Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |

Termínový kalendár SZJ pre rok 2018

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing Kajutové plachetnice Námorné plachetnice Rádiom riadené plachetnice
Domaša Liptovská Mara Orava Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2018

Strana 3 z 5 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4   5      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum Poč.dní Názov Miesto Tech.zabezpečenie OPT L47 LAR LAS FIN  Vzostupne VAU 420 RSF RSX BIC BTP RAC FUN KB KJP MIC E35 ORC F45 F35 SW MM IOM R69 NEL 470 FB EUR S38 IMS NL
358 11.08.2018 2 Cassovia Cup Zemplínska Šírava J.C. Cassovia - - - - - - - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
357 28.07.2018 2 TOP 24 38. r. Zemplínska Šírava J.K. Z.Šírava - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
356 21.07.2018 2 Old Boys 5.r. Zemplínska Šírava T.J.Metropol KE - - - - - - - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
315 13.10.2018 2 Kapurková regata Domaša ATU Košice - - - - - - - - - 4 - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
314 21.09.2018 3 Veľka cena Slovenska 2018 - kajutový jachting Domaša JK Prešov - - - - - - - - - - - - - - 7 7 - - - - - - - - - - - - - - -
312 25.08.2018 2 Pohár TJ Vranov nad Topľou Domaša TJ Vranov nad Topľou - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
313 15.09.2018 2 15.míľ po Domaši 43.roč. Domaša JK Prešov - - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
265 29.09.2018 1 Modra stuha Liptovská Mara Limar LM a Trim Zvolen 2 2 2 - - 2 - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
263 13.10.2018 2 GAJOS CUP - PLM Liptovská Mara Limar LM 3 3 3 - - 2 - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
264 22.09.2018 2 Septembrová regata Liptovská Mara Limar LM 3 3 3 - - 3 - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
261 18.08.2018 2 Augustová regata Liptovská Mara Limar LM 3 5 3 5 - 3 - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
262 01.09.2018 2 Regata Fatranu II. - PLM Liptovská Mara Fatran 2 2 2 - - 5 - - - - - - - - 4 - - - - - - - - - - - - - - - -
260 11.08.2018 2 Regata Fatranu I Liptovská Mara Fatran 2 2 2 - - 5 - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
258 20.07.2018 3 Limar Cup - Interpohár Liptovská Mara Limar LM 6 6 6 5 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 6 - - -
259 04.08.2018 2 O pohár primátora L.Mikuláš Liptovská Mara Fatran 4 4 4 - - 6 - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
257 11.08.2018 2 24 hodinovka - FIVING CUP - PLM Liptovská Mara Limar LM 3 - - - - 3 - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
256 14.07.2018 2 Júlová regata Liptovská Mara Limar LM 2 2 2 - - 2 - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
213 20.10.2018 1 Modra stuha Oravy Orava TJ Slavia D.Kubin 2 - - - - - - - - - - - - - 2 2 - - - - - - - - - - - - - - 2
214 03.11.2018 2 Healloween Micro cup VD Zilina SC Sailor - - - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - -
212 08.09.2018 2 Memorial Floriana Benčeka - OL 7 Orava YC Orava 5 5 2 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
210 25.08.2018 2 O pohár Matúša Čáka Orava SVK Trencin - - - - - - - - - - - - - - 5 5 - - - - - - - - - - - - - - -
209 18.08.2018 2 Orava cup Orava TJ Nižná 3 - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
207 11.08.2018 1 Oravská liga - OL4 Orava Yacht club Martin, TJ Motor Yacht club Namestovo, 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
156 13.10.2018 1 Zastavené vetry Slnava TJ Slnava Piestany - - - - - - - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
154 04.08.2018 1 Kajutová 6 hodinovka Slnava TJ Slnava Piestany - - - - - - - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - -

Strana 3 z 5 >> Prejdi na stranu >>  3      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Miesto :      Iba preteky SZJ
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF 470 FB EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB
KJP MIC E35 ORC F45 F35 S38 IMS NL
SW MM IOM R69 NEL