Termínový kalendár SZJ pre rok 2018

!!! Pracovná verzia !!!

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2018

ISAF Regatta OnLine Info

ČTK Dátum  Vzostupne Poč.dní Názov Miesto Tech.zabezpečenie X49 470 420 VAU RSF FB OPT EUR FIN L47 LAP LAR LAS KJP MIC ORC F45 F35 S38 IMS RCP RSX BIC BTP RAC FUN KB NL
601 19.01.2018 3 12th Rogoznica Cup - IOM Rogoznica (CRO) CRO - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 4 - - - - - - -
6001 21.01.2018 8 2018 World Cup Series - Round 2, Miami Miami (USA) USA 8 8 - - - - - - 8 - - 8 8 - - - - - - - - 8 - - - - - -
602 01.02.2018 1 MČR RG 65 Olomouc (CZE) CZE - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - - - - - -
6002 29.03.2018 4 Spring Cup Isola (SLO) SLO - - - - - - - - - 6 - 7 7 - - - - - - - - - - - - - - -
6003 31.03.2018 4 Europa Cup Italy Ancona (ITA) ITA - - - - - - - - - 6 - 6 6 - - - - - - - - - - - - - - -
6004 01.04.2018 7 Majstrovstvá Európy BIC Techno +  Mondello (ITA) ITA - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 9 - - - -
605 07.04.2018 1 Serial Otvorenych MSR - MM I. Zilina Strecno Slovenský modelársky zvaz - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - -
6005 07.04.2018 8 Radial Youth Europeans Championships & Trophy 2018 Balatonföldvár (HUN) HUN - - - - - - - - - - - 9 - - - - - - - - - - - - - - - -
6060 07.04.2018 8 European Laser 4.7 Youth Championships & Trophy 2018 Patras (GRE) GRE - - - - - - - - - 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6063 13.04.2018 3 RYBNICKIE REGATY ŻEGLARSKIE Rybnik (POL) POL - - - - - - 5 - - 5 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
3001 14.04.2018 2 Pohár Haas+Sohn Máchovo jezero (CZE) CZE - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
606 14.04.2018 1 Serial Otvorenych MSR - RG 65 I. Senec - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - -
6064 20.04.2018 3 XXVIII ŚLĄSKI PUCHAR OPTIMISTA Goczałkowice Zdrój (POL) POL - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
603 21.04.2018 1 Verejna RG 65 Vavřinecký rybnik Vavrinec (CZE) CZE - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 4 - - - - - - -
401 21.04.2018 7 Slovak Sailing Week Mar. Hramina (CRO) YC Dynamo - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - -
604 22.04.2018 1 1.Serial MČR MM Vavžinec Vavrinec (CZE) CZE - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - -
6006 22.04.2018 8 2018 World Cup Series - Round 3, Hy?res Heyres (FRA) FRA 8 8 - - - - - - 8 - - 8 8 - - - - - - - - - - - - - - -
301 28.04.2018 2 Ľadoví muži Domaša ATU Košice - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - 3 - - -
6007 28.04.2018 3 Palavska Regatta Nove Mlyny (CZE) CZE - - - - - - - 5 6 - - 6 6 - - - - - - - - - - - - - - -
6065 28.04.2018 2 OTWARTE MISTRZOSTWA LOK Pyskowice POL - - - - - - 5 - - 5 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
302 01.05.2018 1 Hodzinofka I Domaša ATU Košice - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - 3 - - -
6050 01.05.2018 6 BOURGAS SAILING WEEK BOURGAS (BUL) BUL - 6 6 - - - 6 - 6 6 - 6 6 - - - - - - - - - - - - - - -
607 04.05.2018 1 Regatta F5-E/IOM Orfu (HUN) HUN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 4 - - - - - - -
3002 05.05.2018 2 Jarní premiéra Rozkoš (CZE) CZE - - 5 - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
608 05.05.2018 1 Regatta okolo jazera - IOM Orfu (HUN) HUN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 4 - - - - - - -
303 05.05.2018 2 Supercup Slovakia Domaša ATU Košice - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 6 - 6 - - -
6053 05.05.2018 2 Pavlovská regata Nové Mlyny (CZE) CZE - - - - - - - - - 5 - - 5 - - - - - - - - - - - - - - -
6061 05.05.2018 8 Laser Senior European Championships & Trophy 2018 La Rochelle (FRA) FRA - - - - - - - - - - - - 9 - - - - - - - - - - - - - - -
6008 10.05.2018 4 Europa Cup Switzerland Neuchâtel (SUI) SUI - - - - - - - - - 6 - 6 6 - - - - - - - - - - - - - - -
