Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |

Termínový kalendár SZJ pre rok 2020

!!! Pracovná verzia !!!

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing Kajutové plachetnice Námorné plachetnice Rádiom riadené plachetnice
Domaša Liptovská Mara Orava Senec Slnava Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2020

Strana 1 z 3 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum  Vzostupne Poč.dní Názov Miesto Tech.zabezpečenie OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 29R RS5 RSF RSX BIC BTP RAC FUN KB KJP MIC SEN E35 ORC F45 F35 SW MM IOM R65 NEL 470 FB EUR S38 IMS NL
6001 09.02.2020 7 2020 ILCA Laser Standard Men`s World Championship Melbourne (AUS) - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6002 21.02.2020 7 2020 ILCA Laser Radial Women`s World Championship Melbourne (AUS) - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6003 09.04.2020 7 BIC Techno 293 Europeans Marsielle (FRA) FRA - - - - - - - - - - - 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
150 25.04.2020 2 Pohar Q - I Piestany 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
351 25.04.2020 2 Ladovy muzi Domaša - - - - - - - - - - - 3 - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
352 01.05.2020 2 Pohar Rektora Domaša - - - - - - - - - - - 5 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6004 08.05.2020 3 20. Pálavská regata Nové Mlyny (CZE) CZE - - 10 10 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6005 08.05.2020 3 SEEOOC Regata Palic (SRB) SRB 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6006 08.05.2020 8 Finn Gold Cup Palma (ESP) - - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
353 09.05.2020 2 Supercup Slovensko Domaša - - - - - - - - - - - 6 - 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
250 16.05.2020 2 Majova regata Liptovska Mara YC LIMAR 5 - - - - - - 6 - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6007 16.05.2020 2 Supercup Česko, Vestonická Venuše Nové Mlyny (CZE) CZE - - - - - - - - - - - 6 - 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
354 23.05.2020 2 Majova regata Domaša - - - - - - - - - - - 5 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6008 29.05.2020 3 Major of Kalisz international regatta Szale (POL) POL - - - - - - - - - - - 4 - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
101 30.05.2020 2 Pohar Q - II VD Gabcikovo 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6009 01.06.2020 6 Raceboard European championship Sopot (POL) POL - - - - - - - - - - - - - 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6010 12.06.2020 3 Supercup Hungary Balatonaliga (HUN) HUN - - - - - - - - - - - 6 - 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
355 20.06.2020 2 Lenive kapre I Domaša - - - - - - - - - - - 2 - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6011 22.06.2020 8 2020 Optimist European Championship Tallinn (EST) 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
356 27.06.2020 2 Čerešnička Domaša - - - - - - - - - - - 5 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6012 01.07.2020 11 2020 Optimist World Championship ITALY Riva del Garda (ITA) 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6013 03.07.2020 8 Europeans Gdynia (POL) - - - - 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
357 11.07.2020 2 Mayerov memorial Domaša - - - - - - - - - - - 5 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6014 13.07.2020 5 National Techno Trophy Torbole (ITA) ITA - - - - - - - - - - - 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6015 17.07.2020 7 2020 ILCA Under-21 World Championships Malcesina (ITA) - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Strana 1 z 3 >> Prejdi na stranu >>  1      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Miesto :      Iba preteky SZJ
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 29R RS5 RSF 470 FB EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB
KJP MIC SEN E35 ORC F45 F35 S38 IMS NL
SW MM IOM R65 NEL