Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |

Termínový kalendár SZJ pre rok 2018

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing Kajutové plachetnice Námorné plachetnice Rádiom riadené plachetnice
Domaša Liptovská Mara Orava Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2018

Strana 2 z 7 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4   5   6   7      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum  Vzostupne Poč.dní Názov Miesto Tech.zabezpečenie OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF RSX BIC BTP RAC FUN KB KJP MIC E35 ORC F45 F35 SW MM IOM R69 NEL 470 FB EUR S38 IMS NL
6020 01.07.2018 8 Under 21 Worlds Gdynia (POL) POL - - 10 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
610 01.07.2018 1 Serial Otvorenych MSR - MM II. Ruzomberok Hrabovo Slovenský modelársky zvaz - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - -
2001 01.07.2018 5 Letný jachtársky tábor L.Mara Liptovská Mara YC LImar 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6021 03.07.2018 8 470 Junior European Championship Sesimbra (POR) POR - - - - - - 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 9 - - - - -
3013 05.07.2018 4 MMČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví CZE - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
255 06.07.2018 3 5th Optimist No Limit Match Race Liptovská Mara Limar LM 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2
6022 07.07.2018 4 Europa Cup Germany Warnemuende (GER) GER - 6 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3014 07.07.2018 2 Závod mladých nadějí Velké Dářko (CZE) CZE - 3 3 - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
354 07.07.2018 2 Vihorlat Cup Zemplínska Šírava Y.C.Michalovce 2 - - - 2 - - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
308 07.07.2018 2 Hodzinofka II Domaša ATU Košice - - - - - - - - - 3 - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
153 07.07.2018 2 Orviský Cup Slnava TJ Slnava Piestany - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
5029 07.07.2018 2 Zavod mladych nadeji Velke Darko (CZE) CZE - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5041 07.07.2018 2 Puruvesi Race Puruvesi (FIN) FIN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2002 09.07.2018 5 Letný jachtársky tábor Domaša Domaša ATU Košice 2 - - - - - - - - 2 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6059 13.07.2018 3 Decathlon Cupa Ferto-to (HUN) HUN 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6023 14.07.2018 8 48th Youth Sailing World Championships Corpus Christi (USA) USA - - 10 - - - 10 - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3015 14.07.2018 2 Bambusová regata Velké Dářko (CZE) CZE 5 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
355 14.07.2018 2 O Pohár Tatum Zemplínska Šírava J.K.TATUM 3 - - - 2 - - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
307 14.07.2018 2 Lenivé kapre 1 Domaša ATU Košice - - - - 2 - - - - 3 - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3
256 14.07.2018 2 Júlová regata Liptovská Mara Limar LM 2 2 2 - - 2 - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
3016 16.07.2018 2 Cena CSCN Nechranice (CZE) CZE - - - 5 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2004 16.07.2018 5 Letný jachtársky tábor Slnava Slnava Jakub Kanuk 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6024 20.07.2018 9 World Championship Travemuende (GER) GER - - - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
258 20.07.2018 3 Limar Cup - Interpohár Liptovská Mara Limar LM 6 6 6 5 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 6 - - -
6025 21.07.2018 3 The Olympic Regatta Tihany (HUN) HUN - 6 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Strana 2 z 7 >> Prejdi na stranu >>  2      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Miesto :      Iba preteky SZJ
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF 470 FB EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB
KJP MIC E35 ORC F45 F35 S38 IMS NL
SW MM IOM R69 NEL