3003 12.05.2018 2 Cena YCN Nechranice (CZE) CZE - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - 5 5 - -
609 12.05.2018 1 Serial Otvorenych MSR - RG 65 II. Galanta - Čierna Voda SIG - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - -
402 12.05.2018 7 Regata Mateja Bencura 2018 Mar. Hramina (CRO) YC Dynamo - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - -
304 12.05.2018 2 Pohár rektora TU Košice Domaša ATU Košice - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - 5 - 5 - - -
250 12.05.2018 2 Liptovska kryha Liptovská Mara Limar LM - - - 5 - - 3 - - 3 - 3 - 3 - - - - - - - - - - - - - -
6066 12.05.2018 2 INTERPUCHAR ZAGŁĘBIA Dąbrowa Górnicza (POL) POL - - - - - - 5 - - 5 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
6009 16.05.2018 9 470 European Championship Bourgas (BUL) BUL - 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6010 18.05.2018 3 Europa Cup Belguim Ostend (BEL) BEL - - - - - - - - - 6 - 6 6 - - - - - - - - - - - - - - -
3004 19.05.2018 2 Jarní závod Seč (CZE) CZE - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
403 19.05.2018 8 Regatta - Memoriál Vlada Psalmana Mar. Hramina (CRO) AAAYacht - - - - - - - - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - -
251 19.05.2018 2 Májová regata Liptovská Mara Limar LM - - - 2 - - 2 - - 2 - 2 - 2 - - - - - - - - - - - - - -
6011 21.05.2018 6 Delta Lloyd Regatta Medenblik (NED) NED 7 7 - - - - - - 7 - - 7 7 - - - - - - - - 7 - - - - - -
610 25.05.2018 3 Otvorene Majstrovstva Slovenska NSS Ruzomberok Hrabovo - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - - - - - -
3005 26.05.2018 2 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny (CZE) CZE - - - 5 - - - - - 5 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
3006 26.05.2018 2 Velká cena ALT Q Nové Mlýny (CZE) CZE - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
305 26.05.2018 2 Májová regata Domaša ATU Košice - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - 5 - 5 - - -
201 26.05.2018 1 Goralska regata Orava YC Orava - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6054 26.05.2018 2 Velká cena YC Dyje Nové Mlyny (CZE) CZE - - - 5 - - - - - 5 - - 5 - - - - - - - - - - - - - - -
6067 26.05.2018 2 PUCHAR NYSY Głębinów (POL) POL - - - - - - 5 - - 5 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
202 27.05.2018 1 Oravská liga - OL1 Orava Yacht club Martin, TJ Motor Yacht club Namestovo, - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
611 01.06.2018 1 Serial Otvorenych MSR - MM II. Ruzomberok Hrabovo Slovenský modelársky zvaz - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - -
6012 01.06.2018 3 Major of Kalisz international regatta Kalisz (POL) POL - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 5 - 5 - - -
3007 02.06.2018 2 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví CZE - - - - - - - 5 - 5 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
3008 02.06.2018 2 Pohár Rozkoše Rozkoš (CZE) CZE - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 5 - 5 5 - -
351 02.06.2018 2 Vietor Zemplina Zemplínska Šírava FYC Sobrance - - - - - - 2 - 2 - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - -
252 02.06.2018 2 Trim cup - PLM Liptovská Mara Jacht klub Trim Zvolen - - - - - - 5 - - 5 - 5 - 5 - - - - - - - - - - - - - -
6013 08.06.2018 3 Europa Cup Bulgaria Varna (BUL) BUL - - - - - - - - - 6 - 6 6 - - - - - - - - - - - - - - -
6014 08.06.2018 3 Supercup Hungary Balatonfunzo (HUN) HUN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 6 - 6 6 - -
3009 09.06.2018 2 YC Kladno Finn Race Jesenice (CZE) CZE - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
612 09.06.2018 1 Serial Otvorenych MSR - RG 65 III. Rohožnik Vivrat - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - -
253 09.06.2018 2 O pohar strostu L.Trnovca - PLM Liptovská Mara JK Liptovska Mara - - - 3 - - 3 - - 3 - 3 - 5 - - - - - - - - - - - - - -
6068 09.06.2018 2 Otwarte Mistrzostwa Małopolski i Krakowskiego OZŻ Kraków (POL) POL - - - - - - 5 - - 5 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
