Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |

Termínový kalendár SZJ pre rok 2018

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing Kajutové plachetnice Námorné plachetnice Rádiom riadené plachetnice
Domaša Liptovská Mara Orava Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2018

Strana 1 z 5 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4   5      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum Zostupne Poč.dní Názov Miesto Tech.zabezpečenie OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF RSX BIC BTP RAC FUN KB KJP MIC E35 ORC F45 F35 SW MM IOM R69 NEL 470 FB EUR S38 IMS NL
6051 28.12.2018 4 Europa Cup Hvar (CRO) CRO - 6 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
619 25.11.2018 1 Lexus PPC Velka Cena Slovenska 2018 - SW a NeL Senec Striborg - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - - 7 - - - - - -
618 18.11.2018 1 Dynamo regata Senec Dynamo - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - 3 - - - - - -
617 20.10.2018 2 Hungarian IOM Open Orfu (HUN) HUN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - - - - - - -
111 20.10.2018 2 Posledný vietor Senec KVO 2 2 2 - 3 - 2 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - - - - -
6050 20.10.2018 9 Majstrovstvá Europy BIC Techno  Athens (GRE) GRE - - - - - - - - - 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6061 20.10.2018 2 Halloween Regata Portoroz (SLO) SLO 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6049 19.10.2018 3 Europa Cup Spain Palamos (ESP) ESP - 6 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
263 13.10.2018 2 GAJOS CUP - PLM Liptovská Mara Limar LM 3 3 3 - - 2 - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
214 13.10.2018 2 Healloween Micro cup VD Zilina SC Sailor - - - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - -
110 13.10.2018 2 Pohár Slovana Senec Slovan 2 5 2 5 5 - 3 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - -
6047 06.10.2018 2 Chiemsee Maraton Chiemsee (GER) GER - - - - - - - - - 4 - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
616 06.10.2018 2 RG Majtrovstva Maďarska - RG 65 Velence (HUN) HUN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - - - - - -
109 06.10.2018 2 Jesenná regata VD Gabčikovo Tatran 5 3 5 - 3 - 3 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - -
6048 06.10.2018 12 Youth Olympic Games Buenos Aires (ARG) ARG - - - - - - - - - 12 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6046 05.10.2018 1 Bavarian Masters Chiemsee (GER) GER - - - - - - - - - 4 - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
407 29.09.2018 8 MMSR v Námornom jachtingu 2018 - One - Design Elán 350 Biograd n_Moru (CRO) Kolotocari - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - - - - - - - - - - - -
362 29.09.2018 2 O Pohár starostu Kaluže Zemplínska Šírava J.K. Z.Šírava - - - - - - - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
315 29.09.2018 2 Kapurková regata Domaša ATU Košice - - - - - - - - - 4 - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
265 29.09.2018 1 Modra stuha Liptovská Mara Limar LM 2 2 2 - - 2 - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
156 29.09.2018 1 Zastavené vetry Slnava TJ Slnava Piestany - - - - - - - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
6042 28.09.2018 3 Interpohar - Puchar Beskidow Zarzecze (POL) POL 6 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3031 28.09.2018 3 MČR Nové Mlýny (CZE) CZE - 7 - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - -
6060 27.09.2018 3 Majstrovstvá Maďarska Balatonfüred (HUN) HUN 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
406 24.09.2018 4 SPIE Elektrovod Cup 2018 Mar. Hramina (CRO) YC Dynamo - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - -

Strana 1 z 5 >> Prejdi na stranu >>  1      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Miesto :      Iba preteky SZJ
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF 470 FB EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB
KJP MIC E35 ORC F45 F35 S38 IMS NL
SW MM IOM R69 NEL