Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |

Termínový kalendár SZJ pre rok 2018

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing Kajutové plachetnice Námorné plachetnice Rádiom riadené plachetnice
Domaša Liptovská Mara Orava Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2018

Strana 1 z 7 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4   5   6   7      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum Poč.dní Názov Miesto Tech.zabezpečenie OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF RSX BIC BTP RAC FUN KB KJP MIC E35 ORC F45 F35 SW MM IOM R69 NEL 470 FB EUR S38 IMS NL
6061 20.10.2018 2 Halloween Regata Portoroz (SLO) SLO 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
209 18.08.2018 2 Orava cup Orava TJ Nižná 3 - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
6048 06.10.2018 12 Youth Olympic Games Buenos Aires (ARG) ARG - - - - - - - - - 12 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
315 13.10.2018 2 Kapurková regata Domaša ATU Košice - - - - - - - - - 4 - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
311 18.08.2018 2 Lenivé kapre 2 Domaša ATU Košice - - - - 3 - - - - 5 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
308 07.07.2018 2 Hodzinofka II Domaša ATU Košice - - - - - - - - - 3 - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
306 16.06.2018 2 Čerešnička Domaša ATU Košice - - - - 3 - - - - 5 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
307 14.07.2018 2 Lenivé kapre 1 Domaša ATU Košice - - - - 2 - - - - 3 - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3
2002 09.07.2018 5 Letný jachtársky tábor Domaša Domaša ATU Košice 2 - - - - - - - - 2 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2003 13.08.2018 5 Letný jachtársky tábor Domaša 2 Domaša ATU Košice 2 - - - - - - - - 2 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
316 29.09.2018 2 MSR slalom Domaša ATU Košice - - - - - - - - - - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5033 23.08.2018 4 Majstrovstvá Maďarska v KJP Balaton (AUS) AUS - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6043 07.09.2018 3 Europa Cup Attersee (AUT) AUT - 6 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6051 28.12.2018 4 Europa Cup Hvar (CRO) CRO - 6 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6055 07.09.2018 3 Majstrovstvá Chorvátska do 12 rokov Stari Grad (CRO) CRO 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6062 08.09.2018 3 OPEN CROATIAN YOUTH CHAMPIONSHIP 2018 Stari Grad (CRO) CRO 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5048 09.09.2018 6 2018 European masters Split (CRO) CRO - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5049 02.11.2018 3 20. Kup Lošinja Mali Lošinj (CRO) CRO - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5055 09.11.2018 3 Otvoreno prvenstvo Hrvatske 2018 Zadar (CRO) CRO - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6039 27.08.2018 10 2018 Optimist World Championship Famagusta (CYP) CYP 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6038 26.08.2018 8 Majstrovstvá Čiech RAC a Techno + Nechranice (CZE) CZE - - - - - - - - - - 7 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6044 08.09.2018 2 Supercup, Majstrovstvá Čiech Techno Nové Mlýny (CZE) CZE - - - - - - - - - 7 - 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6037 25.08.2018 2 Nechranicka buchta Nechranice (CZE) CZE - - - - - - - - - 5 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3030 22.09.2018 2 Modrý hrozen Q Nové Mlýny (CZE) CZE 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3031 28.09.2018 3 MČR Nové Mlýny (CZE) CZE - 7 - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - -

Strana 1 z 7 >> Prejdi na stranu >>  1      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Miesto :      Iba preteky SZJ
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF 470 FB EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB
KJP MIC E35 ORC F45 F35 S38 IMS NL
SW MM IOM R69 NEL