6069 09.06.2018 2 PUCHAR POLSKI POŁUDNIOWO-ZACHODNIEJ Borzygniew (POL) POL - - - - - - 5 - - 5 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
3010 16.06.2018 2 Cena CERE Nechranice - CERE (CZE) CZE - - - - - - - - 5 - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - -
613 16.06.2018 1 3.Serial MČR MM Olomoc Olomouc (CZE) CZE - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - -
352 16.06.2018 2 Memorial M.Stríčika Zemplínska Šírava J.K.Sobrance - - - - - - 2 - 2 - - - - 4 - - - - - - - - - - - - - -
306 16.06.2018 2 Čerešnička Domaša ATU Košice - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - 5 - 5 - - -
203 16.06.2018 1 Regata Slavie DK Orava TJ Slavia D.Kubin - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6015 16.06.2018 9 Kieler Woche Kiel (GER) GER - - - - - - - - - - - 7 7 - - - - - - - - - - - - - - -
6058 18.06.2018 7 Laser Radial Mens World Championship Kiel (GER) GER - - - - - - - - - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - -
6016 22.06.2018 8 2018 Optimist European Championship Sheveningen (NED) NED - - - - - - 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
307 23.06.2018 2 Lenivé kapre 1 Domaša ATU Košice - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - 3 - 3 - - 3
254 23.06.2018 2 Júnová regata Liptovská Mara Limar LM - - - 3 - - 3 - - 3 - 3 - 3 - - - - - - - - - - - - - -
204 23.06.2018 2 Memoriál Roba Črepa - OL2 Orava TJ Nižná - - - - - - 2 - - - - - - 4 4 - - - - - - - - - - - - -
6070 23.06.2018 2 KACPER SAILOR Poraj (POL) POL - - - - - - 5 - - 5 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
6017 25.06.2018 6 Raceboard World Championships Blanes (ESP) ESP - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 10 - - -
3011 29.06.2018 3 MČR Vaurien Velké Dářko (CZE) CZE - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
614 30.06.2018 1 Serial Otvorenych MSR - RG 65 VI. Ruzomberok Hrabovo Slovenský modelársky zvaz - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - -
353 30.06.2018 2 Memorial Serugu Zemplínska Šírava J.K. Z.Šírava - - - - - - 3 - 3 - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - -
205 30.06.2018 2 Motor Yacht 1 - OL3 Orava TJ Motor Yacht club Namestovo - - - - - - 3 - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3012 30.06.2018 2 Šilhánkův memoriál Velké Dářko (CZE) CZE - - - - - - - 5 - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
6071 30.06.2018 2 PUCHAR DNI MORZA Międzybrodzie B. (POL) POL - - - - - - 5 - - 5 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
6018 01.07.2018 8 Under 21 Worlds Gdynia (POL) POL - - - - - - - - - - - 10 10 - - - - - - - - - - - - - - -
6019 03.07.2018 8 470 Junior European Championship Sesimbra (POR) POR - 9 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3013 05.07.2018 4 MMČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví CZE - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
354 07.07.2018 2 Vihorlat Cup Zemplínska Šírava Y.C.Michalovce - - - - - - 2 - 5 - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - -
308 07.07.2018 2 Hodzinofka II Domaša ATU Košice - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - 3 - - -
255 07.07.2018 2 4th Optimist No Limit Match Race Liptovská Mara Limar LM - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2
3014 07.07.2018 2 Závod mladých nadějí Velké Dářko (CZE) CZE - - - - - - - - - 3 - 3 - - - - - - - - - - 5 - - - - -
6020 07.07.2018 4 Europa Cup Germany Warnemuende (GER) GER - - - - - - - - - 6 - 6 6 - - - - - - - - - - - - - - -
6057 09.07.2018 9 Laser 4.7 Youth World Championships Gdynia (POL) POL - - - - - - - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - -
355 14.07.2018 2 O Pohár Tatum Zemplínska Šírava J.K.TATUM - - - - - - 3 - 5 - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - -
309 14.07.2018 2 Mayerov memoriál Domaša JK Prešov - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - 5 - 5 - - -
