|
ČTK
|
Dátum
|
Poč.dní
|
Názov
|
Miesto
|
Tech.zabezpečenie
|
OPT
|
L47
|
LAR
|
LAS
|
FIN
|
CDT
|
VAU
|
420
|
29R
|
RS5
|
RSF
|
RSX
|
BIC
|
BTP
|
TWF
|
WFR
|
RAC
|
IQF
|
IQY
|
FF
|
OFF
|
FUN
|
KB
|
KJP
|
MIC
|
SEN
|
E35
|
ORC
|
F45
|
F35
|
SW
|
MM
|
IOM
|
R65
|
NEL
|
470
|
FB
|
EUR
|
S38
|
IMS
|
NL
|
|
6001 |
18.01.2019 |
1 |
TUR Regata
| Rogoznica (CRO) |
CRO |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6002 |
19.01.2019 |
3 |
IOM Regatta
| Rogoznica (CRO) |
CRO |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6003 |
27.01.2019 |
8 |
2019 Sailing World Cup - Round 2, Miami |
Miami (USA) |
USA |
- |
- |
8 |
8 |
8 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
8 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
8 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5009 |
22.02.2019 |
3 |
Carnival Cup 2019
| Opatija (CRO) |
CRO |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5006 |
28.02.2019 |
4 |
Heineken Regatta
| St Maarten (AHO) |
AHO |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
|
5002 |
01.03.2019 |
3 |
OTVORENO PRVENSTVO SPLITA 2019
| Split (CRO) |
CRO |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5016 |
07.03.2019 |
4 |
Povjesni mediteranski skup žena
| Vis (CRO) |
CRO |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5001 |
22.03.2019 |
3 |
Laser Europa Cup Koper 2019
| Koper (SLO) |
SLO |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5015 |
29.03.2019 |
8 |
50 Trofeo S.A.R. Princesa Sofia Iberostar
| Mallorca (ESP) |
ESP |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
501 |
30.03.2019 |
1 |
SP 1 MM 52 |
VD Zilina |
Slovenský Modelárský Zväz |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5003 |
05.04.2019 |
3 |
Rybnickie Regaty Żeglarskie
| Rybnik (POL) |
POL |
5 |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
402 |
06.04.2019 |
7 |
Slovak Sailing week 2019
| Kaštela (CRO) |
YC Dynamo BA |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5004 |
07.04.2019 |
6 |
Velikonocni regata
| Murter (CRO) |
CRO |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5014 |
07.04.2019 |
8 |
Majstrovstvá Európy RS:X
| Palma de Mallorca (ESP) |
ESP |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5085 |
10.04.2019 |
1 |
Pražský točák 2
| Praha - Vltava (CZE) |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6004 |
13.04.2019 |
2 |
21 trofeo 4 Laghi Optimist open |
Lago di Garda (ITA) |
ITA |
6 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
502 |
13.04.2019 |
1 |
SP 1 RG 65
| Senec |
Slovenský Modelárský Zväz |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
101 |
13.04.2019
| 2 |
VC Bratislavy
| Senec |
Slovan |
2 |
3 |
5 |
3 |
2 |
- |
- |
2 |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5011 |
13.04.2019 |
2 |
Proljetni Kup Galeba 2019
| Rijeka (CRO) |
CRO |
4 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5012 |
17.04.2019 |
2 |
5 Country cup 2019
| Riva del garda (ITA) |
ITA |
6 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6005 |
19.04.2019 |
3 |
Sailing point Easter regatta
| Portorož (SLO) |
SLO |
6 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5005 |
19.04.2019 |
3 |
Izola Spring Cup 2019
| Izola (SLO) |
SLO |
- |
6 |
6 |
6 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5007 |
19.04.2019 |
3 |
37th Lake Garda Meeting Optimist class
| Riva del Garda (ITA) |
ITA |
6 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6006 |
21.04.2019 |
8 |
MS BIC Techno Plus |
Portimao (POR) |
POR |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
10 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6007 |
24.04.2019 |
8 |
2019 Sailing World Cup - Round 3, Genoa |
Genoa (ITA) |
ITA |
- |
- |
8 |
8 |
8 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
8 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
8 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
102 |
27.04.2019
| 2 |
Krištáľový pohár
| Senec |
Slovan |
3 |
2 |
3 |
2 |
5 |
- |
- |
5 |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5008 |
27.04.2019 |
2 |
Spring Cup
| Nové Mlyny (CZE) |
CZE |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5010 |
27.04.2019 |
2 |
Otwarte Mistrzostwa LOK
| Gliwice (POL) |
POL |
