Termínový kalendár SZJ pre rok 2018

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing Kajutové plachetnice Námorné plachetnice Rádiom riadené plachetnice
Domaša Liptovská Mara Orava Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2018

  ČTK Dátum  Vzostupne Poč.dní Názov Miesto Tech.zabezpečenie OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF RSX BIC BTP RAC FUN KB KJP MIC E35 ORC F45 F35 SW MM IOM R69 NEL 470 FB EUR S38 IMS NL
601 19.01.2018 3 12th Rogoznica Cup - IOM Rogoznica (CRO) CRO - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 4 - - - - - - - -
6001 21.01.2018 8 2018 World Cup Series - Round 2, Miami Miami (USA) USA - - 8 8 8 - - - 8 - - - - - - - - - - - - - - - - 8 - - - - -
602 01.02.2018 1 MČR RG 65 Olomouc (CZE) CZE - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - - - - - -
5002 16.02.2018 3 Karneval Cup 2018 Opatia (CRO) CRO - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5001 02.03.2018 3 Athens Eurolymp Week Vari, Varkíza (GRE) GRE - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5007 02.03.2018 3 San Simon Cup 2018 Izola (SLO) SLO - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6054 07.03.2018 4 6th . BODRUM INTERNATIONAL OPTIMIST REGATTA Bodrum (TUR) TUR 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6052 09.03.2018 9 2018 FINN EUROPEAN CHAMPIONSHIP Cadiz (ESP) ESP - - - - 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5005 16.03.2018 3 Koper Cup 2018 Koper (AUS) AUS - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
603 25.03.2018 1 Marianska regata Senec Dynamo - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - 3 - - - - - -
6002 29.03.2018 4 Spring Cup Isola (SLO) SLO - 6 7 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6053 29.03.2018 4 Sailing Point Easter regatta 2018 Portoroz (SLO) SLO 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5003 30.03.2018 5 Trofeo S.A.R Princesa Sofia Mallorca (ESP) ESP - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6003 31.03.2018 4 Europa Cup Italy Ancona (ITA) ITA - 6 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6004 01.04.2018 7 Majstrovstvá Európy BIC Techno +  Mondello (ITA) ITA - - - - - - - - - - 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6005 07.04.2018 8 Radial Youth Europeans Championships & Trophy 2018 Balatonföldvár (HUN) HUN - - 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
607 07.04.2018 1 Serial Otvorenych MSR - MM I. Zilina Strecno Slovenský modelársky zvaz - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - -
101 07.04.2018 2 Veľká cena Bratislavy Senec Slovan 2 2 3 - 5 - 5 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - - - - -
5006 07.04.2018 2 12 memorial Z.Pecenkovica Pula (CRO) CRO - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5008 07.04.2018 7 Velikonoční regata 2018 Murter - Hramina (CRO) CRO - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5009 13.04.2018 3 Rybnickie Regaty Żeglarskie 2018 Rybnik (POL) POL - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3001 14.04.2018 2 Pohár Haas+Sohn Máchovo jezero (CZE) CZE - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
604 14.04.2018 1 Motyčky cup Donovaly - Motyčky Dynamo - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - - - 2 - - - - - -
5012 14.04.2018 2 Krajský Prebor Brno (CZE) CZE - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
605 21.04.2018 1 Verejna RG 65 Vavřinecký rybnik Vavrinec (CZE) CZE - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 4 - - - - - - -
401 21.04.2018 7 Slovak Sailing Week Mar. Hramina (CRO) YC Dynamo - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - -
102 21.04.2018 2 Krištáľový pohár Senec Slovan 5 5 2 5 5 - 5 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - -
5010 21.04.2018 2 XXVII Slaski Puchar Optimista Goczalkowice (POL) POL - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6006 22.04.2018 8 2018 World Cup Series - Round 3, Hy?res Heyres (FRA) FRA - - 8 8 8 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 8 - - - - -
606 22.04.2018 1 1.Serial MČR MM Vavžinec Vavrinec (CZE) CZE - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - -
6007 28.04.2018 3 M.B.Keramika - Palavská regata Nové Mlýny (CZE) CZE - - 7 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - - -
301 28.04.2018 2 Ľadoví muži Domaša ATU Košice - - - - - - - - - 3 - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5013 28.04.2018 2 Otwarte Mistrzostwa LOK Dzieržno Male (POL) POL - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5014 28.04.2018 7 Antiqua Sailing Week Antiqua (ANT) ANT - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5015 28.04.2018 1 Peters & May Round Antigua Race Antiqua (ANT) ANT - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5011 29.04.2018 3 Majthényi Zsombor emlékverseny 2018 Velence (HUN) HUN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