256 14.07.2018 2 Júlová regata Liptovská Mara Limar LM - - - 2 - - 2 - - 2 - 2 - 2 - - - - - - - - - - - - - -
3015 14.07.2018 2 Bambusová regata Velké Dářko (CZE) CZE - - - - - - 5 - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6021 14.07.2018 8 48th Youth Sailing World Championships Corpus Christi (USA) USA - - 10 - - - - - - - - 10 - - - - - - - - - 10 - - - - - -
6055 14.07.2018 2 Bambusová regata Velké Dářko (CZE) CZE - - - - - - 5 - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - -
206 15.07.2018 1 Oravská liga - OL4 Orava Yacht club Martin, TJ Motor Yacht club Namestovo, - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3016 16.07.2018 2 Cena CSCN Nechranice (CZE) CZE - - - - - - - - 5 - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - -
258 20.07.2018 3 Limar Cup - Interpohár Liptovská Mara Limar LM - - - 5 - - 6 6 - 6 - 6 - - - - - - - - - - - - - - - -
6022 20.07.2018 9 World Championship Travemuende (GER) GER - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
356 21.07.2018 2 Old Boys 5.r. Zemplínska Šírava T.J.Metropol KE - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - -
6023 21.07.2018 3 The Olympic Regatta Tihany (HUN) HUN - - - - - - - - - 6 - 6 6 - - - - - - - - - - - - - - -
6072 21.07.2018 2 OTWARTE MISTRZOSTWA PODKARPACIA Tarnobrzeg (POL) POL - - - - - - 5 - - 5 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
3017 23.07.2018 6 MČR FUN Viganj (CRO) CZE - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 6 - - 7 - -
6024 27.07.2018 3 MVM LASER Fleet championships Balatonfüred (HUN) HUN - - - - - - - - - 6 - 6 6 - - - - - - - - - - - - - - -
357 28.07.2018 2 TOP 24 38. r. Zemplínska Šírava J.K. Z.Šírava - - - - - - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - -
257 28.07.2018 2 24 hodinovka - FIVING CUP - PLM Liptovská Mara Limar LM - - - 3 - - 3 - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - -
207 28.07.2018 2 Interregata - OL5 Orava Yacht club Martin, TJ Motor Yacht club Namestovo, - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6073 28.07.2018 2 Puchar Marszałka Województwa Dolnośląskiego Borzygniew (POL) POL - - - - - - 5 - - 5 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
6025 30.07.2018 14 Hempel Sailing World Championships Aarhus 2018 Aarhus (DEN) DEN 10 10 - - - - - - 10 - - - 10 - - - - - - - - 10 - - - - - -
6059 30.07.2018 14 2018 Sailing World Championships Aarhus (DEN) DEN 10 10 - - - - - - 10 - - 10 10 - - - - - - - - 10 - - - - 10 -
6074 01.08.2018 5 FINAŁ XXIV OOM Goczałkowice Zdrój (POL) POL - - - - - - - - - 6 - 6 - - - - - - - - - - - - - - - -
3018 03.08.2018 3 Interpohár 2018 Slezská Harta (CZE) CZE - - - - - - 6 6 - 6 - 6 - - - - - - - - - - - - - - - -
6052 03.08.2018 3 Interpohár Slezká Harta (CZE) CZE - - - - - - 6 6 - 6 - 6 - - - - - - - - - - - - - - - -
310 04.08.2018 2 Zátoka Cup 2018 Domaša YC Zátoka - - - - - - - - - - - - - 4 - - - - - - - - - - - - - -
259 04.08.2018 2 O pohár primátora L.Mikuláš Liptovská Mara Fatran - - - 6 - - 4 - - 4 - 4 - 2 - - - - - - - - - - - - - -
6026 04.08.2018 8 Techno 293 and Techno 293 Plus World Championships Liepaja (LAT) LAT - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 10 10 - - - -
6027 08.08.2018 8 420 World Championships Newport (USA) USA - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
358 11.08.2018 2 Cassovia Cup Zemplínska Šírava J.C. Cassovia - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - -
260 11.08.2018 2 Regata Fatranu I Liptovská Mara Fatran - - - 5 - - 2 - - 2 - 2 - 2 - - - - - - - - - - - - - -
6028 11.08.2018 3 Europa Cup Poland Dziwnów (POL) POL - - - - - - - - - 6 - 6 6 - - - - - - - - - - - - - - -
6075 15.08.2018 5 FINAŁ XXIV OOM Goczałkowice Zdrój (POL) POL - - - - - - 6 - - - - - - - - - - - - - - - 6 - - - - -
3019 16.08.2018 4 MČR - Optimist Lipno - Černá v Pošumaví CZE - - - - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6029 17.08.2018 3 Europa Cup Serbia D.Milanovac (SRB) SRB - - - - - - - - - 6 - 6 6 - - - - - - - - - - - - - - -
