Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |

Termínový kalendár SZJ pre rok 2018

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing Kajutové plachetnice Námorné plachetnice Rádiom riadené plachetnice
Domaša Liptovská Mara Orava Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2018

Strana 1 z 2 >> Prejdi na stranu >>  1   2      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum  Vzostupne Poč.dní Názov Miesto Tech.zabezpečenie RSX BIC BTP RAC FUN KB
6001 21.01.2018 8 2018 World Cup Series - Round 2, Miami Miami (USA) USA 8 - - - - -
6004 01.04.2018 7 Majstrovstvá Európy BIC Techno +  Mondello (ITA) ITA - - 9 - - -
301 28.04.2018 2 Ľadoví muži Domaša ATU Košice - 3 - 3 - -
302 01.05.2018 1 Hodzinofka I Domaša ATU Košice - 3 - 3 - -
303 05.05.2018 2 Supercup Slovakia Domaša ATU Košice - 6 - 6 - -
3003 12.05.2018 2 Cena YCN Nechranice (CZE) CZE - 5 - 5 5 -
304 12.05.2018 2 Pohár rektora TU Košice Domaša ATU Košice - 5 - 5 - -
6013 21.05.2018 6 Delta Lloyd Regatta Medenblik (NED) NED 7 - - - - -
305 26.05.2018 2 Májová regata Domaša ATU Košice - 5 - 5 - -
6014 01.06.2018 3 Major of Kalisz international regatta Kalisz (POL) POL 5 5 - 5 - -
3008 02.06.2018 2 Pohár Rozkoše Rozkoš (CZE) CZE 5 5 - 5 5 -
6016 08.06.2018 3 Supercup Hungary Balatonfunzo (HUN) HUN - 6 - 6 6 -
306 16.06.2018 2 Čerešnička Domaša ATU Košice - 5 - 5 - -
6019 25.06.2018 6 Raceboard World Championships Blanes (ESP) ESP - - - 10 - -
3014 07.07.2018 2 Závod mladých nadějí Velké Dářko (CZE) CZE - 5 - - - -
308 07.07.2018 2 Hodzinofka II Domaša ATU Košice - 3 - 3 - -
2002 09.07.2018 5 Letný jachtársky tábor Domaša Domaša ATU Košice - 2 2 - - -
6023 14.07.2018 8 48th Youth Sailing World Championships Corpus Christi (USA) USA 10 - - - - -
307 14.07.2018 2 Lenivé kapre 1 Domaša ATU Košice - 3 - 3 - -
309 21.07.2018 2 Mayerov memoriál Domaša JK Prešov - 5 - 5 - -
3017 23.07.2018 6 MČR FUN Viganj (CRO) CZE - 6 - - 7 -
6028 30.07.2018 14 Hempel Sailing World Championships Aarhus 2018 Aarhus (DEN) DEN 10 - - - - -
6029 04.08.2018 8 Techno 293 and Techno 293 Plus World Championships Liepaja (LAT) LAT - 10 10 - - -
6035 18.08.2018 8 RS:X European Championship, Youth European Championship & Open Trophy Sopot (POL) POL 9 - - - - -
311 18.08.2018 2 Lenivé kapre 2 Domaša ATU Košice - 5 - 5 - -

Strana 1 z 2 >> Prejdi na stranu >>  1      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Miesto :      Iba preteky SZJ
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF 470 FB EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB
KJP MIC E35 ORC F45 F35 S38 IMS NL
SW MM IOM R69 NEL