Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |

Termínový kalendár SZJ pre rok 2018

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing Kajutové plachetnice Námorné plachetnice Rádiom riadené plachetnice
Domaša Liptovská Mara Orava Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2018

Strana 1 z 6 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4   5   6      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum Poč.dní Názov Miesto Tech.zabezpečenie OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF RSX BIC BTP RAC FUN KB KJP MIC E35 ORC F45 F35 SW MM IOM  Vzostupne R69 NEL 470 FB EUR S38 IMS NL
6047 06.10.2018 2 Chiemsee Maraton Chiemsee (GER) GER - - - - - - - - - 4 - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6043 07.09.2018 3 Europa Cup Attersee (AUT) AUT - 6 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6038 26.08.2018 8 Majstrovstvá Čiech RAC a Techno + Nechranice (CZE) CZE - - - - - - - - - - 7 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6046 05.10.2018 1 Bavarian Masters Chiemsee (GER) GER - - - - - - - - - 4 - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6045 15.09.2018 8 Majstrovstvá sveta Raceboard Masters Portimao (POR) POR - - - - - - - - - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6044 08.09.2018 2 Supercup, Majstrovstvá Čiech Techno Nové Mlýny (CZE) CZE - - - - - - - - - 7 - 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6042 31.08.2018 3 Interpohar - Puchar Beskidow Zarzecze (POL) POL 6 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6040 29.08.2018 5 National Championships Balatonfüred (HUN) HUN - 7 7 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6041 29.08.2018 4 1.Seascape18 European Championship Portoroz (SLO) SLO - - - - - - - - - - - - - - 9 - - - - - - - - - - - - - - - -
6035 18.08.2018 8 RS:X European Championship, Youth European Championship & Open Trophy Sopot (POL) POL - - - - - - - - 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6039 27.08.2018 10 2018 Optimist World Championship Famagusta (CYP) CYP 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6037 25.08.2018 2 Nechranicka buchta Nechranice (CZE) CZE - - - - - - - - - 5 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6036 19.08.2018 8 470 Junior World Championship Braccioano (ITA) ITA - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 10 - - - - -
6023 14.07.2018 8 48th Youth Sailing World Championships Corpus Christi (USA) USA - - 10 - - - 10 - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6024 20.07.2018 9 World Championship Travemuende (GER) GER - - - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6025 21.07.2018 3 The Olympic Regatta Tihany (HUN) HUN - 6 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6026 26.07.2018 3 50. Kékszalag Erste Nagydíj Balatonfüred (HUN) HUN - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - -
6034 17.08.2018 8 Radial Youth Worlds Kiel (GER) GER - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6033 17.08.2018 3 Europa Cup Serbia D.Milanovac (SRB) SRB - 6 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6032 13.08.2018 5 Majstrovstva sveta Micro Swinoujscie (POL POL - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - -
6031 11.08.2018 3 Europa Cup Poland Dziwnów (POL) POL - 6 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6030 08.08.2018 8 420 World Championships Newport (USA) USA - - - - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6029 04.08.2018 8 Techno 293 and Techno 293 Plus World Championships Liepaja (LAT) LAT - - - - - - - - - 10 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6027 27.07.2018 3 MVM LASER Fleet championships Balatonfüred (HUN) HUN - 6 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6028 30.07.2018 14 Hempel Sailing World Championships Aarhus 2018 Aarhus (DEN) DEN - - - 10 10 - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - 10 - - - - -

Strana 1 z 6 >> Prejdi na stranu >>  1      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Miesto :      Iba preteky SZJ
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF 470 FB EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB
KJP MIC E35 ORC F45 F35 S38 IMS NL
SW MM IOM R69 NEL