Rok :
2002 |
2003 |
2004 |
2005 |
2006 |
2007 |
2008 |
2009 |
2010 |
2011 |
2012 |
2013 |
2014 |
2015 |
2016 |
2017 | 2018 |
2019 |
2020 |
2021 |
2022 |
2023 |
2024 |
|
|
Termínový kalendár SZJ pre rok 2017
|
|
Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing Kajutové plachetnice Námorné plachetnice Rádiom riadené plachetnice Domaša Liptovská Mara Orava Senec Sĺňava Gabčíkovo Zemplínska Šírava Vypnúť všetky filtre
|
|
Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2017
|
Strana 8 z 11 >> Prejdi na stranu >>  1 
 2 
 3 
 4 
 5 
 6 
 7 
 8 
 9 
 10 
 11 
    Verzia pre tlač
    Export do csv (pre excel) |
|
Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov |
|
ČTK
|
Dátum
|
Poč.dní
|
Názov
|
Miesto
|
Tech.zabezpečenie
|
OPT
|
L47
|
LAR
|
LAS
|
FIN
|
CDT
|
VAU
|
420
|
29R
|
RS5
|
RSF
|
RSX
|
BIC
|
BTP
|
TWF
|
WFR
|
RAC
|
IQF
|
IQY
|
FF
|
OFF
|
FUN
|
KB
|
KJP
|
MIC
|
SEN
|
E35
|
ORC
|
F45
|
F35
|
SW
|
MM
|
IOM
|
R65
|
NEL
|
470
|
FB
|
EUR
|
S38
|
IMS
|
NL
|
|
1014 |
13.08.2017 |
1 |
LS Orava 17 |
Orava |
A.Brestovský, V.Benček |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1015 |
20.08.2017 |
1 |
LS Orava 18 |
Orava |
A.Brestovský, V.Benček |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1016 |
27.08.2017 |
1 |
LS Orava 19 |
Orava |
A.Brestovský, V.Benček |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1017 |
03.09.2017 |
1 |
LS Orava 20 |
Orava |
A.Brestovský, V.Benček |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1018 |
10.09.2017 |
1 |
LS Orava 21 |
Orava |
A.Brestovský, V.Benček |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1019 |
24.09.2017 |
1 |
LS Orava 22 |
Orava |
A.Brestovský, V.Benček |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1020 |
17.06.2017 |
2 |
LS Kráľová 1 |
VD Kráľová |
T.Chudík |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1021 |
22.07.2017 |
2 |
LS Kráľová 2 |
VD Kráľová |
T.Chudík |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1022 |
19.08.2017 |
2 |
LS Kráľová 3 |
VD Kráľová |
T.Chudík |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1023 |
23.09.2017 |
2 |
LS Kráľová 4 |
VD Kráľová |
T.Chudík |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1026 |
21.10.2017 |
8 |
Pretek Majstrovstvá Sveta Techno |
Salou, ESP |
Karol BERÁNEK |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1027 |
15.07.2017 |
6 |
Pretek Majstrovstvá Sveta Techno + OH kvalif. |
Quiberon, FRA |
Patrik POLLÁK |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1028 |
22.07.2017 |
8 |
Pretek Majstrovstvá Európy Techno |
Lorient, FRA |
Patrik POLLÁK |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1029 |
02.07.2017 |
6 |
Pretek Majstrovstvá Sveta Raceboard |
Salou, ESP |
Patrik POLLÁK |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1031 |
13.10.2017 |
8 |
Reprezentačne sústredenie Techno |
Salou ,ESP |
Patrik POLLÁK |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1033 |
04.09.2017 |
6 |
Pretek Majstrovstvá Európy Raceboard - nahradne |
Balaton, HUN |
Pollak/Beránek |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1035 |
01.09.2017 |
3 |
Pretek Supercup Česko - nahradne |
Nove Mlyny (CZE) |
Pollak/Beránek |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1038 |
16.06.2017 |
6 |
Rep. Sustre. + Laser Class Nationals |
Balaton (HUN) |
G.Alksnevicius |
- |
2 |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1039 |
06.07.2017 |
7 |
Rep. Sustredenie + Laser R Youth Europeans |
Gdynia (POL) |
LTU Coach |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1040 |
07.07.2017 |
3 |
Rep. Sustredenie |
Liptovská Mara |
G.Alksnevicius |
- |
2 |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1041 |
08.09.2017 |
3 |
Rep. Sustre. + Europa Cup |
Balaton (HUN) |
G.Alksnevicius |
- |
2 |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1042 |
28.09.2017 |
4 |
Rep. Sustre. + Laser Laser 4.7 Nationals |
Nove Mlyny (CZE) |
G.Alksnevicius |
- |
- |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1043 |
01.10.2017 |
7 |
Rep. Sustredenie + Laser R Europeans |
Barcelona (SPA) |
M.Andel |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1044 |
17.12.2017 |
1 |
WS Youth Worlds - nahradne |
China |
WS Coach |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1049 |
15.06.2017 |
4 |
Reprezentacne sustredenie V |
Balaton (HUN) |
Jakub Kanuk |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
Strana 8 z 11 >> Prejdi na stranu >> 1 
2 
3 
4 
5 
6 
7 
 8 
9 
10 
11 
    Verzia pre tlač
    Export do csv (pre excel) |
|
|
|