302 01.05.2018 1 Hodzinofka I Domaša ATU Košice - - - - - - - - - 3 - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
608 04.05.2018 1 Regatta F5-E/IOM Orfu (HUN) HUN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 4 - - - - - - - -
6056 04.05.2018 3 SEEOOC 2018 Palic (SRB) SRB 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6008 05.05.2018 7 Laser Senior European Championships & Trophy 2018 La Rochelle (FRA) FRA - - 9 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6009 05.05.2018 2 Pavlovska rgata Nové Mlýny (CZE) CZE - 5 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3002 05.05.2018 2 Jarní premiéra Rozkoš (CZE) CZE 5 - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
609 05.05.2018 1 Regatta okolo jazera - IOM Orfu (HUN) HUN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 4 - - - - - - - -
303 05.05.2018 2 Supercup Slovakia Domaša ATU Košice - - - - - - - - - 6 - 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
151 07.05.2018 2 Micro cup 1 VD Kralova TJ Slnava Piestany - - - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - -
6010 10.05.2018 4 Europa Cup Switzerland Neuchâtel (SUI) SUI - 6 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3003 12.05.2018 2 Cena YCN Nechranice (CZE) CZE - - - - - - - - - 5 - 5 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - -
402 12.05.2018 7 Regata Mateja Bencura 2018 Mar. Hramina (CRO) YC Dynamo - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - -
304 12.05.2018 2 Pohár rektora TU Košice Domaša ATU Košice - - - - 5 - - - - 5 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
250 12.05.2018 2 Liptovska kryha Liptovská Mara Limar LM 3 3 3 - - 2 - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
103 12.05.2018 2 Pohár mládeže Senec Tatran 5 2 5 - 2 - 2 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - - - - -
6011 16.05.2018 9 470 European Championship Bourgas (BUL) BUL - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 9 - - - - -
6012 18.05.2018 3 Europa Cup Belguim Ostend (BEL) BEL - 6 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5020 18.05.2018 3 Europa Cup Belgium Oostende (BEL) BEL - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3004 19.05.2018 2 Jarní závod Seč (CZE) CZE - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
403 19.05.2018 8 Regatta - Memoriál Vlada Psalmana Mar. Hramina (CRO) AAAYacht - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - -
251 19.05.2018 2 Májová regata Liptovská Mara Limar LM 2 5 2 5 - 5 - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
5021 19.05.2018 2 VĚSTONICKÁ VENUŠE Nové Mlýny (AUS) AUS - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
104 19.05.2018 2 Majstrovstvá oblasti Senec Sl. Senec, Sl. STU 4 4 4 4 4 - 4 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - 4 - - - - -
5017 19.05.2018 1 OTWARCIE SEZONU ŻEGLARSKIEGO W KOZŻ Krakow (POL) POL - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6057 19.05.2018 3 Kereked Kupa Csopak (HUN) HUN 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5016 19.05.2018 2 XXIV Regaty ekologiczne Krakow (POL) POL - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5019 19.05.2018 3 Spring Cup 2018 Neusiedler am See (AUT) AUT - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6013 21.05.2018 6 Delta Lloyd Regatta Medenblik (NED) NED - - 7 7 7 - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - - - -
3006 26.05.2018 2 Velká cena ALT Q Nové Mlýny (CZE) CZE 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3005 26.05.2018 2 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny (CZE) CZE - 5 5 - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
305 26.05.2018 2 Májová regata Domaša ATU Košice - - - - 3 - - - - 5 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5018 26.05.2018 2 Ogólnopolskie Regaty o Puchar Nysy - Głębinów Nysa - Glebinow (POL) POL - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
202 27.05.2018 1 Oravská liga - OL1 Orava Yacht club Martin, TJ Motor Yacht club Namestovo, - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
152 27.05.2018 1 FUN regata  Slnava TJ Slnava Piestany - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
6014 01.06.2018 3 Major of Kalisz international regatta Kalisz (POL) POL - - - - - - - - 5 5 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
610 01.06.2018 1 Serial Otvorenych MSR - MM II. Ruzomberok Hrabovo Slovenský modelársky zvaz - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - -
3007 02.06.2018 2 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví CZE - 5 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - - -
3008 02.06.2018 2 Pohár Rozkoše Rozkoš (CZE) CZE - - - - - - - - 5 5 - 5 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - -
351 02.06.2018 2 Vietor Zemplina Zemplínska Šírava FYC Sobrance 2 - - - 2 - - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
252 02.06.2018 2 Trim cup - PLM Liptovská Mara Jacht klub Trim Zvolen 5 3 5 - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
6016 08.06.2018 3 Supercup Hungary Balatonfunzo (HUN) HUN - - - - - - - - - 6 - 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6015 08.06.2018 3 Europa Cup Bulgaria Varna (BUL) BUL - 6 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6058 08.06.2018 4 Choco Cup Balaton (HUN) HUN 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3009 09.06.2018 2 YC Kladno Finn Race Jesenice (CZE) CZE - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
404 09.06.2018 8 Team regata Murter (CRO) Kolotocari - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - -
253 09.06.2018 2 O pohar starostu L.Trnovca - PLM Liptovská Mara JK Liptovska Mara 3 5 3 5 - 3 - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
6017 16.06.2018 9 Kieler Woche Kiel (GER) GER - - 7 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3010 16.06.2018 2 Cena CERE Nechranice - CERE (CZE) CZE - - - 5 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
611 16.06.2018 1 3.Serial MČR MM Olomoc Olomouc (CZE) CZE - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - -
310 16.06.2018 2 Zátoka Cup 2018 Domaša YC Zátoka - - - - - - - - - - - - - - 4 - - - - - - - - - - - - - - - -
306 16.06.2018 2 Čerešnička Domaša ATU Košice - - - - 3 - - - - 5 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
266 16.06.2018 1 Regata Fatranu III Liptovská Mara Fatran LM - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5023 18.06.2018 7 Laser Radial Men´s World Championship Kiel (GER) GER - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5024 20.06.2018 5 Kieler Woche Kiel (GER) GER - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6018 22.06.2018 8 2018 Optimist European Championship Sheveningen (NED) NED 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5028 22.06.2018 3 Veteran Cup Finn Brnenska prehrada (CZE) CZE - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
352 23.06.2018 2 Memorial M.Stríčika Zemplínska Šírava J.K.Sobrance 2 - - - 2 - - - - - - - - - 3 5 - - - - - - - - - - - - - - -
254 23.06.2018 2 Júnová regata Liptovská Mara Limar LM 3 3 3 - - 3 - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
204 23.06.2018 2 Memoriál Roba ČrECa - OL2 Orava TJ Nižná 2 - - - - - - - - - - - - - 4 4 - - - - - - - - - - - - - - -
5022 23.06.2018 2 VI Ogólnopolskie Regaty Kacper Sailor Poraj (POL) POL - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5026 23.06.2018 2 Veterán Cup Brněnská přehrada (CZE) CZE - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6019 25.06.2018 6 Raceboard World Championships Blanes (ESP) ESP - - - - - - - - - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5025 27.06.2018 3 MVM Laser Flottabajnokság Balatonfured (HUN) HUN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3011 29.06.2018 3 MČR Vaurien Velké Dářko (CZE) CZE - - - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
205 29.06.2018 3 Euro Micro Slovakia Liptovská Mara Kolotocari - - - - - - - - - - - - - - - 6 - - - - - - - - - - - - - - -
3012 30.06.2018 2 Šilhánkův memoriál Velké Dářko (CZE) CZE - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - - -
612 30.06.2018 1 Serial Otvorenych MSR - RG 65 VI. Ruzomberok Hrabovo Slovenský modelársky zvaz - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - -
353 30.06.2018 2 Memorial Serugu Zemplínska Šírava J.K. Z.Šírava 3 - - - 3 - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
206 30.06.2018 2 Motor Yacht 1 - OL3 Orava TJ Motor Yacht club Namestovo 3 - - - 3 - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
105 30.06.2018 2 Dunaj regata VD Gabčikovo Dynamo 3 2 5 - 3 - 5 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - -
5027 30.06.2018 2 Puchar dni morza Goczalkowice zdroj (POL) POL - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6020 01.07.2018 8 Under 21 Worlds Gdynia (POL) POL - - 10 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2001 01.07.2018 5 Letný jachtársky tábor L.Mara Liptovská Mara YC LImar 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6021 03.07.2018 8 470 Junior European Championship Sesimbra (POR) POR - - - - - - 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 9 - - - - -
