Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |

Termínový kalendár SZJ pre rok 2018

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing Kajutové plachetnice Námorné plachetnice Rádiom riadené plachetnice
Domaša Liptovská Mara Orava Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2018

Strana 1 z 2 >> Prejdi na stranu >>  1   2      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum Poč.dní Názov Miesto Tech.zabezpečenie RSX BIC BTP RAC FUN KB
6047 06.10.2018 2 Chiemsee Maraton Chiemsee (GER) GER - 4 - 4 - -
6038 26.08.2018 8 Majstrovstvá Čiech RAC a Techno + Nechranice (CZE) CZE - - 7 7 - -
6046 05.10.2018 1 Bavarian Masters Chiemsee (GER) GER - 4 - 4 - -
6045 15.09.2018 8 Majstrovstvá sveta Raceboard Masters Portimao (POR) POR - - - 10 - -
6044 08.09.2018 2 Supercup, Majstrovstvá Čiech Techno Nové Mlýny (CZE) CZE - 7 - 6 6 -
6035 18.08.2018 8 RS:X European Championship, Youth European Championship & Open Trophy Sopot (POL) POL 9 - - - - -
6037 25.08.2018 2 Nechranicka buchta Nechranice (CZE) CZE - 5 - 5 - -
6023 14.07.2018 8 48th Youth Sailing World Championships Corpus Christi (USA) USA 10 - - - - -
6029 04.08.2018 8 Techno 293 and Techno 293 Plus World Championships Liepaja (LAT) LAT - 10 10 - - -
6019 25.06.2018 6 Raceboard World Championships Blanes (ESP) ESP - - - 10 - -
6016 08.06.2018 3 Supercup Hungary Balatonfunzo (HUN) HUN - 6 - 6 6 -
6014 01.06.2018 3 Major of Kalisz international regatta Kalisz (POL) POL 5 5 - 5 - -
6004 01.04.2018 7 Majstrovstvá Európy BIC Techno +  Mondello (ITA) ITA - - 9 - - -
3028 08.09.2018 2 Czech Supercup Nové Mlýny (CZE) CZE 5 5 - 5 5 -
3023 30.08.2018 4 MMČR Bic Nechranice (CZE) CZE - 7 - 7 5 -
3020 25.08.2018 2 Nechranická buchta Nechranice (CZE) CZE - 5 - 5 5 -
3017 23.07.2018 6 MČR FUN Viganj (CRO) CZE - 6 - - 7 -
3014 07.07.2018 2 Závod mladých nadějí Velké Dářko (CZE) CZE - 5 - - - -
3008 02.06.2018 2 Pohár Rozkoše Rozkoš (CZE) CZE 5 5 - 5 5 -
3003 12.05.2018 2 Cena YCN Nechranice (CZE) CZE - 5 - 5 5 -
315 13.10.2018 2 Kapurková regata Domaša ATU Košice - 4 - 4 - -
308 07.07.2018 2 Hodzinofka II Domaša ATU Košice - 3 - 3 - -
303 05.05.2018 2 Supercup Slovakia Domaša ATU Košice - 6 - 6 - -
302 01.05.2018 1 Hodzinofka I Domaša ATU Košice - 3 - 3 - -
301 28.04.2018 2 Ľadoví muži Domaša ATU Košice - 3 - 3 - -

Strana 1 z 2 >> Prejdi na stranu >>  1      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Miesto :      Iba preteky SZJ
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF 470 FB EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB
KJP MIC E35 ORC F45 F35 S38 IMS NL
SW MM IOM R69 NEL