Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |

Termínový kalendár SZJ pre rok 2018

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing Kajutové plachetnice Námorné plachetnice Rádiom riadené plachetnice
Domaša Liptovská Mara Orava Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2018

Strana 1 z 7 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4   5   6   7      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum  Vzostupne Poč.dní Názov Miesto Tech.zabezpečenie OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF RSX BIC BTP RAC FUN KB KJP MIC E35 ORC F45 F35 SW MM IOM R69 NEL 470 FB EUR S38 IMS NL
6017 16.06.2018 9 Kieler Woche Kiel (GER) GER - - 7 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3010 16.06.2018 2 Cena CERE Nechranice - CERE (CZE) CZE - - - 5 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
611 16.06.2018 1 3.Serial MČR MM Olomoc Olomouc (CZE) CZE - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - -
310 16.06.2018 2 Zátoka Cup 2018 Domaša YC Zátoka - - - - - - - - - - - - - - 4 - - - - - - - - - - - - - - - -
306 16.06.2018 2 Čerešnička Domaša ATU Košice - - - - 3 - - - - 5 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
266 16.06.2018 1 Regata Fatranu III Liptovská Mara Fatran LM - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5023 18.06.2018 7 Laser Radial Men´s World Championship Kiel (GER) GER - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5024 20.06.2018 5 Kieler Woche Kiel (GER) GER - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6018 22.06.2018 8 2018 Optimist European Championship Sheveningen (NED) NED 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5028 22.06.2018 3 Veteran Cup Finn Brnenska prehrada (CZE) CZE - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
352 23.06.2018 2 Memorial M.Stríčika Zemplínska Šírava J.K.Sobrance 2 - - - 2 - - - - - - - - - 3 5 - - - - - - - - - - - - - - -
254 23.06.2018 2 Júnová regata Liptovská Mara Limar LM 3 3 3 - - 3 - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
204 23.06.2018 2 Memoriál Roba ČrECa - OL2 Orava TJ Nižná 2 - - - - - - - - - - - - - 4 4 - - - - - - - - - - - - - - -
5022 23.06.2018 2 VI Ogólnopolskie Regaty Kacper Sailor Poraj (POL) POL - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5026 23.06.2018 2 Veterán Cup Brněnská přehrada (CZE) CZE - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6019 25.06.2018 6 Raceboard World Championships Blanes (ESP) ESP - - - - - - - - - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5025 27.06.2018 3 MVM Laser Flottabajnokság Balatonfured (HUN) HUN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3011 29.06.2018 3 MČR Vaurien Velké Dářko (CZE) CZE - - - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
205 29.06.2018 3 Euro Micro Slovakia Liptovská Mara Kolotocari - - - - - - - - - - - - - - - 6 - - - - - - - - - - - - - - -
3012 30.06.2018 2 Šilhánkův memoriál Velké Dářko (CZE) CZE - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - - -
612 30.06.2018 1 Serial Otvorenych MSR - RG 65 VI. Ruzomberok Hrabovo Slovenský modelársky zvaz - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - -
353 30.06.2018 2 Memorial Serugu Zemplínska Šírava J.K. Z.Šírava 3 - - - 3 - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
206 30.06.2018 2 Motor Yacht 1 - OL3 Orava TJ Motor Yacht club Namestovo 3 - - - 3 - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
105 30.06.2018 2 Dunaj regata VD Gabčikovo Dynamo 3 2 5 - 3 - 5 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - -
5027 30.06.2018 2 Puchar dni morza Goczalkowice zdroj (POL) POL - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Strana 1 z 7 >> Prejdi na stranu >>  1      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Miesto :      Iba preteky SZJ
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF 470 FB EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB
KJP MIC E35 ORC F45 F35 S38 IMS NL
SW MM IOM R69 NEL