Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |

Termínový kalendár SZJ pre rok 2019

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing Kajutové plachetnice Námorné plachetnice Rádiom riadené plachetnice
Domaša Liptovská Mara Orava Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2019

Strana 1 z 6 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4   5   6      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum  Vzostupne Poč.dní Názov Miesto Tech.zabezpečenie OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF RSX BIC BTP RAC FUN KB KJP MIC SEN E35 ORC F45 F35 SW MM IOM R65 NEL 470 FB EUR S38 IMS NL
6001 18.01.2019 1 TUR Regata Rogoznica (CRO) CRO - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - -
6002 19.01.2019 3 IOM Regatta Rogoznica (CRO) CRO - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - -
6003 27.01.2019 8 2019 Sailing World Cup - Round 2, Miami Miami (USA) USA - - 8 8 8 - - - 8 - - - - - - - - - - - - - - - - - 8 - - - - -
5002 01.03.2019 3 OTVORENO PRVENSTVO SPLITA 2019 Split (CRO) CRO 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5001 22.03.2019 3 Laser Europa Cup Koper 2019 Koper (SLO) SLO 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
501 30.03.2019 1 SP 1 MM 52 VD Zilina Slovenský Modelárský Zväz - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - - - -
5003 05.04.2019 3 Rybnickie Regaty Żeglarskie Rybnik (POL) POL - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
402 06.04.2019 7 Slovak Sailing week 2019 Kaštela (CRO) YC Dynamo BA - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - -
5004 07.04.2019 6 Velikonocni regata Murter (CRO) CRO - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6004 13.04.2019 2 21 trofeo 4 Laghi Optimist open Lago di Garda (ITA) ITA 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
502 13.04.2019 1 SP 1 RG 65 Senec Slovenský Modelárský Zväz - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - -
101 13.04.2019 2 VC Bratislavy Senec Slovan 2 3 5 3 2 - 2 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6005 19.04.2019 3 Sailing point Easter regatta Portorož (SLO) SLO 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6006 21.04.2019 8 MS BIC Techno Plus Portimao (POR) POR - - - - - - - - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6007 24.04.2019 8 2019 Sailing World Cup - Round 3, Genoa Genoa (ITA) ITA - - 8 8 8 - - - 8 - - - - - - - - - - - - - - - - - 8 - - - - -
301 27.04.2019 2 Ľadoví muži Domaša ATU Košice - - - - - - - - - 2 - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
102 27.04.2019 2 Krištáľový pohár Senec Slovan 3 2 3 2 5 - 5 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6008 03.05.2019 3 South East European Open Optimist Cup Palič (SRB) SRB 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6009 03.05.2019 3 Pálavská regata Nové Mlyny (CZE) CZE - - 6 - 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6010 03.05.2019 1 Foghagyma regata Orfu (HUN) HUN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - -
6011 04.05.2019 1 Okolo Jazera Orfu (HUN) HUN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - -
302 04.05.2019 2 Pohár rektora TU Košice Domaša ATU Košice - - - - - - - - - 5 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6012 05.05.2019 1 Majstrovstva Madarska MM Orfu (HUN) HUN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - - - - - - - -
6013 11.05.2019 2 Supercup Česko Nové Mlyny (CZE) CZE - - - - - - - - - 6 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
503 11.05.2019 1 SP 2 RG 65 Čierna voda (Galanta) Slovenský Modelárský Zväz - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - -

Strana 1 z 6 >> Prejdi na stranu >>  1      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Miesto :      Iba preteky SZJ
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF 470 FB EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB
KJP MIC SEN E35 ORC F45 F35 S38 IMS NL
SW MM IOM R65 NEL