Termínový kalendár SZJ pre rok 2018

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing Kajutové plachetnice Námorné plachetnice Rádiom riadené plachetnice
Domaša Liptovská Mara Orava Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2018

  ČTK Dátum  Vzostupne Poč.dní Názov Miesto Tech.zabezpečenie OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF RSX BIC BTP RAC FUN KB KJP MIC E35 ORC F45 F35 SW MM IOM R69 NEL 470 FB EUR S38 IMS NL
6017 16.06.2018 9 Kieler Woche Kiel (GER) GER - - 7 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3010 16.06.2018 2 Cena CERE Nechranice - CERE (CZE) CZE - - - 5 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
611 16.06.2018 1 3.Serial MČR MM Olomoc Olomouc (CZE) CZE - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - -
310 16.06.2018 2 Zátoka Cup 2018 Domaša YC Zátoka - - - - - - - - - - - - - - 4 - - - - - - - - - - - - - - - -
306 16.06.2018 2 Čerešnička Domaša ATU Košice - - - - 3 - - - - 5 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
266 16.06.2018 1 Regata Fatranu III Liptovská Mara Fatran LM - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5023 18.06.2018 7 Laser Radial Men´s World Championship Kiel (GER) GER - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5024 20.06.2018 5 Kieler Woche Kiel (GER) GER - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6018 22.06.2018 8 2018 Optimist European Championship Sheveningen (NED) NED 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5028 22.06.2018 3 Veteran Cup Finn Brnenska prehrada (CZE) CZE - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
352 23.06.2018 2 Memorial M.Stríčika Zemplínska Šírava J.K.Sobrance 2 - - - 2 - - - - - - - - - 3 5 - - - - - - - - - - - - - - -
254 23.06.2018 2 Júnová regata Liptovská Mara Limar LM 3 3 3 - - 3 - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
204 23.06.2018 2 Memoriál Roba ČrECa - OL2 Orava TJ Nižná 2 - - - - - - - - - - - - - 4 4 - - - - - - - - - - - - - - -
5022 23.06.2018 2 VI Ogólnopolskie Regaty Kacper Sailor Poraj (POL) POL - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5026 23.06.2018 2 Veterán Cup Brněnská přehrada (CZE) CZE - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6019 25.06.2018 6 Raceboard World Championships Blanes (ESP) ESP - - - - - - - - - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5025 27.06.2018 3 MVM Laser Flottabajnokság Balatonfured (HUN) HUN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3011 29.06.2018 3 MČR Vaurien Velké Dářko (CZE) CZE - - - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
205 29.06.2018 3 Euro Micro Slovakia Liptovská Mara Kolotocari - - - - - - - - - - - - - - - 6 - - - - - - - - - - - - - - -
3012 30.06.2018 2 Šilhánkův memoriál Velké Dářko (CZE) CZE - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - - -
612 30.06.2018 1 Serial Otvorenych MSR - RG 65 VI. Ruzomberok Hrabovo Slovenský modelársky zvaz - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - -
353 30.06.2018 2 Memorial Serugu Zemplínska Šírava J.K. Z.Šírava 3 - - - 3 - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
206 30.06.2018 2 Motor Yacht 1 - OL3 Orava TJ Motor Yacht club Namestovo 3 - - - 3 - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
105 30.06.2018 2 Dunaj regata VD Gabčikovo Dynamo 3 2 5 - 3 - 5 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - -
5027 30.06.2018 2 Puchar dni morza Goczalkowice zdroj (POL) POL - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6020 01.07.2018 8 Under 21 Worlds Gdynia (POL) POL - - 10 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
610 01.07.2018 1 Serial Otvorenych MSR - MM II. Ruzomberok Hrabovo Slovenský modelársky zvaz - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - -
2001 01.07.2018 5 Letný jachtársky tábor L.Mara Liptovská Mara YC LImar 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6021 03.07.2018 8 470 Junior European Championship Sesimbra (POR) POR - - - - - - 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 9 - - - - -
3013 05.07.2018 4 MMČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví CZE - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
255 06.07.2018 3 5th Optimist No Limit Match Race Liptovská Mara Limar LM 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2
