Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |

Termínový kalendár SZJ pre rok 2019

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing Kajutové plachetnice Námorné plachetnice Rádiom riadené plachetnice
Domaša Liptovská Mara Orava Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2019

Strana 1 z 4 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum  Vzostupne Poč.dní Názov Miesto Tech.zabezpečenie OPT L47 LAR LAS FIN EUR
6003 27.01.2019 8 2019 Sailing World Cup - Round 2, Miami Miami (USA) USA - - 8 8 8 -
5009 22.02.2019 3 Carnival Cup 2019 Opatija (CRO) CRO 5 - - - - -
5002 01.03.2019 3 OTVORENO PRVENSTVO SPLITA 2019 Split (CRO) CRO 5 - - - - -
5001 22.03.2019 3 Laser Europa Cup Koper 2019 Koper (SLO) SLO 5 - - - - -
5003 05.04.2019 3 Rybnickie Regaty Żeglarskie Rybnik (POL) POL 5 5 - - - -
6004 13.04.2019 2 21 trofeo 4 Laghi Optimist open Lago di Garda (ITA) ITA 6 - - - - -
101 13.04.2019 2 VC Bratislavy Senec Slovan 2 3 5 3 2 -
5011 13.04.2019 2 Proljetni Kup Galeba 2019 Rijeka (CRO) CRO 4 - - - - -
5012 17.04.2019 2 5 Country cup 2019 Riva del garda (ITA) ITA 6 - - - - -
6005 19.04.2019 3 Sailing point Easter regatta Portorož (SLO) SLO 6 - - - - -
5005 19.04.2019 3 Izola Spring Cup 2019 Izola (SLO) SLO - 6 6 6 - -
5007 19.04.2019 3 37th Lake Garda Meeting Optimist class Riva del Garda (ITA) ITA 6 - - - - -
6007 24.04.2019 8 2019 Sailing World Cup - Round 3, Genoa Genoa (ITA) ITA - - 8 8 8 -
102 27.04.2019 2 Krištáľový pohár Senec Slovan 3 2 3 2 5 -
5008 27.04.2019 2 Spring Cup Nové Mlyny (CZE) CZE - 5 - - - -
5010 27.04.2019 2 Otwarte Mistrzostwa LOK Gliwice (POL) POL 5 5 - - - -
6008 03.05.2019 3 South East European Open Optimist Cup Palič (SRB) SRB 6 - - - - -
6009 03.05.2019 3 Pálavská regata Nové Mlyny (CZE) CZE - - 6 - 6 -
103 11.05.2019 2 Pohár mládeže Senec Tatran 5 5 2 5 2 -
6016 18.05.2019 8 Laser Senior European Championship Porto (POR) POR - - 7 7 - -
6015 18.05.2019 9 Laser 4,7 European Championship Hyeres (FRA) FRA - 9 - - - -
250 18.05.2019 2 Liptovska kryha Liptovská Mara YC Limar 3 2 5 2 - -
104 18.05.2019 2 Majstrovstvá oblasti Senec KBO BA 4 4 4 4 4 -
6017 21.05.2019 5 Medemblik Regatta Medemblik (NED) NED - - 7 7 7 -
264 24.05.2019 2 Májová regata - Bambino Cup Liptovská Mara YC LIMAR 5 2 2 - - -

Strana 1 z 4 >> Prejdi na stranu >>  1      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Miesto :      Iba preteky SZJ
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF 470 FB EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB
KJP MIC SEN E35 ORC F45 F35 S38 IMS NL
SW MM IOM R65 NEL