Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |

Termínový kalendár SZJ pre rok 2018

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing Kajutové plachetnice Námorné plachetnice Rádiom riadené plachetnice
Domaša Liptovská Mara Orava Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2018

Strana 1 z 7 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4   5   6   7      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum Poč.dní Názov Miesto  Vzostupne Tech.zabezpečenie  Vzostupne OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF RSX BIC BTP RAC FUN KB KJP MIC E35 ORC F45 F35 SW MM IOM R69 NEL 470 FB EUR S38 IMS NL
6028 30.07.2018 14 Hempel Sailing World Championships Aarhus 2018 Aarhus (DEN) DEN - - - 10 10 - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - 10 - - - - -
6050 20.10.2018 9 Majstrovstvá Europy BIC Techno  Athens (GRE) GRE - - - - - - - - - 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6043 07.09.2018 3 Europa Cup Attersee (AUT) AUT - 6 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5033 23.08.2018 4 Majstrovstvá Maďarska v KJP Balaton (AUS) AUS - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5030 11.08.2018 1 SVERT Kupa MVSZ JOLLE 25 Balaton (HUN) HUN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5047 30.09.2018 1 Unitef Kupa Balaton Balaton (HUN) HUN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5046 06.10.2018 1 Pempő-Jordán Gábor Kupa Balaton (HUN) HUN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5037 22.09.2018 2 Fa Magyar Szörf Bajnokság 6. forduló, Majstrovstvá Maďarska Balatonaliga (HUN) HUN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5025 27.06.2018 3 MVM Laser Flottabajnokság Balatonfured (HUN) HUN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6040 29.08.2018 5 National Championships Balatonfüred (HUN) HUN - 7 7 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6026 26.07.2018 3 50. Kékszalag Erste Nagydíj Balatonfüred (HUN) HUN - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - -
6027 27.07.2018 3 MVM LASER Fleet championships Balatonfüred (HUN) HUN - 6 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6060 27.09.2018 3 Majstrovstvá Maďarska Balatonfüred (HUN) HUN 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5051 12.10.2018 3 Specialized Kupa Balatonfúzfo (HUN) HUN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5052 03.11.2018 1 EL-Yacht Dér Kupa 2018 Balatonkenese (HUN) HUN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
407 29.09.2018 8 MMSR v Námornom jachtingu 2018 - One - Design Elán 350 Biograd n_Moru (CRO) Kolotocari - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - - - - - - - - - - - - -
6019 25.06.2018 6 Raceboard World Championships Blanes (ESP) ESP - - - - - - - - - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6036 19.08.2018 8 470 Junior World Championship Braccioano (ITA) ITA - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 10 - - - - -
5028 22.06.2018 3 Veteran Cup Finn Brnenska prehrada (CZE) CZE - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5035 25.08.2018 2 LANEX CUP Brnenska priehrada (CZE) CZE - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5026 23.06.2018 2 Veterán Cup Brněnská přehrada (CZE) CZE - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5038 22.09.2018 2 Memorial Miloše Alexy Brno (CZE) CZE - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6048 06.10.2018 12 Youth Olympic Games Buenos Aires (ARG) ARG - - - - - - - - - 12 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6023 14.07.2018 8 48th Youth Sailing World Championships Corpus Christi (USA) USA - - 10 - - - 10 - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6033 17.08.2018 3 Europa Cup Serbia D.Milanovac (SRB) SRB - 6 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Strana 1 z 7 >> Prejdi na stranu >>  1      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Miesto :      Iba preteky SZJ
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF 470 FB EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB
KJP MIC E35 ORC F45 F35 S38 IMS NL
SW MM IOM R69 NEL