6022 07.07.2018 4 Europa Cup Germany Warnemuende (GER) GER - 6 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3014 07.07.2018 2 Závod mladých nadějí Velké Dářko (CZE) CZE - 3 3 - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
354 07.07.2018 2 Vihorlat Cup Zemplínska Šírava Y.C.Michalovce 2 - - - 2 - - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
308 07.07.2018 2 Hodzinofka II Domaša ATU Košice - - - - - - - - - 3 - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
153 07.07.2018 2 Orviský Cup Slnava TJ Slnava Piestany - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
5029 07.07.2018 2 Zavod mladych nadeji Velke Darko (CZE) CZE - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5041 07.07.2018 2 Puruvesi Race Puruvesi (FIN) FIN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2002 09.07.2018 5 Letný jachtársky tábor Domaša Domaša ATU Košice 2 - - - - - - - - 2 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6059 13.07.2018 3 Decathlon Cupa Ferto-to (HUN) HUN 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6023 14.07.2018 8 48th Youth Sailing World Championships Corpus Christi (USA) USA - - 10 - - - 10 - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3015 14.07.2018 2 Bambusová regata Velké Dářko (CZE) CZE 5 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
355 14.07.2018 2 O Pohár Tatum Zemplínska Šírava J.K.TATUM 3 - - - 2 - - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
307 14.07.2018 2 Lenivé kapre 1 Domaša ATU Košice - - - - 2 - - - - 3 - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3
256 14.07.2018 2 Júlová regata Liptovská Mara Limar LM 2 2 2 - - 2 - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
3016 16.07.2018 2 Cena CSCN Nechranice (CZE) CZE - - - 5 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2004 16.07.2018 5 Letný jachtársky tábor Slnava Slnava Jakub Kanuk 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6024 20.07.2018 9 World Championship Travemuende (GER) GER - - - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
258 20.07.2018 3 Limar Cup - Interpohár Liptovská Mara Limar LM 6 6 6 5 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 6 - - -
6025 21.07.2018 3 The Olympic Regatta Tihany (HUN) HUN - 6 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
356 21.07.2018 2 Old Boys 5.r. Zemplínska Šírava T.J.Metropol KE - - - - - - - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
3017 23.07.2018 6 MČR FUN Viganj (CRO) CZE - - - - - - - - - 6 - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6026 26.07.2018 3 50. Kékszalag Erste Nagydíj Balatonfüred (HUN) HUN - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - -
5042 26.07.2018 3 RAC Ranking IV Yyteri (FIN) FIN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6027 27.07.2018 3 MVM LASER Fleet championships Balatonfüred (HUN) HUN - 6 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
357 28.07.2018 2 TOP 24 38. r. Zemplínska Šírava J.K. Z.Šírava - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
208 28.07.2018 2 Interregata - OL5 Orava Yacht club Martin, TJ Motor Yacht club Namestovo, 5 - - - 2 - - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
6028 30.07.2018 14 Hempel Sailing World Championships Aarhus 2018 Aarhus (DEN) DEN - - - 10 10 - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - 10 - - - - -
3018 03.08.2018 3 Interpohár 2018 Olešná (CZE) CZE 6 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 6 - - -
6029 04.08.2018 8 Techno 293 and Techno 293 Plus World Championships Liepaja (LAT) LAT - - - - - - - - - 10 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
259 04.08.2018 2 O pohár primátora L.Mikuláš Liptovská Mara Fatran 4 4 4 - - 6 - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
154 04.08.2018 1 Kajutová 6 hodinovka Slnava TJ Slnava Piestany - - - - - - - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
6030 08.08.2018 8 420 World Championships Newport (USA) USA - - - - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6031 11.08.2018 3 Europa Cup Poland Dziwnów (POL) POL - 6 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
358 11.08.2018 2 Cassovia Cup Zemplínska Šírava J.C. Cassovia - - - - - - - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
260 11.08.2018 2 Regata Fatranu I Liptovská Mara Fatran 2 2 2 - - 5 - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
