Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |

Termínový kalendár SZJ pre rok 2018

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing Kajutové plachetnice Námorné plachetnice Rádiom riadené plachetnice
Domaša Liptovská Mara Orava Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2018

Strana 1 z 5 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4   5      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum  Vzostupne Poč.dní Názov Miesto Tech.zabezpečenie OPT L47 LAR LAS FIN EUR
7001 28.12.2017 4 Laser Europa Cup Croatia Hvar (CRO) CRO - - 7 7 - -
6001 21.01.2018 8 2018 World Cup Series - Round 2, Miami Miami (USA) USA - - 8 8 8 -
6054 07.03.2018 4 6th . BODRUM INTERNATIONAL OPTIMIST REGATTA Bodrum (TUR) TUR 6 - - - - -
6052 09.03.2018 9 2018 FINN EUROPEAN CHAMPIONSHIP Cadiz (ESP) ESP - - - - 9 -
6002 29.03.2018 4 Spring Cup Isola (SLO) SLO - 6 7 7 - -
6053 29.03.2018 4 Sailing Point Easter regatta 2018 Portoroz (SLO) SLO 6 - - - - -
6003 31.03.2018 4 Europa Cup Italy Ancona (ITA) ITA - 6 6 6 - -
6005 07.04.2018 8 Radial Youth Europeans Championships & Trophy 2018 Balatonföldvár (HUN) HUN - - 9 - - -
101 07.04.2018 2 Veľká cena Bratislavy Senec Slovan 2 2 3 - 5 -
3001 14.04.2018 2 Pohár Haas+Sohn Máchovo jezero (CZE) CZE - - - - 5 -
102 21.04.2018 2 Krištáľový pohár Senec Slovan 5 5 2 5 5 -
6006 22.04.2018 8 2018 World Cup Series - Round 3, Hy?res Heyres (FRA) FRA - - 8 8 8 -
6007 28.04.2018 3 M.B.Keramika - Palavská regata Nové Mlýny (CZE) CZE - - 7 6 6 5
6056 04.05.2018 3 SEEOOC 2018 Palic (SRB) SRB 6 - - - - -
6008 05.05.2018 7 Laser Senior European Championships & Trophy 2018 La Rochelle (FRA) FRA - - 9 9 - -
6009 05.05.2018 2 Pavlovska rgata Nové Mlýny (CZE) CZE - 5 - 5 - -
3002 05.05.2018 2 Jarní premiéra Rozkoš (CZE) CZE 5 - - - - -
6010 10.05.2018 4 Europa Cup Switzerland Neuchâtel (SUI) SUI - 6 6 6 - -
304 12.05.2018 2 Pohár rektora TU Košice Domaša ATU Košice - - - - 5 -
250 12.05.2018 2 Liptovska kryha Liptovská Mara Limar LM 3 3 3 - - -
103 12.05.2018 2 Pohár mládeže Senec Tatran 5 2 5 - 2 -
6012 18.05.2018 3 Europa Cup Belguim Ostend (BEL) BEL - 6 6 6 - -
251 19.05.2018 2 Májová regata Liptovská Mara Limar LM 2 5 2 5 - -
104 19.05.2018 2 Majstrovstvá oblasti Senec Sl. Senec, Sl. STU 4 4 4 4 4 -
6057 19.05.2018 3 Kereked Kupa Csopak (HUN) HUN 4 - - - - -

Strana 1 z 5 >> Prejdi na stranu >>  1      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Miesto :      Iba preteky SZJ
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF 470 FB EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB
KJP MIC E35 ORC F45 F35 S38 IMS NL
SW MM IOM R69 NEL