5 |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6008 |
03.05.2019 |
3 |
South East European Open Optimist Cup
| Palič (SRB) |
SRB |
6 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6009 |
03.05.2019
| 3 |
Pálavská regata
| Nové Mlyny (CZE) |
CZE |
- |
- |
6 |
- |
6 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6010 |
03.05.2019 |
1 |
Foghagyma regata
| Orfu (HUN) |
HUN |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6011 |
04.05.2019 |
1 |
Okolo Jazera
| Orfu (HUN) |
HUN |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
302 |
04.05.2019 |
2 |
Pohár rektora TU Košice
| Domaša |
ATU Košice |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5013 |
04.05.2019 |
1 |
UYCNs Ansegeln
| Neusiedler see (AUT) |
AUT |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6012 |
05.05.2019 |
1 |
Majstrovstva Madarska MM |
Orfu (HUN) |
HUN |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5048 |
09.05.2019 |
4 |
Europa Cup Italy
| Torbole (ITA) |
ITA |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6013 |
11.05.2019 |
2 |
Věstonická Venuše - Czech supercup
| Nové Mlyny (CZE) |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
6 |
6 |
- |
- |
6 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
503 |
11.05.2019 |
1 |
SP 2 RG 65
| Čierna voda (Galanta) |
Slovenský Modelárský Zväz |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
404 |
11.05.2019 |
7 |
Regata Matej Bencúr 2019
| Kaštela (CRO) |
YC Dynamo BA |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
403 |
11.05.2019 |
7 |
Memorial Vladimira Psalmana 2019
| Murter (CRO) |
TJ Slnava Piestany |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
103 |
11.05.2019
| 2 |
Pohár mládeže
| Senec |
Tatran |
5 |
5 |
2 |
5 |
2 |
- |
- |
2 |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
262 |
11.05.2019 |
2 |
Liptovský kolotoč
| Liptovská Mara |
Kolotocari |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6014 |
13.05.2019 |
5 |
Raceboard European Championship
| Nové Mlyny (CZE) |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
9 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6016 |
18.05.2019 |
8 |
Laser Senior European Championship
| Porto (POR) |
POR |
- |
- |
7 |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6015 |
18.05.2019 |
9 |
Laser 4,7 European Championship |
Hyeres (FRA) |
FRA |
- |
9 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
250 |
18.05.2019
| 2 |
Liptovska kryha
| Liptovská Mara |
YC Limar |
3 |
2 |
5 |
2 |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
104 |
18.05.2019 |
2 |
Majstrovstvá oblasti
| Senec |
KBO BA |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
- |
- |
4 |
- |
- |
4 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5017 |
18.05.2019 |
2 |
OYC Prague Regatta 2019
| Vltava - Praha (CZE) |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5031 |
18.05.2019 |
2 |
Petrochemia cup 2019
| Plock (POL) |
POL |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5018 |
18.05.2019 |
1 |
Segelnachmittag 2
| Neusiedler see (AUT) |
AUT |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5019 |
18.05.2019 |
2 |
XXV Regaty Ekologiczne
| Krakow (POL) |
POL |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5028 |
18.05.2019 |
8 |
Newton Cup
| Kaštela (CRO) |
CRO |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5026 |
18.05.2019 |
2 |
Pohár mesta Česká Skalice
| Rozkoš (CZE) |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6017 |
21.05.2019 |
5 |
Medemblik Regatta |
Medemblik (NED) |
NED |
- |
- |
7 |
7 |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5084 |
22.05.2019 |
1 |
Pražský točák 8
| Praha - Vltava (CZE) |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
264 |
24.05.2019
| 2 |
Májová regata - Bambino Cup
| Liptovská Mara |
YC LIMAR |
5 |
2 |
2 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
303 |
25.05.2019 |
2 |
Májova regata
| Domaša |
ATU Košice |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
105 |
25.05.2019 |
2 |
Modrá stuha Senca |
Senec |
Sl. Senec, Sl. STU |
3 |
3 |
3 |
2 |
3 |
- |
- |
3 |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5020 |
25.05.2019 |
1 |
Regata ÔSV 8472
| Neusiedler see (AUT) |
