Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |

Termínový kalendár SZJ pre rok 2018

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing Kajutové plachetnice Námorné plachetnice Rádiom riadené plachetnice
Domaša Liptovská Mara Orava Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2018

Strana 4 z 7 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4   5   6   7      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum  Vzostupne Poč.dní Názov Miesto Tech.zabezpečenie OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF RSX BIC BTP RAC FUN KB KJP MIC E35 ORC F45 F35 SW MM IOM R69 NEL 470 FB EUR S38 IMS NL
311 18.08.2018 2 Lenivé kapre 2 Domaša ATU Košice - - - - 3 - - - - 5 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
261 18.08.2018 2 Augustová regata Liptovská Mara Limar LM 3 5 3 5 - 3 - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
209 18.08.2018 2 Orava cup Orava TJ Nižná 3 - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
6036 19.08.2018 8 470 Junior World Championship Braccioano (ITA) ITA - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 10 - - - - -
5032 22.08.2018 5 Majstrovstvá Európy Raceboard Riga (LAT) LAT - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5033 23.08.2018 4 Majstrovstvá Maďarska v KJP Balaton (AUS) AUS - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
613 24.08.2018 1 Compass Vitorlás napok - F5-E/IOM Orfu (HUN) HUN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 4 - - - - - - - -
6037 25.08.2018 2 Nechranicka buchta Nechranice (CZE) CZE - - - - - - - - - 5 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3020 25.08.2018 2 Nechranická buchta Nechranice (CZE) CZE - - - - - - - - - 5 - 5 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3021 25.08.2018 2 O pohár Vranova Vranovská přehrada (CZE) CZE - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
614 25.08.2018 1 Compass Vitorlás napok - F5-M EC/MM Orfu (HUN) HUN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 4 - - - - - - - - -
360 25.08.2018 2 Modrá stuha Zemplínska Šírava J.K.TATUM - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
312 25.08.2018 2 Pohár TJ Vranov nad Topľou Domaša TJ Vranov nad Topľou - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
210 25.08.2018 2 O pohár Matúša Čáka Orava SVK Trencin - - - - - - - - - - - - - - 5 5 - - - - - - - - - - - - - - -
5034 25.08.2018 2 Nechranicka buchta Nechranice (CZE) CZE - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5035 25.08.2018 2 LANEX CUP Brnenska priehrada (CZE) CZE - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6038 26.08.2018 8 Majstrovstvá Čiech RAC a Techno + Nechranice (CZE) CZE - - - - - - - - - - 7 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6039 27.08.2018 10 2018 Optimist World Championship Famagusta (CYP) CYP 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6040 29.08.2018 5 National Championships Balatonfüred (HUN) HUN - 7 7 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6041 29.08.2018 4 1.Seascape18 European Championship Portoroz (SLO) SLO - - - - - - - - - - - - - - 9 - - - - - - - - - - - - - - - -
211 29.08.2018 1 Motor Yacht 2 - OL6 Orava TJ Motor Yacht club Namestovo 4 - - - 4 - - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - 4
3023 30.08.2018 4 MMČR Bic Nechranice (CZE) CZE - - - - - - - - - 7 - 7 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3022 30.08.2018 4 MMČR FINN Lipno - Kovářov (CZE) CZE - - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3024 31.08.2018 3 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví CZE - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - - -
262 01.09.2018 2 Regata Fatranu II. - PLM Liptovská Mara Fatran 2 2 2 - - 5 - - - - - - - - 4 - - - - - - - - - - - - - - - -

Strana 4 z 7 >> Prejdi na stranu >>  4      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Miesto :      Iba preteky SZJ
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF 470 FB EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB
KJP MIC E35 ORC F45 F35 S38 IMS NL
SW MM IOM R69 NEL