3013 05.07.2018 4 MMČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví CZE - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
255 06.07.2018 3 5th Optimist No Limit Match Race Liptovská Mara Limar LM 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2
6022 07.07.2018 4 Europa Cup Germany Warnemuende (GER) GER - 6 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3014 07.07.2018 2 Závod mladých nadějí Velké Dářko (CZE) CZE - 3 3 - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
354 07.07.2018 2 Vihorlat Cup Zemplínska Šírava Y.C.Michalovce 2 - - - 2 - - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
308 07.07.2018 2 Hodzinofka II Domaša ATU Košice - - - - - - - - - 3 - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
153 07.07.2018 2 Orviský Cup Slnava TJ Slnava Piestany - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
5029 07.07.2018 2 Zavod mladych nadeji Velke Darko (CZE) CZE - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2002 09.07.2018 5 Letný jachtársky tábor Domaša Domaša ATU Košice 2 - - - - - - - - 2 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6059 13.07.2018 3 Decathlon Cupa Ferto-to (HUN) HUN 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6023 14.07.2018 8 48th Youth Sailing World Championships Corpus Christi (USA) USA - - 10 - - - 10 - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3015 14.07.2018 2 Bambusová regata Velké Dářko (CZE) CZE 5 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
355 14.07.2018 2 O Pohár Tatum Zemplínska Šírava J.K.TATUM 3 - - - 2 - - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
307 14.07.2018 2 Lenivé kapre 1 Domaša ATU Košice - - - - 2 - - - - 3 - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3
256 14.07.2018 2 Júlová regata Liptovská Mara Limar LM 2 2 2 - - 2 - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
207 15.07.2018 1 Oravská liga - OL4 Orava Yacht club Martin, TJ Motor Yacht club Namestovo, 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3016 16.07.2018 2 Cena CSCN Nechranice (CZE) CZE - - - 5 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6024 20.07.2018 9 World Championship Travemuende (GER) GER - - - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
258 20.07.2018 3 Limar Cup - Interpohár Liptovská Mara Limar LM 6 6 6 5 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 6 - - -
6025 21.07.2018 3 The Olympic Regatta Tihany (HUN) HUN - 6 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
356 21.07.2018 2 Old Boys 5.r. Zemplínska Šírava T.J.Metropol KE - - - - - - - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
309 21.07.2018 2 Mayerov memoriál Domaša JK Prešov - - - - 2 - - - - 5 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3017 23.07.2018 6 MČR FUN Viganj (CRO) CZE - - - - - - - - - 6 - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6026 26.07.2018 3 50. Kékszalag Erste Nagydíj Balatonfüred (HUN) HUN - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - -
6027 27.07.2018 3 MVM LASER Fleet championships Balatonfüred (HUN) HUN - 6 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
357 28.07.2018 2 TOP 24 38. r. Zemplínska Šírava J.K. Z.Šírava - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
208 28.07.2018 2 Interregata - OL5 Orava Yacht club Martin, TJ Motor Yacht club Namestovo, 5 - - - 2 - - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
6028 30.07.2018 14 Hempel Sailing World Championships Aarhus 2018 Aarhus (DEN) DEN - - - 10 10 - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - 10 - - - - -
3018 03.08.2018 3 Interpohár 2018 Olešná (CZE) CZE 6 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 6 - - -
6029 04.08.2018 8 Techno 293 and Techno 293 Plus World Championships Liepaja (LAT) LAT - - - - - - - - - 10 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
259 04.08.2018 2 O pohár primátora L.Mikuláš Liptovská Mara Fatran 4 4 4 - - 6 - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
154 04.08.2018 1 Kajutová 6 hodinovka Slnava TJ Slnava Piestany - - - - - - - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
6030 08.08.2018 8 420 World Championships Newport (USA) USA - - - - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6031 11.08.2018 3 Europa Cup Poland Dziwnów (POL) POL - 6 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
358 11.08.2018 2 Cassovia Cup Zemplínska Šírava J.C. Cassovia - - - - - - - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
260 11.08.2018 2 Regata Fatranu I Liptovská Mara Fatran 2 2 2 - - 5 - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
257 11.08.2018 2 24 hodinovka - FIVING CUP - PLM Liptovská Mara Limar LM 3 - - - - 3 - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