257 11.08.2018 2 24 hodinovka - FIVING CUP - PLM Liptovská Mara Limar LM 3 - - - - 3 - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
207 11.08.2018 1 Oravská liga - OL4 Orava Yacht club Martin, TJ Motor Yacht club Namestovo, 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5030 11.08.2018 1 SVERT Kupa MVSZ JOLLE 25 Balaton (HUN) HUN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5031 11.08.2018 3 23° Ora cup Ora Lago di Garda (ITA) ITA - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6032 13.08.2018 5 Majstrovstva sveta Micro Swinoujscie (POL POL - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - -
2003 13.08.2018 5 Letný jachtársky tábor Domaša 2 Domaša ATU Košice 2 - - - - - - - - 2 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3019 16.08.2018 4 MČR - Optimist Lipno - Černá v Pošumaví CZE 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6034 17.08.2018 8 Radial Youth Worlds Kiel (GER) GER - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6033 17.08.2018 3 Europa Cup Serbia D.Milanovac (SRB) SRB - 6 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6035 18.08.2018 8 RS:X European Championship, Youth European Championship & Open Trophy Sopot (POL) POL - - - - - - - - 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
359 18.08.2018 2 Majstrovstvá Oblasti Zemplínska Širava Zemplínska Šírava Y.C.Michalovce 4 - - - 4 - - - - - - - - - 4 - - - - - - - - - - - - - - - -
311 18.08.2018 2 Lenivé kapre 2 Domaša ATU Košice - - - - 3 - - - - 5 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
261 18.08.2018 2 Augustová regata Liptovská Mara Limar LM 3 5 3 5 - 3 - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
209 18.08.2018 2 Orava cup Orava TJ Nižná 3 - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
6036 19.08.2018 8 470 Junior World Championship Braccioano (ITA) ITA - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 10 - - - - -
5032 22.08.2018 5 Majstrovstvá Európy Raceboard Riga (LAT) LAT - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5033 23.08.2018 4 Majstrovstvá Maďarska v KJP Balaton (AUS) AUS - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
613 24.08.2018 1 Compass Vitorlás napok - F5-E/IOM Orfu (HUN) HUN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 4 - - - - - - - -
6037 25.08.2018 2 Nechranicka buchta Nechranice (CZE) CZE - - - - - - - - - 5 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3020 25.08.2018 2 Nechranická buchta Nechranice (CZE) CZE - - - - - - - - - 5 - 5 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3021 25.08.2018 2 O pohár Vranova Vranovská přehrada (CZE) CZE - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
614 25.08.2018 1 Compass Vitorlás napok - F5-M EC/MM Orfu (HUN) HUN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 4 - - - - - - - - -
360 25.08.2018 2 Modrá stuha Zemplínska Šírava J.K.TATUM - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
312 25.08.2018 2 Pohár TJ Vranov nad Topľou Domaša TJ Vranov nad Topľou - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
210 25.08.2018 2 O pohár Matúša Čáka Orava SVK Trencin - - - - - - - - - - - - - - 5 5 - - - - - - - - - - - - - - -
5034 25.08.2018 2 Nechranicka buchta Nechranice (CZE) CZE - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5035 25.08.2018 2 LANEX CUP Brnenska priehrada (CZE) CZE - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6038 26.08.2018 8 Majstrovstvá Čiech RAC a Techno + Nechranice (CZE) CZE - - - - - - - - - - 7 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6039 27.08.2018 10 2018 Optimist World Championship Famagusta (CYP) CYP 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6040 29.08.2018 5 National Championships Balatonfüred (HUN) HUN - 7 7 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6041 29.08.2018 4 1.Seascape18 European Championship Portoroz (SLO) SLO - - - - - - - - - - - - - - 9 - - - - - - - - - - - - - - - -
211 29.08.2018 1 Motor Yacht 2 - OL6 Orava TJ Motor Yacht club Namestovo 4 - - - 4 - - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - 4
3023 30.08.2018 4 MMČR Bic Nechranice (CZE) CZE - - - - - - - - - 7 - 7 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3022 30.08.2018 4 MMČR FINN Lipno - Kovářov (CZE) CZE - - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3024 31.08.2018 3 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví CZE - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - - -
