiemsee (GER) GER - - - - - - - - - - - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6035 30.09.2017 2 Chiemsee Inseln Marathon Chiemsee (GER) GER - - - - - - - - - - - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6036 01.10.2017 8 Laser Radial & Standard Europaens Barcelona (ESP) ESP - - 9 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6038 21.10.2017 7 Techno 293 World Championship Salou, Tarragona (ESP) ESP - - - - - - - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6039 10.11.2017 3 Opatija Cup Opatija (CRO) CRO - 5 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 6 - - - - -
6040 15.12.2017 8 International 420 class World Championship Perth (AUS) AUS - - - - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Strana 1 z 8 >> Prejdi na stranu >>  1      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Miesto :      Iba preteky SZJ
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF 470 FB EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB
KJP MIC E35 ORC F45 F35 S38 IMS NL
SW MM IOM R69 NEL