6032 13.08.2018 5 Majstrovstva sveta Micro Swinoujscie (POL POL - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - -
3019 16.08.2018 4 MČR - Optimist Lipno - Černá v Pošumaví CZE 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6034 17.08.2018 8 Radial Youth Worlds Kiel (GER) GER - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6033 17.08.2018 3 Europa Cup Serbia D.Milanovac (SRB) SRB - 6 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6035 18.08.2018 8 RS:X European Championship, Youth European Championship & Open Trophy Sopot (POL) POL - - - - - - - - 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
359 18.08.2018 2 Majstrovstvá Oblasti Zemplínska Širava Zemplínska Šírava Y.C.Michalovce 4 - - - 4 - - - - - - - - - 4 - - - - - - - - - - - - - - - -
311 18.08.2018 2 Lenivé kapre 2 Domaša ATU Košice - - - - 3 - - - - 5 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
261 18.08.2018 2 Augustová regata Liptovská Mara Limar LM 3 3 3 - - 3 - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
209 18.08.2018 2 Orava cup Orava TJ Nižná 3 - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
6036 19.08.2018 8 470 Junior World Championship Braccioano (ITA) ITA - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 10 - - - - -
613 24.08.2018 1 Compass Vitorlás napok - F5-E/IOM Orfu (HUN) HUN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 4 - - - - - - - -
6037 25.08.2018 2 Nechranicka buchta Nechranice (CZE) CZE - - - - - - - - - 5 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3020 25.08.2018 2 Nechranická buchta Nechranice (CZE) CZE - - - - - - - - - 5 - 5 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3021 25.08.2018 2 O pohár Vranova Vranovská přehrada (CZE) CZE - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
614 25.08.2018 1 Compass Vitorlás napok - F5-M EC/MM Orfu (HUN) HUN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 4 - - - - - - - - -
360 25.08.2018 2 Modrá stuha Zemplínska Šírava J.K.TATUM - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
312 25.08.2018 2 Pohár TJ Vranov nad Topľou Domaša TJ Vranov nad Topľou - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
210 25.08.2018 2 O pohár Matúša Čáka Orava SVK Trencin - - - - - - - - - - - - - - 5 5 - - - - - - - - - - - - - - -
6038 26.08.2018 8 Majstrovstvá Čiech RAC a Techno + Nechranice (CZE) CZE - - - - - - - - - - 7 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6039 27.08.2018 10 2018 Optimist World Championship Famagusta (CYP) CYP 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6040 29.08.2018 5 National Championships Balatonfüred (HUN) HUN - 7 7 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6041 29.08.2018 4 1.Seascape18 European Championship Portoroz (SLO) SLO - - - - - - - - - - - - - - 9 - - - - - - - - - - - - - - - -
211 29.08.2018 1 Motor Yacht 2 - OL6 Orava TJ Motor Yacht club Namestovo 4 - - - 4 - - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - 4
3023 30.08.2018 4 MMČR Bic Nechranice (CZE) CZE - - - - - - - - - 7 - 7 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3022 30.08.2018 4 MMČR FINN Lipno - Kovářov (CZE) CZE - - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3024 31.08.2018 3 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví CZE - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - - -
262 01.09.2018 2 Regata Fatranu II. - PLM Liptovská Mara Fatran 2 2 2 - - 4 - - - - - - - - 4 - - - - - - - - - - - - - - - -
155 01.09.2018 2 Sĺňavská riasa Slnava TJ Slnava Piestany - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
6043 07.09.2018 3 Europa Cup Attersee (AUT) AUT - 6 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6055 07.09.2018 3 Majstrovstvá Chorvátska do 12 rokov Stari Grad (CRO) CRO 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6044 08.09.2018 2 Supercup, Majstrovstvá Čiech Techno Nové Mlýny (CZE) CZE - - - - - - - - - 7 - 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3028 08.09.2018 2 Czech Supercup Nové Mlýny (CZE) CZE - - - - - - - - 5 5 - 5 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3027 08.09.2018 2 Podzimní sokolská regata Tovačov (CZE) CZE 2 - - - - 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3025 08.09.2018 2 OMA Cup Olešná (CZE) CZE - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3026 08.09.2018 2 Babí Léto Lipno - Černá v Pošumaví CZE 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
405 08.09.2018 7 Student Regata Murter (CRO) Kolotocari - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - -
361 08.09.2018 2 Vinniansky Strapec Zemplínska Šírava J.K.TATUM 3 - - - 5 - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
