Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |

Termínový kalendár SZJ pre rok 2018

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing Kajutové plachetnice Námorné plachetnice Rádiom riadené plachetnice
Domaša Liptovská Mara Orava Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2018

Strana 5 z 6 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4   5   6      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum Poč.dní Názov Miesto Tech.zabezpečenie OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF RSX BIC BTP RAC FUN KB KJP MIC E35 ORC F45 F35 SW MM IOM R69 NEL 470 FB EUR  Vzostupne S38 IMS NL
5030 11.08.2018 1 SVERT Kupa MVSZ JOLLE 25 Balaton (HUN) HUN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5031 11.08.2018 3 23° Ora cup Ora Lago di Garda (ITA) ITA - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5032 22.08.2018 5 Majstrovstvá Európy Raceboard Riga (LAT) LAT - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5033 23.08.2018 4 Majstrovstvá Maďarska v KJP Balaton (AUS) AUS - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5056 10.11.2018 2 St. Martin´s regatta Izola (SLO) SLO - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5034 25.08.2018 2 Nechranicka buchta Nechranice (CZE) CZE - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5035 25.08.2018 2 LANEX CUP Brnenska priehrada (CZE) CZE - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6063 21.10.2018 1 Stribog regata RRP 2018 Zlaté Piesky Striborg - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - 3 - - - - - -
316 29.09.2018 2 MSR slalom Domaša ATU Košice - - - - - - - - - - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5036 21.09.2018 3 Ogólnopolskie Regaty o Puchar Ziemi Sadeckiej Znamirowce (POL) POL - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5037 22.09.2018 2 Fa Magyar Szörf Bajnokság 6. forduló, Majstrovstvá Maďarska Balatonaliga (HUN) HUN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5038 22.09.2018 2 Memorial Miloše Alexy Brno (CZE) CZE - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5044 12.10.2018 3 Mistrostwa PSKO do 9 lat a V. Jesienne Mistrzostwa Tarnobrzega Tarnobrzeg (POL) POL - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5047 30.09.2018 1 Unitef Kupa Balaton Balaton (HUN) HUN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5045 21.09.2018 3 Odprto državno prvenstvo razredov Optimist in Laser Radial Koper (SLO) SLO - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5042 26.07.2018 3 RAC Ranking IV Yyteri (FIN) FIN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5043 08.09.2018 2 Finnish Championship Hamina (FIN) FIN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
267 28.10.2018 1 R.Jelinek RC Cup 2018 Liptovská Mara YC Limar - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - - - 2 - - - - - -
5046 06.10.2018 1 Pempő-Jordán Gábor Kupa Balaton (HUN) HUN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5048 09.09.2018 6 2018 European masters Split (CRO) CRO - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5049 02.11.2018 3 20. Kup Lošinja Mali Lošinj (CRO) CRO - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5050 20.10.2018 7 Rolex Middle Sea Race Malta (MLT) MLT - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5051 12.10.2018 3 Specialized Kupa Balatonfúzfo (HUN) HUN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5052 03.11.2018 1 EL-Yacht Dér Kupa 2018 Balatonkenese (HUN) HUN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5055 09.11.2018 3 Otvoreno prvenstvo Hrvatske 2018 Zadar (CRO) CRO - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Strana 5 z 6 >> Prejdi na stranu >>  5      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Miesto :      Iba preteky SZJ
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF 470 FB EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB
KJP MIC E35 ORC F45 F35 S38 IMS NL
SW MM IOM R69 NEL