Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |

Termínový kalendár SZJ pre rok 2019

!!! Pracovná verzia !!!

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing Kajutové plachetnice Námorné plachetnice Rádiom riadené plachetnice
Domaša Liptovská Mara Orava Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2019

Strana 1 z 5 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4   5      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum  Vzostupne Poč.dní Názov Miesto Tech.zabezpečenie OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF RSX BIC BTP RAC FUN KB KJP MIC E35 ORC F45 F35 SW MM IOM R69 NEL 470 FB EUR S38 IMS NL
6001 27.01.2019 8 2019 Sailing World Cup - Round 2, Miami Miami (USA) USA - - 8 8 8 - - - 8 - - - - - - - - - - - - - - - - 8 - - - - -
402 06.04.2019 7 Slovak Sailing week 2019 Kaštela (CRO) YC Dynamo BA - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - -
6002 13.04.2019 2 21 trofeo 4 Laghi Optimist open Lago di Garda (ITA) ITA 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
101 13.04.2019 2 Velka cena Bratislavy Senec YC Slovan Bratislava - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6003 19.04.2019 3 Sailing point Easter regatta Portorož (SLO) SLO 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6004 21.04.2019 8 MS BIC Techno Plus Portimao (POR) POR - - - - - - - - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6005 24.04.2019 8 2019 Sailing World Cup - Round 3, Genoa Genoa (ITA) ITA - - 8 8 8 - - - 8 - - - - - - - - - - - - - - - - 8 - - - - -
301 27.04.2019 2 Ľadoví muži Domaša ATU Košice - - - - - - - - - 2 - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6006 03.05.2019 3 South East European Open Optimist Cup Palič (SRB) SRB 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6007 03.05.2019 3 Pálavská regata Nové Mlyny (CZE) - - 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
302 04.05.2019 2 Pohár rektora TU Košice Domaša ATU Košice - - - - - - - - - 5 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6008 11.05.2019 2 Supercup Česko Nové Mlyny (CZE) CZE - - - - - - - - - 6 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
403 11.05.2019 7 Memorial Vladimira Psalmana 2019 Murter (CRO) TJ Slnava Piestany - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - -
404 11.05.2019 7 Regata Matej Bencúr 2019 Kaštela (CRO) YC Dynamo BA - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - -
102 11.05.2019 2 Pohár mládeže Senec YC Tatran Bratislava 5 5 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6009 13.05.2019 5 Raceboard European Championship Nové Mlyny (CZE) CZE - - - - - - - - - - - 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6011 18.05.2019 8 Laser Senior European Championship Porto (POR) POR - - 7 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6010 18.05.2019 9 Laser 4,7 European Championship Hyeres (FRA) FRA - 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
250 18.05.2019 2 Liptovska kryha Liptovská Mara YC Limar 3 2 5 2 - 5 - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
6012 21.05.2019 5 Medemblik Regatta Medemblik (NED) NED - - 7 7 7 - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6013 24.05.2019 3 Open Polish Championship Tolkmicko (POL) POL - - - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
303 25.05.2019 2 Májova regata Domaša ATU Košice - - - - - - - - - 5 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
203 25.05.2019 2 O pohár primátora mesta Namestovo Orava TJ Motor Yacht club Namestovo 5 - 4 - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
405 29.05.2019 3 Family Sailing Forever 2019 Kaštela (CRO) YC Dynamo BA - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - -
251 01.06.2019 2 Trim cup - PLM Liptovská Mara Jacht klub Trim Zvolen 5 5 2 5 - 5 - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - -

Strana 1 z 5 >> Prejdi na stranu >>  1      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Miesto :      Iba preteky SZJ
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF 470 FB EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB
KJP MIC E35 ORC F45 F35 S38 IMS NL
SW MM IOM R69 NEL