Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |

Termínový kalendár SZJ pre rok 2018

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing Kajutové plachetnice Námorné plachetnice Rádiom riadené plachetnice
Domaša Liptovská Mara Orava Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2018

Strana 5 z 6 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4   5   6      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum  Vzostupne Poč.dní Názov Miesto Tech.zabezpečenie OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF RSX BIC BTP RAC FUN KB KJP MIC E35 ORC F45 F35 SW MM IOM R69 NEL 470 FB EUR S38 IMS NL
5047 30.09.2018 1 Unitef Kupa Balaton Balaton (HUN) HUN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6046 05.10.2018 1 Bavarian Masters Chiemsee (GER) GER - - - - - - - - - 4 - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6047 06.10.2018 2 Chiemsee Maraton Chiemsee (GER) GER - - - - - - - - - 4 - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
616 06.10.2018 2 RG Majtrovstva Maďarska - RG 65 Velence (HUN) HUN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - - - - - -
109 06.10.2018 2 Jesenná regata VD Gabčikovo Tatran 5 3 5 - 5 - 5 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - -
6048 06.10.2018 12 Youth Olympic Games Buenos Aires (ARG) ARG - - - - - - - - - 12 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5046 06.10.2018 1 Pempő-Jordán Gábor Kupa Balaton (HUN) HUN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5044 12.10.2018 3 Mistrostwa PSKO do 9 lat a V. Jesienne Mistrzostwa Tarnobrzega Tarnobrzeg (POL) POL - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5051 12.10.2018 3 Specialized Kupa Balatonfúzfo (HUN) HUN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
315 13.10.2018 2 Kapurková regata Domaša ATU Košice - - - - - - - - - 4 - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
263 13.10.2018 2 GAJOS CUP - PLM Liptovská Mara Limar LM 3 3 3 - - 2 - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
156 13.10.2018 1 Zastavené vetry Slnava TJ Slnava Piestany - - - - - - - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
110 13.10.2018 2 Pohár Slovana Senec Slovan 2 5 2 5 5 - 5 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - -
6049 19.10.2018 3 Europa Cup Spain Palamos (ESP) ESP - 6 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
617 20.10.2018 2 Hungarian IOM Open Orfu (HUN) HUN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - - - - - - -
213 20.10.2018 1 Modra stuha Oravy Orava TJ Slavia D.Kubin 2 - - - - - - - - - - - - - 2 2 - - - - - - - - - - - - - - 2
111 20.10.2018 2 Posledný vietor Senec KVO 2 2 2 - 3 - 2 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - - - - -
6050 20.10.2018 9 Majstrovstvá Europy BIC Techno  Athens (GRE) GRE - - - - - - - - - 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6061 20.10.2018 2 Halloween Regata Portoroz (SLO) SLO 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5050 20.10.2018 7 Rolex Middle Sea Race Malta (MLT) MLT - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6063 21.10.2018 1 Stribog regata RRP 2018 Zlaté Piesky Striborg - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - 3 - - - - - -
267 28.10.2018 1 R.Jelinek RC Cup 2018 Liptovská Mara YC Limar - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - - - 2 - - - - - -
5057 01.11.2018 3 VI.Optimist Halloween Cup Torbole (ITA) ITA - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5049 02.11.2018 3 20. Kup Lošinja Mali Lošinj (CRO) CRO - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
214 03.11.2018 2 Healloween Micro cup VD Zilina SC Sailor - - - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - -

Strana 5 z 6 >> Prejdi na stranu >>  5      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Miesto :      Iba preteky SZJ
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF 470 FB EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB
KJP MIC E35 ORC F45 F35 S38 IMS NL
SW MM IOM R69 NEL