Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |

Termínový kalendár SZJ pre rok 2018

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing Kajutové plachetnice Námorné plachetnice Rádiom riadené plachetnice
Domaša Liptovská Mara Orava Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2018

Strana 1 z 1 >> Prejdi na stranu >>  1      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum  Vzostupne Poč.dní Názov Miesto Tech.zabezpečenie OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF RSX BIC BTP RAC FUN KB KJP MIC E35 ORC F45 F35 SW MM IOM R69 NEL 470 FB EUR S38 IMS NL
204 23.06.2018 2 Memoriál Roba ČrECa - OL2 Orava TJ Nižná 2 - - - - - - - - - - - - - 4 4 - - - - - - - - - - - - - - -
206 30.06.2018 2 Motor Yacht 1 - OL3 Orava TJ Motor Yacht club Namestovo 3 - - - 3 - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
208 28.07.2018 2 Interregata - OL5 Orava Yacht club Martin, TJ Motor Yacht club Namestovo, 5 - - - 2 - - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
207 11.08.2018 1 Oravská liga - OL4 Orava Yacht club Martin, TJ Motor Yacht club Namestovo, 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
209 18.08.2018 2 Orava cup Orava TJ Nižná 3 - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
210 25.08.2018 2 O pohár Matúša Čáka Orava SVK Trencin - - - - - - - - - - - - - - 5 5 - - - - - - - - - - - - - - -
211 29.08.2018 1 Motor Yacht 2 - OL6 Orava TJ Motor Yacht club Namestovo 4 - - - 4 - - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - 4
212 08.09.2018 2 Memorial Floriana Benčeka - OL 7 Orava YC Orava 5 5 2 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
213 22.09.2018 1 Modra stuha Oravy Orava TJ Slavia D.Kubin 2 - - - - - - - - - - - - - 2 2 - - - - - - - - - - - - - - 2

Strana 1 z 1 >> Prejdi na stranu >>  1      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Miesto :      Iba preteky SZJ
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF 470 FB EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB
KJP MIC E35 ORC F45 F35 S38 IMS NL
SW MM IOM R69 NEL