Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |

Termínový kalendár SZJ pre rok 2018

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing Kajutové plachetnice Námorné plachetnice Rádiom riadené plachetnice
Domaša Liptovská Mara Orava Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2018

Strana 1 z 5 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4   5      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum Poč.dní Názov Miesto  Vzostupne Tech.zabezpečenie  Vzostupne OPT L47 LAR LAS FIN EUR
6028 30.07.2018 14 Hempel Sailing World Championships Aarhus 2018 Aarhus (DEN) DEN - - - 10 10 -
6003 31.03.2018 4 Europa Cup Italy Ancona (ITA) ITA - 6 6 6 - -
6043 07.09.2018 3 Europa Cup Attersee (AUT) AUT - 6 6 6 - -
6058 08.06.2018 4 Choco Cup Balaton (HUN) HUN 6 - - - - -
6005 07.04.2018 8 Radial Youth Europeans Championships & Trophy 2018 Balatonföldvár (HUN) HUN - - 9 - - -
6040 29.08.2018 5 National Championships Balatonfüred (HUN) HUN - 7 7 7 - -
6027 27.07.2018 3 MVM LASER Fleet championships Balatonfüred (HUN) HUN - 6 6 6 - -
6060 27.09.2018 3 Majstrovstvá Maďarska Balatonfüred (HUN) HUN 7 - - - - -
6054 07.03.2018 4 6th . BODRUM INTERNATIONAL OPTIMIST REGATTA Bodrum (TUR) TUR 6 - - - - -
6052 09.03.2018 9 2018 FINN EUROPEAN CHAMPIONSHIP Cadiz (ESP) ESP - - - - 9 -
6023 14.07.2018 8 48th Youth Sailing World Championships Corpus Christi (USA) USA - - 10 - - -
6057 19.05.2018 3 Kereked Kupa Csopak (HUN) HUN 4 - - - - -
6033 17.08.2018 3 Europa Cup Serbia D.Milanovac (SRB) SRB - 6 6 6 - -
311 18.08.2018 2 Lenivé kapre 2 Domaša ATU Košice - - - - 3 -
309 29.09.2018 2 Mayerov memoriál Domaša JK Prešov - - - - 2 -
306 16.06.2018 2 Čerešnička Domaša ATU Košice - - - - 3 -
307 14.07.2018 2 Lenivé kapre 1 Domaša ATU Košice - - - - 2 -
305 26.05.2018 2 Májová regata Domaša ATU Košice - - - - 3 -
304 12.05.2018 2 Pohár rektora TU Košice Domaša ATU Košice - - - - 5 -
2002 09.07.2018 5 Letný jachtársky tábor Domaša Domaša ATU Košice 2 - - - - -
2003 13.08.2018 5 Letný jachtársky tábor Domaša 2 Domaša ATU Košice 2 - - - - -
6031 11.08.2018 3 Europa Cup Poland Dziwnów (POL) POL - 6 6 6 - -
6039 27.08.2018 10 2018 Optimist World Championship Famagusta (CYP) CYP 10 - - - - -
6059 13.07.2018 3 Decathlon Cupa Ferto-to (HUN) HUN 4 - - - - -
6020 01.07.2018 8 Under 21 Worlds Gdynia (POL) POL - - 10 10 - -

Strana 1 z 5 >> Prejdi na stranu >>  1      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Miesto :      Iba preteky SZJ
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF 470 FB EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB
KJP MIC E35 ORC F45 F35 S38 IMS NL
SW MM IOM R69 NEL