Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |

Termínový kalendár SZJ pre rok 2019

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing Kajutové plachetnice Námorné plachetnice Rádiom riadené plachetnice
Domaša Liptovská Mara Orava Senec Slnava Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2019

Strana 1 z 4 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum Zostupne Poč.dní Názov Miesto Tech.zabezpečenie OPT L47 LAR LAS FIN EUR
6055 18.10.2019 3 Helloween regata - Majstrovstva Slovinska Portorož (SLO) SLO 7 - - - - -
111 12.10.2019 2 Pohár Slovana Senec Slovan 2 2 5 2 5 -
261 28.09.2019 1 Modra stuha Liptovská Mara Fatran 2 2 2 2 - 2
110 28.09.2019 2 Jesenná regeta Gabčíkovo Tatran 5 5 2 5 5 -
6051 27.09.2019 3 Majstrovstvá ČR Nové Mlyny (CZE) CZE - 7 - 7 - -
208 21.09.2019 1 Modra stuha Oravy Orava TJ Slavia D.Kubin 2 - - - - 2
109 21.09.2019 2 Tatran Cup Gabčíkovo Tatran 3 5 2 5 2 -
361 14.09.2019 2 Vinniansky Strapec Zemplínska Šírava J.K. TATUM 3 - 3 3 3 -
260 14.09.2019 2 GAJOS CUP - PLM Liptovská Mara YC Limar 3 3 3 2 - -
108 14.09.2019 2 Pohár SNP Gabčíkovo Dynamo 5 3 5 3 3 -
107 07.09.2019 2 Wallnerov memoriál Senec Sl. Senec, Sl. STU 2 2 2 2 2 -
6048 06.09.2019 3 PUCHAR BESKIDÓW INTERPUCHAR Zarzecze (POL) POL 6 6 6 - - -
207 29.08.2019 1 Augustova regata Orava TJ Motor Yacht club Namestovo 2 - 2 - 2 -
6044 28.08.2019 4 Majstrovstva Madarska Balatonfured (HUN) HUN 7 - - - - -
259 28.08.2019 2 Regata Fatranu II Liptovská Mara Fatran 3 2 4 3 - -
6043 27.08.2019 5 Majstrovstva Rakuska Rust (AUT) AUT 7 - - - - -
154 24.08.2019 2 Slňavska riasa Slnava YC Slnava Piestany 2 - - - - -
6041 20.08.2019 6 2019 Optimist European Team Racing Championship Lago di Ledro (ITA) ITA 9 - - - - -
2004 19.08.2019 5 Letný náborový tábor 4 Sĺňava Jakub Kaňuk 2 - - - - -
206 17.08.2019 2 Memorial Floriana Benčeka Orava YC Orava 4 - - - - -
201 09.08.2019 3 Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting Orava YC Martin 7 7 7 7 7 -
257 03.08.2019 2 O pohár primátora L.Mikuláš Liptovská Mara Fatran 4 3 3 4 - -
6040 02.08.2019 3 Interpohár Olešná (CZE) CZE 6 6 6 - - -
6039 02.08.2019 3 Circolo Vela Arco (ITA) Lago di Garda (ITA) ITA 6 - - - - -
2003 29.07.2019 5 Letný náborový tábor 3 Gabčíkovo Michal Andel 2 2 2 - - -

Strana 1 z 4 >> Prejdi na stranu >>  1      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Miesto :      Iba preteky SZJ
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF 470 FB EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB
KJP MIC SEN E35 ORC F45 F35 S38 IMS NL
SW MM IOM R65 NEL