6030 17.08.2018 8 Radial Youth Worlds Kiel (GER) GER - - - - - - - - - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - -
6062 17.08.2018 8 Under 21 European Laser Championships & Trophy 2018 B?stad (SWE) SWE - - - - - - - - - - - - 9 - - - - - - - - - - - - - - -
359 18.08.2018 2 Majstrovstvá Oblasti Zemplínska Širava Zemplínska Šírava Y.C.Michalovce - - - - - - 4 - 4 - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - -
311 18.08.2018 2 Lenivé kapre 2 Domaša ATU Košice - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - 5 - 5 - - -
261 18.08.2018 2 Augustová regata Liptovská Mara Limar LM - - - 3 - - 3 - - 3 - 3 - 3 - - - - - - - - - - - - - -
208 18.08.2018 2 Orava cup Orava KJ Orava, TJ Nižná - - - - - - 3 - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - -
6031 18.08.2018 8 RS:X European Championship, Youth European Championship & Open Trophy Sopot (POL) POL - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 9 - - - - - -
6032 19.08.2018 8 470 Junior World Championship Braccioano (ITA) ITA - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
615 24.08.2018 1 Compass Vitorlás napok - F5-E/IOM Orfu (HUN) HUN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 4 - - - - - - -
616 25.08.2018 1 Compass Vitorlás napok - F5-M EP/MM Orfu (HUN) HUN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 4 - - - - - - -
360 25.08.2018 2 Modrá stuha Zemplínska Šírava J.K.TATUM - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - -
312 25.08.2018 2 Pohár TJ Vranov nad Topľou Domaša TJ Vranov nad Topľou - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - -
209 25.08.2018 2 O pohár Matúša Čáka Orava SVK Trencin - - - - - - - - - - - - - 5 5 - - - - - - - - - - - - -
3020 25.08.2018 2 Nechranická buchta Nechranice (CZE) CZE - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - 5 5 - -
3021 25.08.2018 2 O pohár Vranova Vranovská přehrada (CZE) CZE - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6033 25.08.2018 2 Nechranicka buchta Nechranice (CZE) CZE - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - 5 - - -
6034 26.08.2018 8 Majstrovstvá Čiech RAC a Techno + Nechranice (CZE) CZE - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 7 - - -
6035 27.08.2018 10 2018 Optimist World Championship Famagusta (CYP) CYP - - - - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
210 29.08.2018 1 Motor Yacht 2 - OL6 Orava TJ Motor Yacht club Namestovo - - - - - - 4 - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 4
6036 29.08.2018 5 National Championships Balatonüred (HUN) HUN - - - - - - - - - 7 - 7 7 - - - - - - - - - - - - - - -
3022 30.08.2018 4 MMČR FINN Lipno - Kovářov (CZE) CZE - - - - - - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3023 30.08.2018 4 MMČR Bic Nechranice (CZE) CZE - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - 7 5 - -
3024 31.08.2018 3 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví CZE - - - - - - - 5 - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
6051 31.08.2018 3 Puchar Beskydow - Interpohár Zarzecze (POL) POL - - - - - - 6 6 - 6 - 6 - - - - - - - - - - - - - - - -
262 01.09.2018 2 Regata Fatranu II. - PLM Liptovská Mara Fatran - - - 4 - - 2 - - 2 - 2 - 4 - - - - - - - - - - - - - -
6037 07.09.2018 3 Europa Cup Attersee (AUT) AUT - - - - - - - - - 6 - 6 6 - - - - - - - - - - - - - - -
6076 07.09.2018 3 PUCHAR WÓJTA GMINY CHEŁM ŚLĄSKI Chełm Śląski (POL) POL - - - - - - 5 - - 5 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
263 08.09.2018 2 GAJOS CUP - PLM Liptovská Mara Limar LM - - - 2 - - 3 - - 3 - 3 - 3 - - - - - - - - - - - - - -
211 08.09.2018 2 Memorial Floriana Benčeka - OL 7 Orava YC Orava - - - - - - 5 - - 5 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
3025 08.09.2018 2 OMA Cup Olešná (CZE) CZE - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3026 08.09.2018 2 Babí Léto Lipno - Černá v Pošumaví CZE - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3027 08.09.2018 2 Podzimní sokolská regata Tovačov (CZE) CZE - - - 6 - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3028 08.09.2018 2 Czech Supercup Nové Mlýny (CZE) CZE - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 5 - 5 5 - -