AUT |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5022 |
25.05.2019 |
23 |
STAROBRNO CUP
| Brněnská přehrada (CZE) |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5021 |
25.05.2019 |
1 |
MÁJOVÁ PŘEHÁŇKA
| Brněnská přehrada (CZE) |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5023 |
25.05.2019 |
7 |
Fireball European Championships 2019
| Lipno (CZE) |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
405 |
29.05.2019 |
3 |
Family Sailing Forever 2019 |
Kaštela (CRO) |
YC Dynamo BA |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5086 |
29.05.2019 |
1 |
Pražský točák 9
| Praha - Vltava (CZE) |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5068 |
30.05.2019 |
4 |
Major of kalisz
| Kalisz Poľsko (AUS) |
AUS |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
301 |
01.06.2019 |
2 |
Ľadoví muži
| Domaša |
ATU Košice |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
251 |
01.06.2019
| 2 |
Júnová regata - PLM
| Liptovská Mara |
YC Limar |
5 |
5 |
2 |
5 |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
4 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5025 |
01.06.2019 |
2 |
Pohár o Velké Dářko
| Velké Dárko (CZE) |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6019 |
02.06.2019 |
8 |
2019 Sailing World Cup Final, Marseille |
Marseille (FRA) |
FRA |
- |
- |
8 |
8 |
8 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
8 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
8 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6020 |
07.06.2019 |
3 |
Supercup Madarsko
| Balatonfunzfo (HUN) |
HUN |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
6 |
6 |
- |
- |
6 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5029 |
07.06.2019 |
7 |
Finn World Masters 2019
| Copenhagen (DEN) |
DEN |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6021 |
08.06.2019 |
3 |
Spring cup
| Neusiedler (AUT) |
AUT |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
504 |
08.06.2019 |
1 |
SP 3 RG 65
| Rohožnik |
Slovenský Modelárský Zväz |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
351 |
08.06.2019 |
2 |
Vietor Zemplina |
Zemplínska Šírava |
FYC Sobrance |
3 |
- |
3 |
3 |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
151 |
08.06.2019 |
1 |
FUN regata
| Slnava |
YC Slnava Piestany |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5030 |
08.06.2019 |
2 |
Otwarte Mistrzostwa Malopolski i Krakowskiego OZZ
| Krakow (POL) |
POL |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5036 |
08.06.2019 |
2 |
Modrý Hrozen Q
| Nové Mlýny (CZE) |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
406 |
10.06.2019 |
5 |
Team Regata |
Pirovac (CRO) |
Kolotocari |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6022 |
14.06.2019 |
6 |
Laser Masters European Championship |
Roses (ESP) |
ESP |
- |
- |
7 |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5024 |
14.06.2019 |
3 |
Helga Cup
| Hamburg, Alster (GER) |
GER |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6023 |
15.06.2019 |
2 |
Satria Cup |
Olomouc (CZE) |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
352 |
15.06.2019 |
2 |
Zemplín regata |
Zemplínska Šírava |
Y.C.Michalovce |
2 |
- |
2 |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
252 |
15.06.2019
| 2 |
24 hodinovka - FIVING CUP - PLM
| Liptovská Mara |
YC Limar |
2 |
5 |
2 |
5 |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5027 |
15.06.2019 |
2 |
Euro Micro Italy
| Chioggia (ITA) |
ITA |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1012 |
15.06.2019 |
2 |
Tréningový pretek
| Domaša |
ATU Košice |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6024 |
17.06.2019 |
4 |
XX Majstrovstva sveta NAVIGA F5-E
| Wagrowiec (POL) |
POL |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
10 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6018 |
20.06.2019 |
3 |
Open Polish Championship
| Rewa (POL) |
POL |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6025 |
21.06.2019 |
4 |
XX Majstrovstva sveta NAVIGA F5-M |
Wagrowiec (POL) |
POL |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
10 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5035 |
21.06.2019 |
3 |
Rooster BYC Kupa Optimist 2019
| Balatonfured (HUN) |
HUN |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6026 |
22.06.2019 |
8 |
2019 Optimist European Championship
| Crozon-Morgat (FRA) |
FRA |
9 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
353 |
22.06.2019 |
2 |
Memorial M.Stríčika |
Zemplínska Šírava |
J.K.Sobrance |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
305 |
22.06.2019 |
2 |
1.SP KJP
| Domaša |
JK Prešov |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
253 |
22.06.2019
| 2 |
Regata Fatranu I
| Liptovská Mara |
Fatran |
2 |
4 |
2 |
3 |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5032 |
22.06.2019 |
2 |
VII Ogólnopolskie regaty
| Poraj (POL) |
POL |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5033 |
22.06.2019 |
2 |
Veletržní regata
| Brněnská přehrada (CZE) |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5038 |
22.06.2019 |
2 |
Veterán Cup
| Brněnská přehrada (CZE) |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6027 |
25.06.2019 |
3 |
XX Majstrovstva sveta NAVIGA F5-10 |
Wagrowiec (POL) |
POL |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
10 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5039 |
26.06.2019 |
5 |
Kieler Woche
| Kiel (GER) |
GER |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5082 |
26.06.2019 |
1 |
Pražský točák 13
| Praha - Vltava (CZE) |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6028 |
28.06.2019 |
3 |
MČR Vaurien
| Velke Darko (CZE) |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5078 |
28.06.2019 |
3 |
International Architects Sailing Cup 2019
| Lake Constance (GER) |
GER |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6030 |
29.06.2019 |
8 |
Laser Radial Youth European Championships |
Kalamaki (GRE) |
GRE |
- |
- |
9 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6029 |
29.06.2019 |
8 |
Formula Foil World Championship |
Puck (POL) |
POL |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
10 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
354 |
29.06.2019 |
2 |
O Pohár starostu Kaluže |
Zemplínska Šírava |
J.K. Z.Šírava |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
306 |
29.06.2019 |
2 |
Júnová regata
| Domaša |
JK Prešov |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
304 |
29.06.2019 |
2 |
Čeršnička
| Domaša |
ATU Košice |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
106 |
29.06.2019
| 2 |
Dunaj regata
| Gabčíkovo |
Dynamo |
3 |
2 |
5 |
2 |
5 |
- |
- |
5 |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6031 |
01.07.2019 |
3 |
Choco cup |
Balaton (HUN) |
HUN |
6 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
2001 |
01.07.2019 |
5 |
Letný náborový tábor 1
| Liptovská Mara |
YC Limar |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5034 |
01.07.2019 |
3 |
Csoki Kupa 2019
| Balatonfoldvár (HUN) |
HUN |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6032 |
03.07.2019 |
9 |
420 World Championship |
Vilamoura (POR) |
POR |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
10 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5081 |
03.07.2019 |
1 |
Pražský točák 14
| Praha - Vltava (CZE) |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6034 |
06.07.2019 |
10 |
2019 Optimist World Championship
| Antigua (ANT) |
ANT |
10 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6033 |
06.07.2019 |
8 |
Warnemunder Woche - 2019 Raceboard World Championships
| Wamemunde (GER) |
GER |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
10 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
505 |
06.07.2019 |
1 |
Velka cena Slovenska - radiom riadene plachetnice RG65
| VD Hrabovo |
Slovenský Modelárský Zväz |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
254 |
06.07.2019
| 2 |
6th Optimist No Limit Match Race - PLM
| Liptovská Mara |
YC Limar |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
|
152 |
06.07.2019 |
2 |
Orviský Cup
| Slnava |
YC Slnava Piestany |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5037 |
06.07.2019 |
2 |
Závod mladých nadějí
| Velké Dářko (CZE) |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
506 |
07.07.2019 |
1 |
Velka cena Slovenska - radiom riadene plachetnice Micro Magic MM
| VD Hrabovo |
Slovenský Modelárský Zväz |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5040 |
12.07.2019 |
2 |
Raceboard world championship 2019 Nations cup
| Warnemünde (GER) |
GER |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6035 |
13.07.2019 |
9 |
49th Youth Sailing World Championships
| Gdynia (POL) |
POL |
- |
- |
- |
10 |
- |
- |
- |
10 |
- |
- |
- |
10 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
355 |
13.07.2019
| 2 |
O Pohár Tatum
| Zemplínska Šírava |
J.K.TATUM |
3 |
- |
3 |
3 |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
255 |
13.07.2019
| 2 |
O pohar starostu L.Trnovca - PLM
| Liptovská Mara |
JK Liptovska Mara |
3 |
5 |
2 |
5 |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
205 |
13.07.2019 |
2 |
Prázdninova regata |
Orava |
TJ Motor Yacht club Namestovo |
3 |
- |
3 |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5041 |
13.07.2019 |
2 |
Bambusová Regata
| Velké Dářko (CZE) |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
2002 |
15.07.2019 |
5 |
Letný náborový tábor 2 |
Sĺňava |
Jakub Kaňuk |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5083 |
17.07.2019 |
1 |
Pražský točák 16
| Praha - Vltava (CZE) |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6036 |
18.07.2019 |
3 |
51. Kékszalag
| Balaton (HUN) |
HUN |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
256 |
19.07.2019
| 3 |
Limar Cup - Interpohar
| Liptovská Mara |
YC Limar |
6 |
6 |
6 |
3 |
- |
- |
4 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6037 |
20.07.2019 |
8 |
58th Vaurien World Championship
| Lago di Como, Colico (ITA |
ITA |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
10 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
307 |
20.07.2019 |
2 |
Mayerov memoriál
| Domaša |
JK Prešov |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5047 |
20.07.2019 |
3 |
Decathlon kupa
| Ferto tó (HUN) |
HUN |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6038 |
23.07.2019 |
3 |
Polish championship |
Gdynia (POL) |
POL |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5080 |
24.07.2019 |
1 |
Pražský točák 17
| Praha - Vltava (CZE) |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
356 |
27.07.2019 |
2 |
Old Boy 5r. |
Zemplínska Šírava |
T.J.Metropol KE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5042 |
27.07.2019 |
2 |
Magyar bajnogszag Balatonfolvar fordulo
| Balatonfoldvar (HUN) |
HUN |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
2003 |
29.07.2019 |
5 |
Letný náborový tábor 3
| Gabčíkovo |
Michal Andel |
2 |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5079 |
31.07.2019 |
1 |
Pražský točák 18
| Praha - Vltava (CZE) |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5044 |
01.08.2019 |
4 |
Plsko Niemieckie Mistrzostwa FINN Masters 2019
| Szcecin (POL) |
POL |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6040 |
02.08.2019
| 3 |
Interpohár
| Olešná (CZE) |
CZE |
6 |
6 |
6 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6039 |
02.08.2019 |
3 |
Circolo Vela Arco (ITA) |
Lago di Garda (ITA) |
ITA |
6 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5043 |
02.08.2019 |
3 |
Ladies Only International Regata
| Kyjev (UKR) |
UKR |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5046 |
02.08.2019 |
3 |
Ora Cup Ora - Meeting
| Arco (ITA) |
ITA |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
357 |
03.08.2019
| 2 |
Modrá stuha
| Zemplínska Šírava |
J.K.TATUM |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
309 |
03.08.2019 |
2 |
Lenivé kapre
| Domaša |
ATU Košice |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
257 |
03.08.2019
| 2 |
O pohár primátora L.Mikuláš
| Liptovská Mara |
Fatran |
4 |
3 |
3 |
4 |
- |
- |
6 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
153 |
03.08.2019 |
1 |
Kajutova 6 hodinovka
| Slnava |
YC Slnava Piestany |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5045 |
06.08.2019 |
3 |
Trofeo Simone Lombardi
| Malcesine (ITA) |
ITA |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
201 |
09.08.2019
| 3 |
Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting
| Orava |
YC Martin |
7 |
7 |
7 |
7 |
7 |
- |
7 |
7 |
- |
- |
- |
- |
7 |
7 |
- |
- |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
358 |
10.08.2019 |
2 |
TOP 24 38. r.
| Zemplínska Šírava |
J.K. Z.Šírava |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
4 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
308 |
10.08.2019
| 2 |
Zátoka Cup 2019
| Domaša |
YC Zátoka |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
4 |
- |
- |
- |
4 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
4 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5052 |
10.08.2019 |
1 |
SVERT Kupa JOLLE 25
| Balaton (HUN) |
HUN |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5049 |
15.08.2019 |
4 |
Laser Grand Prix
| Wolfgangsee (AUT) |
AUT |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
310 |
16.08.2019 |
2 |
Pohár TJ Vranov nad Topľou
| Domaša |
TJ Vranov |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
258 |
17.08.2019 |
8 |
43th Micro cup - World cup
| Liptovská Mara |
Kolotocari |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
10 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
206 |
17.08.2019
| 2 |
Memorial Floriana Benčeka
| Orava |
YC Orava |
4 |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5070 |
17.08.2019 |
2 |
420 Sailing Párty Cup
| Lipno - Černá v Pošumaví |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
2004 |
19.08.2019 |
5 |
Letný náborový tábor 4 |
Sĺňava |
Jakub Kaňuk |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6041 |
20.08.2019 |
6 |
2019 Optimist European Team Racing Championship |
Lago di Ledro (ITA) |
ITA |
9 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6042 |
21.08.2019 |
5 |
Vanora EngadinWind 2019 IFCA Foil World Championship |
Silvaplana (SUI) |
SUI |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
10 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5050 |
22.08.2019 |
4 |
MČR - OPTIMIST
| Nové Mlyny (CZE) |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5051 |
22.08.2019 |
4 |
Majstrovstvá Maďarska v KJP
| Balaton (HUN) |
HUN |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
360 |
24.08.2019
| 2 |
Vihorlat Cup
| Zemplínska Šírava |
Y.C.Michalovce |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
154 |
24.08.2019 |
2 |
Slňavska riasa
| Slnava |
YC Slnava Piestany |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6043 |
27.08.2019 |
5 |
Majstrovstva Rakuska |
Rust (AUT) |
AUT |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6044 |
28.08.2019 |
4 |
Majstrovstva Madarska
| Balatonfured (HUN) |
HUN |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6045 |
29.08.2019 |
4 |
M ČR Raceboard a BIC Techno
| Rozkoš (CZE) |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
207 |
29.08.2019 |
1 |
Augustova regata
| Orava |
TJ Motor Yacht club Namestovo |
2 |
- |
2 |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6046 |
30.08.2019 |
1 |
Compas Vitorlas NapokF5-E/IOM
| Orfu (HUN) |
HUN |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6047 |
31.08.2019 |
2 |
Majstrovstva Maďarska és Pécsi-tó Kupa F5-M
| Orfu (HUN) |
HUN |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
359 |
31.08.2019
| 2 |
Metropol Cup
| Zemplínska Šírava |
T.J.Metropol KE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
204 |
31.08.2019 |
1 |
Oravská vlna
| Orava |
TJ Motor Yacht club Namestovo |
2 |
- |
2 |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
203 |
01.09.2019
| 1 |
O pohár primátora mesta Namestovo
| Orava |
TJ Motor Yacht club Namestovo |
3 |
- |
4 |
- |
4 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6048 |
06.09.2019
| 3 |
PUCHAR BESKIDÓW INTERPUCHAR
