Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |

Termínový kalendár SZJ pre rok 2019

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing Kajutové plachetnice Námorné plachetnice Rádiom riadené plachetnice
Domaša Liptovská Mara Orava Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2019

Strana 1 z 2 >> Prejdi na stranu >>  1   2      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum  Vzostupne Poč.dní Názov Miesto Tech.zabezpečenie RSX BIC BTP RAC FUN KB
6003 27.01.2019 8 2019 Sailing World Cup - Round 2, Miami Miami (USA) USA 8 - - - - -
6006 21.04.2019 8 MS BIC Techno Plus Portimao (POR) POR - - 10 - - -
6007 24.04.2019 8 2019 Sailing World Cup - Round 3, Genoa Genoa (ITA) ITA 8 - - - - -
302 04.05.2019 2 Pohár rektora TU Košice Domaša ATU Košice - 5 - 5 - -
6013 11.05.2019 2 Věstonická Venuše - Czech supercup Nové Mlyny (CZE) CZE - 6 6 6 - -
6014 13.05.2019 5 Raceboard European Championship Nové Mlyny (CZE) CZE - - - 9 - -
6017 21.05.2019 5 Medemblik Regatta Medemblik (NED) NED 7 - - - - -
303 25.05.2019 2 Májova regata Domaša ATU Košice - 5 - 5 - -
301 01.06.2019 2 Ľadoví muži Domaša ATU Košice - 2 - 2 - -
6019 02.06.2019 8 2019 Sailing World Cup Final, Marseille Marseille (FRA) FRA 8 - - - - -
6020 07.06.2019 3 Supercup Madarsko Balatonfunzfo (HUN) HUN - 6 6 6 - -
1012 15.06.2019 2 Tréningový pretek Domaša ATU Košice - 2 - - - -
6029 29.06.2019 8 Formula Foil World Championship Puck (POL) POL - - - - 10 -
304 29.06.2019 2 Čeršnička Domaša ATU Košice - 5 - 5 - -
6033 06.07.2019 8 Warnemunder Woche - 2019 Raceboard World Championships Wamemunde (GER) GER - - - 10 - -
6035 13.07.2019 9 49th Youth Sailing World Championships Gdynia (POL) POL 10 - - - - -
307 20.07.2019 2 Mayerov memoriál Domaša JK Prešov - 5 - 5 - -
309 03.08.2019 2 Lenivé kapre Domaša ATU Košice - 5 - 5 - -
201 09.08.2019 3 Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting Orava YC Martin - 7 7 7 - -
308 10.08.2019 2 Zátoka Cup 2019 Domaša YC Zátoka - 4 - 4 - -
6042 21.08.2019 5 Vanora EngadinWind 2019 IFCA Foil World Championship Silvaplana (SUI) SUI - - - - 10 -
6045 29.08.2019 4 M ČR Raceboard Rozkoš (CZE) CZE - - - 7 - -
311 14.09.2019 2 Supercup Slovensko Domaša ATU Košice - 6 6 6 - -
312 21.09.2019 2 MSR slalom Domaša ATU Košice - - - - 7 -
6050 22.09.2019 7 RSX World Championships Torbole (ITA) ITA 10 - - - - -

Strana 1 z 2 >> Prejdi na stranu >>  1      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Miesto :      Iba preteky SZJ
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF 470 FB EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB
KJP MIC SEN E35 ORC F45 F35 S38 IMS NL
SW MM IOM R65 NEL