Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |

Termínový kalendár SZJ pre rok 2018

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing Kajutové plachetnice Námorné plachetnice Rádiom riadené plachetnice
Domaša Liptovská Mara Orava Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2018

Strana 3 z 8 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4   5   6   7   8      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum  Vzostupne Poč.dní Názov Miesto Tech.zabezpečenie OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF RSX BIC BTP RAC FUN KB KJP MIC E35 ORC F45 F35 SW MM IOM R69 NEL 470 FB EUR S38 IMS NL
251 19.05.2018 2 Májová regata Liptovská Mara Limar LM 2 5 2 5 - 5 - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
104 19.05.2018 2 Majstrovstvá oblasti Senec Sl. Senec, Sl. STU 4 4 4 4 4 - 4 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - 4 - - - - -
6013 21.05.2018 6 Delta Lloyd Regatta Medenblik (NED) NED - - 7 7 7 - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - - - -
3006 26.05.2018 2 Velká cena ALT Q Nové Mlýny (CZE) CZE 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3005 26.05.2018 2 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny (CZE) CZE - 5 5 - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
305 26.05.2018 2 Májová regata Domaša ATU Košice - - - - 3 - - - - 5 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
201 26.05.2018 1 Goralska regata Orava YC Orava - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
202 27.05.2018 1 Oravská liga - OL1 Orava Yacht club Martin, TJ Motor Yacht club Namestovo, - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
152 27.05.2018 1 FUN regata  Slnava TJ Slnava Piestany - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
6014 01.06.2018 3 Major of Kalisz international regatta Kalisz (POL) POL - - - - - - - - 5 5 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
610 01.06.2018 1 Serial Otvorenych MSR - MM II. Ruzomberok Hrabovo Slovenský modelársky zvaz - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - -
3007 02.06.2018 2 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví CZE - 5 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - - -
3008 02.06.2018 2 Pohár Rozkoše Rozkoš (CZE) CZE - - - - - - - - 5 5 - 5 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - -
351 02.06.2018 2 Vietor Zemplina Zemplínska Šírava FYC Sobrance 2 - - - 2 - - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
252 02.06.2018 2 Trim cup - PLM Liptovská Mara Jacht klub Trim Zvolen 5 3 5 - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
6016 08.06.2018 3 Supercup Hungary Balatonfunzo (HUN) HUN - - - - - - - - - 6 - 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6015 08.06.2018 3 Europa Cup Bulgaria Varna (BUL) BUL - 6 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3009 09.06.2018 2 YC Kladno Finn Race Jesenice (CZE) CZE - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
404 09.06.2018 8 Team regata Murter (CRO) Kolotocari - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - -
253 09.06.2018 2 O pohar starostu L.Trnovca - PLM Liptovská Mara JK Liptovska Mara 3 5 3 5 - 3 - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
6017 16.06.2018 9 Kieler Woche Kiel (GER) GER - - 7 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3010 16.06.2018 2 Cena CERE Nechranice - CERE (CZE) CZE - - - 5 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
611 16.06.2018 1 3.Serial MČR MM Olomoc Olomouc (CZE) CZE - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - -
306 16.06.2018 2 Čerešnička Domaša ATU Košice - - - - 3 - - - - 5 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
203 16.06.2018 1 Regata Slavie DK Orava TJ Slavia D.Kubin - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Strana 3 z 8 >> Prejdi na stranu >>  3      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Miesto :      Iba preteky SZJ
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF 470 FB EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB
KJP MIC E35 ORC F45 F35 S38 IMS NL
SW MM IOM R69 NEL