Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |

Termínový kalendár SZJ pre rok 2018

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing Kajutové plachetnice Námorné plachetnice Rádiom riadené plachetnice
Domaša Liptovská Mara Orava Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2018

Strana 2 z 10 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum  Vzostupne Poč.dní Názov Miesto Tech.zabezpečenie OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF RSX BIC BTP RAC FUN KB KJP MIC E35 ORC F45 F35 SW MM IOM R69 NEL 470 FB EUR S38 IMS NL
401 21.04.2018 7 Slovak Sailing Week Mar. Hramina (CRO) YC Dynamo - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - -
102 21.04.2018 2 Krištáľový pohár Senec Slovan 5 5 2 5 5 - 5 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - -
5010 21.04.2018 2 XXVII Slaski Puchar Optimista Goczalkowice (POL) POL - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6006 22.04.2018 8 2018 World Cup Series - Round 3, Hy?res Heyres (FRA) FRA - - 8 8 8 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 8 - - - - -
606 22.04.2018 1 1.Serial MČR MM Vavžinec Vavrinec (CZE) CZE - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - -
6007 28.04.2018 3 M.B.Keramika - Palavská regata Nové Mlýny (CZE) CZE - - 7 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - - -
301 28.04.2018 2 Ľadoví muži Domaša ATU Košice - - - - - - - - - 3 - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5013 28.04.2018 2 Otwarte Mistrzostwa LOK Dzieržno Male (POL) POL - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5014 28.04.2018 7 Antiqua Sailing Week Antiqua (ANT) ANT - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5015 28.04.2018 1 Peters & May Round Antigua Race Antiqua (ANT) ANT - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5011 29.04.2018 3 Majthényi Zsombor emlékverseny 2018 Velence (HUN) HUN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
302 01.05.2018 1 Hodzinofka I Domaša ATU Košice - - - - - - - - - 3 - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
608 04.05.2018 1 Regatta F5-E/IOM Orfu (HUN) HUN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 4 - - - - - - - -
6056 04.05.2018 3 SEEOOC 2018 Palic (SRB) SRB 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6008 05.05.2018 7 Laser Senior European Championships & Trophy 2018 La Rochelle (FRA) FRA - - 9 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6009 05.05.2018 2 Pavlovska rgata Nové Mlýny (CZE) CZE - 5 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3002 05.05.2018 2 Jarní premiéra Rozkoš (CZE) CZE 5 - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
609 05.05.2018 1 Regatta okolo jazera - IOM Orfu (HUN) HUN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 4 - - - - - - - -
303 05.05.2018 2 Supercup Slovakia Domaša ATU Košice - - - - - - - - - 6 - 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
151 07.05.2018 2 Micro cup 1 VD Kralova TJ Slnava Piestany - - - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - -
6010 10.05.2018 4 Europa Cup Switzerland Neuchâtel (SUI) SUI - 6 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3003 12.05.2018 2 Cena YCN Nechranice (CZE) CZE - - - - - - - - - 5 - 5 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - -
402 12.05.2018 7 Regata Mateja Bencura 2018 Mar. Hramina (CRO) YC Dynamo - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - -
304 12.05.2018 2 Pohár rektora TU Košice Domaša ATU Košice - - - - 5 - - - - 5 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
250 12.05.2018 2 Liptovska kryha Liptovská Mara Limar LM 3 3 3 - - 2 - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -

Strana 2 z 10 >> Prejdi na stranu >>  2  10      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Miesto :      Iba preteky SZJ
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF 470 FB EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB
KJP MIC E35 ORC F45 F35 S38 IMS NL
SW MM IOM R69 NEL