6038 08.09.2018 2 Supercup, Majstrovstvá Čiech Techno Nove Mlyny (CZE) CZE - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - 6 6 - -
101 14.09.2018 3 Veľka cena Slovenska 2018 - Okruhový jachting VD Gabčikovo YC Dynamo - 7 7 7 - - 7 - 7 7 - 7 - - - - - - - - - - 7 7 7 - - -
617 15.09.2018 1 Serial Otvorenych MSR - MM III. Piestany Rybarsky dvor Slovenský modelársky zvaz - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - -
313 15.09.2018 2 15.míľ po Domaši 43.roč. Domaša JK Prešov - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - -
3029 15.09.2018 2 Švestková regata Jesenice (CZE) CZE - - - - - - - - - 5 - - 5 - - - - - - - - - - - - - - -
6039 15.09.2018 8 Majstrovstvá sveta Raceboard Masters Portimao (POR) POR - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 10 - - -
314 21.09.2018 3 Veľka cena Slovenska 2017 - kajutový jachting Domaša JK Prešov - - - - - - - - - - - - - 7 7 - - - - - - - - - - - - -
6077 21.09.2018 3 PUCHAR ZIEMI SĄDECKIEJ Znamirowice (POL) POL - - - - - - 5 - - 5 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
361 22.09.2018 2 Vinniansky Strapec Zemplínska Šírava J.K.TATUM - - - - - - 3 - 3 - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - -
264 22.09.2018 2 Septembrová regata Liptovská Mara Limar LM - - - 3 - - 3 - - 3 - 3 - 3 - - - - - - - - - - - - - -
212 22.09.2018 1 Modra stuha Oravy Orava TJ Slavia D.Kubin - - - - - - 2 - - - - - - 2 2 - - - - - - - - - - - - 2
3030 22.09.2018 2 Modrý hrozen Q Nové Mlýny (CZE) CZE - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
404 24.09.2018 4 SPIE Elektrovod Cup 2018 Mar. Hramina (CRO) YC Dynamo - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - -
3031 28.09.2018 3 MČR Nové Mlýny (CZE) CZE - - - - - - - 7 - 7 - - 7 - - - - - - - - - - - - - - -
6056 28.09.2018 3 MČR Nové Mlyny (CZE) CZE - - - - - - - 7 - 7 - - 7 - - - - - - - - - - - - - - -
618 29.09.2018 1 Serial Otvorenych MSR - MM IV. Kosice Sidlisko nad Jazer - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - -
405 29.09.2018 8 MMSR v Námornom jachtingu 2018 - One - Design Elán 350 Biograd n_Moru (CRO) JK TRIM Zvolen - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - - - - - - - - - - -
362 29.09.2018 2 O Pohár starostu Kaluže Zemplínska Šírava J.K. Z.Šírava - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
315 29.09.2018 2 Kapurková regata Domaša ATU Košice - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 4 - 4 - - -
265 29.09.2018 1 Modra stuha Liptovská Mara Limar LM - - - 2 - - 2 - - 2 - 2 - 2 - - - - - - - - - - - - - -
6040 05.10.2018 1 Bavarian Masters Chiemsee (GER) GER - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 4 - 4 - - -
619 06.10.2018 2 RG Majtrovstva Maďarska - RG 65 Velence (HUN) HUN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - - - - - -
6041 06.10.2018 2 Chiemsee Maraton Chiemsee (GER) GER - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 4 - 4 - - -
6042 06.10.2018 12 Youth Olympic Games Buenos Aires (ARG) ARG - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 12 - - - - -
6043 19.10.2018 3 Europa Cup Spain Palamos (ESP) ESP - - - - - - - - - 6 - 6 6 - - - - - - - - - - - - - - -
621 20.10.2018 2 Hungarian IOM Open Orfu (HUN) HUN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - - - - - -
620 20.10.2018 1 Serial Otvorenych MSR - RG 65 V. Bratislava Štrkovec - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - -
6044 20.10.2018 9 Majstrovstvá Europy BIC Techno  ?????? ???? - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 9 - - - - -
622 10.11.2018 1 Velka cena Slovenska 2018 - radiom riadene plachenice Senec Striborg - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - - - - - -
6045 28.12.2018 4 Europa Cup Hvar (CRO) CRO - - - - - - - - - 6 - 6 6 - - - - - - - - - - - - - - -