262 01.09.2018 2 Regata Fatranu II. - PLM Liptovská Mara Fatran 2 2 2 - - 5 - - - - - - - - 4 - - - - - - - - - - - - - - - -
155 01.09.2018 2 Sĺňavská riasa Slnava TJ Slnava Piestany - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
6043 07.09.2018 3 Europa Cup Attersee (AUT) AUT - 6 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6055 07.09.2018 3 Majstrovstvá Chorvátska do 12 rokov Stari Grad (CRO) CRO 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6044 08.09.2018 2 Supercup, Majstrovstvá Čiech Techno Nové Mlýny (CZE) CZE - - - - - - - - - 7 - 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3028 08.09.2018 2 Czech Supercup Nové Mlýny (CZE) CZE - - - - - - - - 5 5 - 5 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3027 08.09.2018 2 Podzimní sokolská regata Tovačov (CZE) CZE 2 - - - - 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3025 08.09.2018 2 OMA Cup Olešná (CZE) CZE - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3026 08.09.2018 2 Babí Léto Lipno - Černá v Pošumaví CZE 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
405 08.09.2018 7 Student Regata Murter (CRO) Kolotocari - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - -
361 08.09.2018 2 Vinniansky Strapec Zemplínska Šírava J.K.TATUM 3 - - - 2 - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
212 08.09.2018 2 Memorial Floriana Benčeka - OL 7 Orava YC Orava 5 5 2 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
106 08.09.2018 2 Tatran cup Senec Tatran 3 3 2 - 2 - 3 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - - - - -
6062 08.09.2018 3 OPEN CROATIAN YOUTH CHAMPIONSHIP 2018 Stari Grad (CRO) CRO 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5043 08.09.2018 2 Finnish Championship Hamina (FIN) FIN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5048 09.09.2018 6 2018 European masters Split (CRO) CRO - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
107 14.09.2018 3 Veľka cena Slovenska 2018 - Okruhový jachting VD Gabčikovo Dynamo, KVO 7 7 7 - 7 7 7 - - 7 7 7 - - - - - - - - - - - - - 7 - - - - -
6045 15.09.2018 8 Majstrovstvá sveta Raceboard Masters Portimao (POR) POR - - - - - - - - - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3029 15.09.2018 2 Švestková regata Jesenice (CZE) CZE - 5 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
615 15.09.2018 1 III. séria MS Micro Magic 2018 Košice Slovenský modelársky zvaz - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - -
313 15.09.2018 2 15.míľ po Domaši 43.roč. Domaša JK Prešov - - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
314 21.09.2018 3 Veľka cena Slovenska 2018 - kajutový jachting Domaša JK Prešov - - - - - - - - - - - - - - 7 7 - - - - - - - - - - - - - - -
5036 21.09.2018 3 Ogólnopolskie Regaty o Puchar Ziemi Sadeckiej Znamirowce (POL) POL - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5045 21.09.2018 3 Odprto državno prvenstvo razredov Optimist in Laser Radial Koper (SLO) SLO - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3030 22.09.2018 2 Modrý hrozen Q Nové Mlýny (CZE) CZE 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
264 22.09.2018 2 Septembrová regata Liptovská Mara Limar LM 3 3 3 - - 3 - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
108 22.09.2018 2 Modrá stuha Senca Senec Sl. Senec, Sl. STU 3 2 3 - 2 - 2 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - - - - -
5037 22.09.2018 2 Fa Magyar Szörf Bajnokság 6. forduló, Majstrovstvá Maďarska Balatonaliga (HUN) HUN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5038 22.09.2018 2 Memorial Miloše Alexy Brno (CZE) CZE - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
406 24.09.2018 4 SPIE Elektrovod Cup 2018 Mar. Hramina (CRO) YC Dynamo - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - -
6060 27.09.2018 3 Majstrovstvá Maďarska Balatonfüred (HUN) HUN 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6042 28.09.2018 3 Interpohar - Puchar Beskidow Zarzecze (POL) POL 6 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3031 28.09.2018 3 MČR Nové Mlýny (CZE) CZE - 7 - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - -
407 29.09.2018 8 MMSR v Námornom jachtingu 2018 - One - Design Elán 350 Biograd n_Moru (CRO) Kolotocari - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - - - - - - - - - - - - -
362 29.09.2018 2 O Pohár starostu Kaluže Zemplínska Šírava J.K. Z.Šírava - - - - - - - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
309 29.09.2018 2 Mayerov memoriál Domaša JK Prešov - - - - 2 - - - - 5 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
265 29.09.2018 1 Modra stuha Liptovská Mara Limar LM a Trim Zvolen 2 2 2 - - 2 - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
316 29.09.2018 2 MSR slalom Domaša ATU Košice - - - - - - - - - - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5047 30.09.2018 1 Unitef Kupa Balaton Balaton (HUN) HUN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6046 05.10.2018 1 Bavarian Masters Chiemsee (GER) GER - - - - - - - - - 4 - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6047 06.10.2018 2 Chiemsee Maraton Chiemsee (GER) GER - - - - - - - - - 4 - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
616 06.10.2018 2 RG Majtrovstva Maďarska - RG 65 Velence (HUN) HUN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - - - - - -
109 06.10.2018 2 Jesenná regata VD Gabčikovo Tatran 5 3 5 - 5 - 5 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - -
6048 06.10.2018 12 Youth Olympic Games Buenos Aires (ARG) ARG - - - - - - - - - 12 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5046 06.10.2018 1 Pempő-Jordán Gábor Kupa Balaton (HUN) HUN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5044 12.10.2018 3 Mistrostwa PSKO do 9 lat a V. Jesienne Mistrzostwa Tarnobrzega Tarnobrzeg (POL) POL - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5051 12.10.2018 3 Specialized Kupa Balatonfúzfo (HUN) HUN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
315 13.10.2018 2 Kapurková regata Domaša ATU Košice - - - - - - - - - 4 - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
263 13.10.2018 2 GAJOS CUP - PLM Liptovská Mara Limar LM 3 3 3 - - 2 - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
156 13.10.2018 1 Zastavené vetry Slnava TJ Slnava Piestany - - - - - - - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
110 13.10.2018 2 Pohár Slovana Senec Slovan 2 5 2 5 5 - 5 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - -
6049 19.10.2018 3 Europa Cup Spain Palamos (ESP) ESP - 6 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
617 20.10.2018 2 Hungarian IOM Open Orfu (HUN) HUN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - - - - - - -
213 20.10.2018 1 Modra stuha Oravy Orava TJ Slavia D.Kubin 2 - - - - - - - - - - - - - 2 2 - - - - - - - - - - - - - - 2
111 20.10.2018 2 Posledný vietor Senec KVO 2 2 2 - 3 - 2 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - - - - -
6050 20.10.2018 9 Majstrovstvá Europy BIC Techno  Athens (GRE) GRE - - - - - - - - - 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6061 20.10.2018 2 Halloween Regata Portoroz (SLO) SLO 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5050 20.10.2018 7 Rolex Middle Sea Race Malta (MLT) MLT - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6063 21.10.2018 1 Stribog regata RRP 2018 Zlaté Piesky Striborg - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - 3 - - - - - -
267 28.10.2018 1 R.Jelinek RC Cup 2018 Liptovská Mara YC Limar - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - - - 2 - - - - - -
5057 01.11.2018 3 VI.Optimist Halloween Cup Torbole (ITA) ITA - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5049 02.11.2018 3 20. Kup Lošinja Mali Lošinj (CRO) CRO - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
214 03.11.2018 2 Healloween Micro cup VD Zilina SC Sailor - - - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - -
5052 03.11.2018 1 EL-Yacht Dér Kupa 2018 Balatonkenese (HUN) HUN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5055 09.11.2018 3 Otvoreno prvenstvo Hrvatske 2018 Zadar (CRO) CRO - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5056 10.11.2018 2 St. Martin´s regatta Izola (SLO) SLO - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
618 18.11.2018 1 Dynamo regata Senec Dynamo - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - 3 - - - - - -
619 25.11.2018 1 Lexus PPC Velka Cena Slovenska 2018 - SW a NeL Senec Striborg - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - - 7 - - - - - -
6051 28.12.2018 4 Europa Cup Hvar (CRO) CRO - 6 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -