Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |

Termínový kalendár SZJ pre rok 2018

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing Kajutové plachetnice Námorné plachetnice Rádiom riadené plachetnice
Domaša Liptovská Mara Orava Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2018

Strana 1 z 8 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4   5   6   7   8      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum Poč.dní Názov Miesto Tech.zabezpečenie OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF RSX BIC BTP RAC FUN KB KJP MIC E35 ORC F45 F35 SW MM IOM R69 NEL 470 FB EUR S38 IMS NL
209 18.08.2018 2 Orava cup Orava TJ Nižná 3 - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
403 19.05.2018 8 Regatta - Memoriál Vlada Psalmana Mar. Hramina (CRO) AAAYacht - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - -
6048 06.10.2018 12 Youth Olympic Games Buenos Aires (ARG) ARG - - - - - - - - - 12 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
315 29.09.2018 2 Kapurková regata Domaša ATU Košice - - - - - - - - - 4 - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
311 18.08.2018 2 Lenivé kapre 2 Domaša ATU Košice - - - - 3 - - - - 5 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
308 07.07.2018 2 Hodzinofka II Domaša ATU Košice - - - - - - - - - 3 - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
306 16.06.2018 2 Čerešnička Domaša ATU Košice - - - - 3 - - - - 5 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
307 23.06.2018 2 Lenivé kapre 1 Domaša ATU Košice - - - - 2 - - - - 3 - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3
305 26.05.2018 2 Májová regata Domaša ATU Košice - - - - 3 - - - - 5 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
303 05.05.2018 2 Supercup Slovakia Domaša ATU Košice - - - - - - - - - 6 - 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
304 12.05.2018 2 Pohár rektora TU Košice Domaša ATU Košice - - - - 5 - - - - 5 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
302 01.05.2018 1 Hodzinofka I Domaša ATU Košice - - - - - - - - - 3 - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
301 28.04.2018 2 Ľadoví muži Domaša ATU Košice - - - - - - - - - 3 - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5005 16.03.2018 3 Koper Cup 2018 Koper (AUS) AUS - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6043 07.09.2018 3 Europa Cup Attersee (AUT) AUT - 6 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6012 18.05.2018 3 Europa Cup Belguim Ostend (BEL) BEL - 6 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6015 08.06.2018 3 Europa Cup Bulgaria Varna (BUL) BUL - 6 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6011 16.05.2018 9 470 European Championship Bourgas (BUL) BUL - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 9 - - - - -
601 19.01.2018 3 12th Rogoznica Cup - IOM Rogoznica (CRO) CRO - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 4 - - - - - - - -
6051 28.12.2018 4 Europa Cup Hvar (CRO) CRO - 6 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5002 16.02.2018 3 Karneval Cup 2018 Opatia (CRO) CRO - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5006 07.04.2018 2 12 memorial Z.Pecenkovica Pula (CRO) CRO - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6055 07.09.2018 3 Majstrovstvá Chorvátska do 12 rokov Stari Grad (CRO) CRO 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5008 07.04.2018 7 Velikonoční regata 2018 Murter - Hramina (CRO) CRO - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6039 27.08.2018 10 2018 Optimist World Championship Famagusta (CYP) CYP 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Strana 1 z 8 >> Prejdi na stranu >>  1      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Miesto :      Iba preteky SZJ
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF 470 FB EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB
KJP MIC E35 ORC F45 F35 S38 IMS NL
SW MM IOM R69 NEL