Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |

Termínový kalendár SZJ pre rok 2018

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing Kajutové plachetnice Námorné plachetnice Rádiom riadené plachetnice
Domaša Liptovská Mara Orava Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2018

Strana 4 z 8 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4   5   6   7   8      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum  Vzostupne Poč.dní Názov Miesto Tech.zabezpečenie OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF RSX BIC BTP RAC FUN KB KJP MIC E35 ORC F45 F35 SW MM IOM R69 NEL 470 FB EUR S38 IMS NL
6018 22.06.2018 8 2018 Optimist European Championship Sheveningen (NED) NED 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
352 23.06.2018 2 Memorial M.Stríčika Zemplínska Šírava J.K.Sobrance 2 - - - 2 - - - - - - - - - 3 5 - - - - - - - - - - - - - - -
307 23.06.2018 2 Lenivé kapre 1 Domaša ATU Košice - - - - 2 - - - - 3 - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3
254 23.06.2018 2 Júnová regata Liptovská Mara Limar LM 3 3 3 - - 3 - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
204 23.06.2018 2 Memoriál Roba ČrECa - OL2 Orava TJ Nižná 2 - - - - - - - - - - - - - 4 4 - - - - - - - - - - - - - - -
105 23.06.2018 2 Dunaj regata VD Gabčikovo Dynamo 3 2 3 - 3 - 5 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - -
6019 25.06.2018 6 Raceboard World Championships Blanes (ESP) ESP - - - - - - - - - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3011 29.06.2018 3 MČR Vaurien Velké Dářko (CZE) CZE - - - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
205 29.06.2018 3 Euro Micro Slovakia Orava Kolotocari - - - - - - - - - - - - - - - 6 - - - - - - - - - - - - - - -
3012 30.06.2018 2 Šilhánkův memoriál Velké Dářko (CZE) CZE - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - - -
612 30.06.2018 1 Serial Otvorenych MSR - RG 65 VI. Ruzomberok Hrabovo Slovenský modelársky zvaz - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - -
353 30.06.2018 2 Memorial Serugu Zemplínska Šírava J.K. Z.Šírava 3 - - - 3 - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
206 30.06.2018 2 Motor Yacht 1 - OL3 Orava TJ Motor Yacht club Namestovo 3 - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6020 01.07.2018 8 Under 21 Worlds Gdynia (POL) POL - - 10 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6021 03.07.2018 8 470 Junior European Championship Sesimbra (POR) POR - - - - - - 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 9 - - - - -
3013 05.07.2018 4 MMČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví CZE - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
255 06.07.2018 3 4th Optimist No Limit Match Race Liptovská Mara Limar LM 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2
6022 07.07.2018 4 Europa Cup Germany Warnemuende (GER) GER - 6 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3014 07.07.2018 2 Závod mladých nadějí Velké Dářko (CZE) CZE - 3 3 - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
354 07.07.2018 2 Vihorlat Cup Zemplínska Šírava Y.C.Michalovce 2 - - - 2 - - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
308 07.07.2018 2 Hodzinofka II Domaša ATU Košice - - - - - - - - - 3 - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
153 07.07.2018 2 Orviský Cup Slnava TJ Slnava Piestany - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
6023 14.07.2018 8 48th Youth Sailing World Championships Corpus Christi (USA) USA - - 10 - - - 10 - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3015 14.07.2018 2 Bambusová regata Velké Dářko (CZE) CZE 5 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
355 14.07.2018 2 O Pohár Tatum Zemplínska Šírava J.K.TATUM 3 - - - 2 - - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -

Strana 4 z 8 >> Prejdi na stranu >>  4      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Miesto :      Iba preteky SZJ
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF 470 FB EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB
KJP MIC E35 ORC F45 F35 S38 IMS NL
SW MM IOM R69 NEL