212 08.09.2018 2 Memorial Floriana Benčeka - OL 7 Orava YC Orava 5 5 2 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
106 08.09.2018 2 Tatran cup Senec Tatran 3 3 2 - 2 - 3 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - - - - -
107 14.09.2018 3 Veľka cena Slovenska 2018 - Okruhový jachting VD Gabčikovo Dynamo, KVO 7 7 7 - 7 7 7 - - 7 7 7 - - - - - - - - - - - - - 7 - - - - -
6045 15.09.2018 8 Majstrovstvá sveta Raceboard Masters Portimao (POR) POR - - - - - - - - - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3029 15.09.2018 2 Švestková regata Jesenice (CZE) CZE - 5 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
615 15.09.2018 1 Serial Otvorenych MSR - MM III. Piestany Rybarsky dvor Slovenský modelársky zvaz - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - -
313 15.09.2018 2 15.míľ po Domaši 43.roč. Domaša JK Prešov - - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
314 21.09.2018 3 Veľka cena Slovenska 2017 - kajutový jachting Domaša JK Prešov - - - - - - - - - - - - - - 7 7 - - - - - - - - - - - - - - -
3030 22.09.2018 2 Modrý hrozen Q Nové Mlýny (CZE) CZE 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
264 22.09.2018 2 Septembrová regata Liptovská Mara Limar LM 3 3 3 - - 3 - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
213 22.09.2018 1 Modra stuha Oravy Orava TJ Slavia D.Kubin 2 - - - - - - - - - - - - - 2 2 - - - - - - - - - - - - - - 2
108 22.09.2018 2 Modrá stuha Senca Senec Sl. Senec, Sl. STU 3 2 3 - 2 - 2 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - - - - -
406 24.09.2018 4 SPIE Elektrovod Cup 2018 Mar. Hramina (CRO) YC Dynamo - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - -
6060 27.09.2018 3 Majstrovstvá Maďarska Balatonfüred (HUN) HUN 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6042 28.09.2018 3 Interpohar - Puchar Beskidow Zarzecze (POL) POL 6 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3031 28.09.2018 3 MČR Nové Mlýny (CZE) CZE - 7 - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - -
407 29.09.2018 8 MMSR v Námornom jachtingu 2018 - One - Design Elán 350 Biograd n_Moru (CRO) Kolotocari - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - - - - - - - - - - - -
362 29.09.2018 2 O Pohár starostu Kaluže Zemplínska Šírava J.K. Z.Šírava - - - - - - - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
315 29.09.2018 2 Kapurková regata Domaša ATU Košice - - - - - - - - - 4 - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
265 29.09.2018 1 Modra stuha Liptovská Mara Limar LM 2 2 2 - - 2 - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
156 29.09.2018 1 Zastavené vetry Slnava TJ Slnava Piestany - - - - - - - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
6046 05.10.2018 1 Bavarian Masters Chiemsee (GER) GER - - - - - - - - - 4 - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6047 06.10.2018 2 Chiemsee Maraton Chiemsee (GER) GER - - - - - - - - - 4 - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
616 06.10.2018 2 RG Majtrovstva Maďarska - RG 65 Velence (HUN) HUN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - - - - - -
109 06.10.2018 2 Jesenná regata VD Gabčikovo Tatran 5 3 5 - 3 - 3 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - -
6048 06.10.2018 12 Youth Olympic Games Buenos Aires (ARG) ARG - - - - - - - - - 12 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
263 13.10.2018 2 GAJOS CUP - PLM Liptovská Mara Limar LM 3 3 3 - - 2 - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
214 13.10.2018 2 Healloween Micro cup VD Zilina SC Sailor - - - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - -
110 13.10.2018 2 Pohár Slovana Senec Slovan 2 5 2 5 5 - 3 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - -
6049 19.10.2018 3 Europa Cup Spain Palamos (ESP) ESP - 6 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
617 20.10.2018 2 Hungarian IOM Open Orfu (HUN) HUN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - - - - - - -
111 20.10.2018 2 Posledný vietor Senec KVO 2 2 2 - 3 - 2 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - - - - -
6050 20.10.2018 9 Majstrovstvá Europy BIC Techno  Athens (GRE) GRE - - - - - - - - - 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6061 20.10.2018 2 Halloween Regata Portoroz (SLO) SLO 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
618 18.11.2018 1 Dynamo regata Senec Dynamo - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - 3 - - - - - -
619 25.11.2018 1 Lexus PPC Velka Cena Slovenska 2018 - SW a NeL Senec Striborg - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - - 7 - - - - - -
6051 28.12.2018 4 Europa Cup Hvar (CRO) CRO - 6 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -