Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |

Termínový kalendár SZJ pre rok 2020

!!! Pracovná verzia !!!

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing Kajutové plachetnice Námorné plachetnice Rádiom riadené plachetnice
Domaša Liptovská Mara Orava Senec Slnava Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2020

Strana 1 z 5 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4   5      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum  Vzostupne Poč.dní Názov Miesto Tech.zabezpečenie OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 29R RS5 RSF RSX BIC BTP RAC FUN KB KJP MIC SEN E35 ORC F45 F35 SW MM IOM R65 NEL 470 FB EUR S38 IMS NL
6001 09.02.2020 7 2020 ILCA Laser Standard Men`s World Championship Melbourne (AUS) AUS - - - 14 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6002 21.02.2020 7 2020 ILCA Laser Radial Women`s World Championship Melbourne (AUS) AUS - - 14 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6009 09.04.2020 4 Garda meeting 2020 Lago di Garda (ITA) ITA 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6003 09.04.2020 7 BIC Techno 293 Europeans Marsielle (FRA) FRA - - - - - - - - - - - 11 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6004 10.04.2020 4 Izola Spring Cup Izola (SLO) SLO - 7 7 7 - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6005 11.04.2020 8 2020 Laser 4.7 Youth European Championships Vilamoura (POR) CZE - 11 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
401 18.04.2020 7 Slovak Sailing Week 2020 Kaštela (CRO) YC Dynamo BA - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - -
301 25.04.2020 2 Ľadoví muži Domaša ATU Košice - - - - - - - - - - - 3 - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
101 25.04.2020 2 Krištáľový pohár Senec YC Slovan BA 4 5 4 5 5 - 5 - - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
302 01.05.2020 3 Pohár rektora TU Košice Domaša ATU Košice - - - - - - - - - - - 5 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
250 02.05.2020 2 Gajos Cup - PLM Liptovská Mara YC LIMAR 2 2 2 2 - 2 - 2 - - - 2 - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - -
201 02.05.2020 1 Májová regata Orava TJ Motor Yacht NO 2 3 - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6006 08.05.2020 3 20. Pálavská regata Nové Mlyny (CZE) CZE - - 10 10 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6007 08.05.2020 3 SEEOOC Regata Palic (SRB) SRB 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6008 08.05.2020 8 Finn Gold Cup Palma (ESP) ESP - - - - 14 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
403 09.05.2020 7 Regata Mateja Bencúra Kaštela (CRO) YC Dynamo BA - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - -
402 09.05.2020 7 Memoriál V. Psalmana Hramina Murter (CRO) AAA Jacht a JO TJ Sĺňava - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - -
303 09.05.2020 2 Supercup Slovensko Domaša ATU Košice - - - - - - - - - - - 6 - 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6010 16.05.2020 2 Supercup Česko, Vestonická Venuše Nové Mlyny (CZE) CZE - - - - - - - - - - - 6 - 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
251 16.05.2020 2 Bambino cup Liptovská Mara YC LIMAR 5 5 - 5 - 5 - 6 - - - 4 - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - -
304 23.05.2020 2 Májová regata Domaša ATU Košice - - - - - - - - - - - 5 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
102 23.05.2020 2 Pohár mládeže VD Gabcikovo/Senec YC Tatran - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6011 29.05.2020 3 Major of Kalisz international regatta Szale (POL) POL - - - - - - - - - - - 5 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
202 30.05.2020 1 Júnová regata Orava TJ Motor Yacht NO 3 2 - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
150 30.05.2020 2 Pohár Q-II Slnava YC Slnava Piestany 5 5 - 5 - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Strana 1 z 5 >> Prejdi na stranu >>  1      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Miesto :      Iba preteky SZJ
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 29R RS5 RSF 470 FB EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB
KJP MIC SEN E35 ORC F45 F35 S38 IMS NL
SW MM IOM R65 NEL