Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |

Termínový kalendár SZJ pre rok 2018

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing Kajutové plachetnice Námorné plachetnice Rádiom riadené plachetnice
Domaša Liptovská Mara Orava Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2018

Strana 4 z 7 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4   5   6   7      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum Poč.dní Názov Miesto  Vzostupne Tech.zabezpečenie  Vzostupne OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF RSX BIC BTP RAC FUN KB KJP MIC SEN E35 ORC F45 F35 SW MM IOM R65 NEL 470 FB EUR S38 IMS NL
266 16.06.2018 1 Regata Fatranu III Liptovská Mara Fatran LM - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2001 01.07.2018 5 Letný jachtársky tábor L.Mara Liptovská Mara YC LImar 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
267 28.10.2018 1 R.Jelinek RC Cup 2018 Liptovská Mara YC Limar - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - - - 2 - - - - - -
5049 02.11.2018 3 20. Kup Lošinja Mali Lošinj (CRO) CRO 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5050 20.10.2018 7 Rolex Middle Sea Race Malta (MLT) MLT - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - -
406 24.09.2018 4 SPIE Elektrovod Cup 2018 Mar. Hramina (CRO) YC Dynamo - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - -
405 08.09.2018 7 Student Regata Murter (CRO) Kolotocari - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - -
6038 26.08.2018 8 Majstrovstvá ?iech RAC a Techno + Nechranice (CZE) CZE - - - - - - - - - - 7 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6037 25.08.2018 2 Nechranicka buchta Nechranice (CZE) CZE - - - - - - - - - 5 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3023 30.08.2018 4 MM?R Bic Nechranice (CZE) CZE - - - - - - - - - 7 - 7 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3020 25.08.2018 2 Nechranická buchta Nechranice (CZE) CZE - - - - - - - - - 5 - 5 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3016 16.07.2018 2 Cena CSCN Nechranice (CZE) CZE - - - 5 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5034 25.08.2018 2 Nechranicka buchta Nechranice (CZE) CZE - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3010 16.06.2018 2 Cena CERE Nechranice - CERE (CZE) CZE - - - 5 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6030 08.08.2018 8 420 World Championships Newport (USA) USA - - - - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6044 08.09.2018 2 Supercup, Majstrovstvá ?iech Techno Nové Mlýny (CZE) CZE - - - - - - - - - 7 - 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3030 22.09.2018 2 Modrý hrozen Q Nové Mlýny (CZE) CZE 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3031 28.09.2018 3 M?R Nové Mlýny (CZE) CZE - 7 - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - -
3028 08.09.2018 2 Czech Supercup Nové Mlýny (CZE) CZE - - - - - - - - 5 5 - 5 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3025 08.09.2018 2 OMA Cup Olešná (CZE) CZE - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3018 03.08.2018 3 Interpohár 2018 Olešná (CZE) CZE 6 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 6 - - -
611 16.06.2018 1 3.Serial M?R MM Olomoc Olomouc (CZE) CZE - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - -
213 20.10.2018 1 Modra stuha Oravy Orava TJ Slavia D.Kubin 2 - - - - - - - - - - - - - 2 2 - - - - - - - - - - - - - - - 2
212 08.09.2018 2 Memorial Floriana Ben?eka - OL 7 Orava YC Orava 5 5 2 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
210 25.08.2018 2 O pohár Matúša ?áka Orava SVK Trencin - - - - - - - - - - - - - - 5 5 - - - - - - - - - - - - - - - -

Strana 4 z 7 >> Prejdi na stranu >>  4      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Miesto :      Iba preteky SZJ
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF 470 FB EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB
KJP MIC SEN E35 ORC F45 F35 S38 IMS NL
SW MM IOM R65 NEL