| Zarzecze (POL) |
POL |
6 |
6 |
6 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5054 |
06.09.2019 |
3 |
Majstrovstvá Maďarska + LASER EUROPA CUP
| Balatonfured (HUN) |
HUN |
- |
7 |
7 |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
107 |
07.09.2019 |
2 |
Wallnerov memoriál
| Senec |
Sl. Senec, Sl. STU |
2 |
2 |
2 |
2 |
2 |
- |
- |
2 |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
210 |
07.09.2019
| 2 |
O pohár Matúša Čaka
| Orava |
YC Trenčín |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5053 |
07.09.2019 |
2 |
Vítr z vinohradů
| Nové Mlýny (CZE) |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
407 |
09.09.2019 |
5 |
Student Regata |
Murter (CRO) |
Kolotocari |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5060 |
13.09.2019 |
3 |
MČR - MORAVIA SKIFF REGATA
| Nové Mlýny (CZE) |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5063 |
13.09.2019 |
3 |
Optimist Polisch Championship 2019
| Dziwnow (POL) |
POL |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
507 |
14.09.2019 |
1 |
SP 2 MM 52
| Košice |
Slovenský Modelárský Zväz |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
361 |
14.09.2019
| 2 |
Vinniansky Strapec
| Zemplínska Šírava |
J.K. TATUM |
3 |
- |
3 |
3 |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
311 |
14.09.2019 |
2 |
Supercup Slovensko
| Domaša |
ATU Košice |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
6 |
6 |
- |
- |
6 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
108 |
14.09.2019
| 2 |
Pohár SNP
| Gabčíkovo |
Dynamo |
5 |
3 |
5 |
3 |
5 |
- |
- |
5 |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
259 |
14.09.2019
| 2 |
Regata Fatranu II
| Liptovská Mara |
TJ Fatran |
2 |
2 |
2 |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6059 |
20.09.2019 |
3 |
Mezinárodní Mistrovství ČR v lodní třídě finn
| Nove Mlyny (CZ) |
CZE |
- |
- |
- |
- |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5055 |
20.09.2019 |
3 |
Majstrovstvá Chorvátska do 12 rokov
| Crikvenica (CRO) |
CRO |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5056 |
20.09.2019 |
3 |
Ogólnopolskie Regaty o Puchar Ziemi Sadeckiej
| Znamirowice (POL) |
POL |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6049 |
21.09.2019 |
2 |
Regata |
Olomouc (CZE) |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
312 |
21.09.2019 |
2 |
MSR slalom |
Domaša |
ATU Košice |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
260 |
21.09.2019
| 2 |
GAJOS CUP - PLM
| Liptovská Mara |
YC Limar |
3 |
3 |
3 |
2 |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
208 |
21.09.2019
| 1 |
Modra stuha Oravy
| Orava |
TJ Slavia D.Kubin |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
2 |
2 |
- |
- |
2 |
|
109 |
21.09.2019
| 2 |
Tatran Cup
| Senec |
Tatran |
3 |
5 |
2 |
5 |
2 |
- |
- |
3 |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5057 |
21.09.2019 |
1 |
Szureti Regatta 2019
| Balaton (HUN) |
HUN |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6050 |
22.09.2019 |
7 |
RSX World Championships |
Torbole (ITA) |
ITA |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
10 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6051 |
27.09.2019 |
3 |
Majstrovstvá ČR
| Nové Mlyny (CZE) |
CZE |
- |
7 |
- |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5071 |
27.09.2019 |
3 |
MČR 420
| Lipno - Černá v Pošumaví |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
313 |
28.09.2019 |
2 |
15.míľ po Domaši 44.roč.
| Domaša |
JK Prešov |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
261 |
28.09.2019
| 1 |
Modra stuha
| Liptovská Mara |
Fatran |
2 |
2 |
2 |
2 |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
2 |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
3 |
- |
- |
- |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
2 |
|
110 |
28.09.2019
| 2 |
Jesenná regeta
| Gabčíkovo |
Tatran |
5 |
3 |
2 |
3 |
5 |
- |
- |
2 |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
211 |
28.09.2019
| 2 |
Memoriál Roba Črepa
| Orava |
KJ Orava |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
4 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6052 |
03.10.2019 |
4 |
Majstrovstva sveta Raceboard Masters |
Alcazares (ESP) |
ESP |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
10 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
202 |
04.10.2019
| 3 |
Velka cena Slovenska 2019 - v kajutovom jachting
| Orava |
Slovakia Yacht klub Trenčín |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
7 |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
209 |
04.10.2019 |
3 |
Euro Micro Slovakia |
Orava |
Kolotocari |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5064 |
04.10.2019 |
2 |
Bavarian Masters 2019
| Prien am Chiemsee (GER) ( |
GER |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5058 |
04.10.2019 |
3 |
Ada-Bau Kupa 2019
| BalatonFuzfo (HUN) |
HUN |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6054 |
05.10.2019 |
2 |
Majstrovstva Madarska RG 65
| Agard (HUN) |
HUN |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6053 |
05.10.2019 |
2 |
Memorial Jana Sedláka
| Brno (CZE) |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
6 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5059 |
05.10.2019 |
2 |
LIPENSKÝ KOTRMELEC
| Lipno - Lipno nad Vltavou |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5062 |
05.10.2019 |
2 |
Chiemsee Inseln Marathon
| Prien am Chiemsee (GER) |
GER |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5065 |
05.10.2019 |
2 |
Barcolana 2019
| Trieste (ITA) |
ITA |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5061 |
05.10.2019 |
2 |
I. Dzieržno Cup
| Rzeczyce (POL) |
POL |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5067 |
11.10.2019 |
3 |
2ND Autumn Meeting Trofeo Ezio Torboli
| Garda Lake (ITA) |
ITA |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
508 |
12.10.2019 |
1 |
SP 4 RG 65
| Štrkovec |
Slovenský Modelárský Zväz |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
314 |
12.10.2019 |
3 |
Kapurková regata
| Domaša |
ATU Košice |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
155 |
12.10.2019 |
1 |
Zastavené vetry
| Slnava |
YC Slnava Piestany |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
111 |
12.10.2019
| 2 |
Pohár Slovana
| Senec |
Slovan |
2 |
2 |
5 |
2 |
5 |
- |
- |
5 |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
263 |
12.10.2019 |
2 |
Halloween cup |
Žilina |
Kolotocari |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5066 |
12.10.2019 |
2 |
6. Jesienne Mistrzostwa Miasta Tarnobrzeg
| Tarnobrzeg (POL) |
POL |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6061 |
13.10.2019 |
1 |
Stribog regata 2019 - Rádiom riadené modely plachetníc
| Zlate Piesky |
Striborg |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
4 |
- |
- |
- |
4 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5075 |
13.10.2019 |
1 |
Barcolana 51
| Trieste (ITA) |
ITA |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5077 |
14.10.2019 |
5 |
Palagruža Cup 2019
| Pirovac (CRO) |
CRO |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6055 |
18.10.2019 |
3 |
Helloween regata - Majstrovstva Slovinska
| Portorož (SLO) |
SLO |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
401 |
19.10.2019
| 7 |
Velka cena Slovenska 2019 - v námornom jachting
| Kaštela (CRO) |
YC Dynamo BA |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6056 |
19.10.2019 |
7 |
Rolex Middle sea race 2019
| Malta (MLT) |
MLT |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
6 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6057 |
26.10.2019 |
8 |
Techno Worlds
| Cadiz (ESP) |
ESP |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
10 |
10 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5072 |
26.10.2019 |
3 |
Velká cena Prahy MČR TR
| Vltava - Praha (CZE) |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5073 |
26.10.2019 |
8 |
2019 Under-21 Laser World Championship
| Split (CRO) |
CRO |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5074 |
01.11.2019 |
3 |
Halloween Cup
| Lago di Garda (ITA) |
ITA |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5069 |
02.11.2019 |
1 |
XIII. EL Yacht der Kupa
| Balaton (AUS) |
AUS |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6058 |
08.11.2019 |
3 |
17th regata Jabuka |
Vodice (CRO) |
CRO |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
6 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5076 |
08.11.2019 |
3 |
Regata Jabuka
| Vodice (CRO) |
CRO |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6062 |
17.11.2019
| 1 |
Forestovič regata 2019
| Zemnik |
Striborg |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5087 |
18.11.2019 |
8 |
Športová preplavba 698 NM
| Murter - Neapol (ITA) |
ITA |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6060 |
24.11.2019
| 1 |
Majstrovstvá SR v triede SEA WIND a NEL
| Dun.Streda (Thermal park) |
Striborg |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
6 |
- |
- |
- |
6 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |