Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |

Termínový kalendár SZJ pre rok 2018

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing Kajutové plachetnice Námorné plachetnice Rádiom riadené plachetnice
Domaša Liptovská Mara Orava Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2018

Strana 1 z 5 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4   5      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum Poč.dní Názov Miesto Tech.zabezpečenie OPT L47 LAR LAS FIN  Vzostupne EUR
6043 07.09.2018 3 Europa Cup Attersee (AUT) AUT - 6 6 6 - -
6042 28.09.2018 3 Interpohar - Puchar Beskidow Zarzecze (POL) POL 6 6 6 - - -
6040 29.08.2018 5 National Championships Balatonfüred (HUN) HUN - 7 7 7 - -
6039 27.08.2018 10 2018 Optimist World Championship Famagusta (CYP) CYP 10 - - - - -
6023 14.07.2018 8 48th Youth Sailing World Championships Corpus Christi (USA) USA - - 10 - - -
6025 21.07.2018 3 The Olympic Regatta Tihany (HUN) HUN - 6 6 6 - -
6034 17.08.2018 8 Radial Youth Worlds Kiel (GER) GER - - 10 - - -
6033 17.08.2018 3 Europa Cup Serbia D.Milanovac (SRB) SRB - 6 6 6 - -
6031 11.08.2018 3 Europa Cup Poland Dziwnów (POL) POL - 6 6 6 - -
6027 27.07.2018 3 MVM LASER Fleet championships Balatonfüred (HUN) HUN - 6 6 6 - -
6022 07.07.2018 4 Europa Cup Germany Warnemuende (GER) GER - 6 6 6 - -
6020 01.07.2018 8 Under 21 Worlds Gdynia (POL) POL - - 10 10 - -
6017 16.06.2018 9 Kieler Woche Kiel (GER) GER - - 7 7 - -
6018 22.06.2018 8 2018 Optimist European Championship Sheveningen (NED) NED 9 - - - - -
6015 08.06.2018 3 Europa Cup Bulgaria Varna (BUL) BUL - 6 6 6 - -
6012 18.05.2018 3 Europa Cup Belguim Ostend (BEL) BEL - 6 6 6 - -
6010 10.05.2018 4 Europa Cup Switzerland Neuchâtel (SUI) SUI - 6 6 6 - -
6008 05.05.2018 7 Laser Senior European Championships & Trophy 2018 La Rochelle (FRA) FRA - - 9 9 - -
6009 05.05.2018 2 Pavlovska rgata Nové Mlýny (CZE) CZE - 5 - 5 - -
6005 07.04.2018 8 Radial Youth Europeans Championships & Trophy 2018 Balatonföldvár (HUN) HUN - - 9 - - -
6002 29.03.2018 4 Spring Cup Isola (SLO) SLO - 6 7 7 - -
6003 31.03.2018 4 Europa Cup Italy Ancona (ITA) ITA - 6 6 6 - -
3030 22.09.2018 2 Modrý hrozen Q Nové Mlýny (CZE) CZE 5 - - - - -
3031 28.09.2018 3 MČR Nové Mlýny (CZE) CZE - 7 - 7 - 7
3029 15.09.2018 2 Švestková regata Jesenice (CZE) CZE - 5 - 5 - -

Strana 1 z 5 >> Prejdi na stranu >>  1      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Miesto :      Iba preteky SZJ
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF 470 FB EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB
KJP MIC E35 ORC F45 F35 S38 IMS NL
SW MM IOM R69 NEL