|
ČTK
|
Dátum
|
Poč.dní
|
Názov
|
Miesto
|
Tech.zabezpečenie
|
OPT
|
L47
|
LAR
|
LAS
|
FIN
|
CDT
|
VAU
|
420
|
29R
|
RS5
|
RSF
|
RSX
|
BIC
|
BTP
|
TWF
|
WFR
|
RAC
|
IQF
|
IQY
|
FF
|
OFF
|
FUN
|
KB
|
KJP
|
MIC
|
SEN
|
E35
|
ORC
|
F45
|
F35
|
SW
|
MM
|
IOM
|
R65
|
NEL
|
470
|
FB
|
EUR
|
S38
|
IMS
|
NL
|
|
503 |
13.06.2020 |
1 |
Pretek RG 65 II
| Vivrat - Rohožník |
|
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
304 |
13.06.2020 |
2 |
Májová regata - preložené
| Domaša |
ATU Košice |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
250 |
13.06.2020
| 2 |
Gajos Cup - PLM - preložené COVID
| Liptovská Mara |
YC LIMAR |
2 |
2 |
2 |
2 |
- |
- |
2 |
- |
2 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
151 |
13.06.2020 |
1 |
FUN Regata
| Slnava |
YC Slnava Piestany |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
150 |
13.06.2020
| 2 |
Balnea cup - preložené COVID-19
| Slnava |
YC Slnava Piestany |
5 |
5 |
- |
5 |
5 |
- |
- |
5 |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
107 |
19.06.2020 |
3 |
Majstrovstva Veteranov Slovenska a Česka |
Vd. Gabčíkovo |
Slovan |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
352 |
20.06.2020 |
2 |
Memorial M.Stríčika - preložené |
Zemplínska Šírava |
JK Sobrance |
3 |
- |
- |
3 |
3 |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
305 |
20.06.2020 |
2 |
Lenivé kapre I - zrušené |
Domaša |
ATU Košice |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
253 |
20.06.2020
| 2 |
Regata Fatranu I
| Liptovská Mara |
TJ Fatran |
2 |
3 |
3 |
3 |
- |
- |
5 |
- |
2 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
204 |
20.06.2020
| 2 |
O pohár primátora mesta Námestovo
| Orava |
TJ Oravan |
3 |
5 |
3 |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
117 |
20.06.2020
| 1 |
Prva regata
| Senec |
YC Slovan |
2 |
2 |
2 |
2 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5005 |
20.06.2020 |
2 |
Puchar Miasteczka Siewierz Jeziorna
| Siewierz (POL) |
POL |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5006 |
20.06.2020 |
2 |
Krajský prebor (Veltrzni regata)
| Brnenská priehrada (CZE) |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5007 |
20.06.2020 |
2 |
VETERAN CUP
| Brnenská Priehrada (CZE) |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
116 |
26.06.2020
| 3 |
Královsky kolotoč
| VD Kralova |
Kolotocari |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5008 |
26.06.2020 |
3 |
MČR Vaurien - Šilhánkuv memoriál
| Velké Dářko (CZE) |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
353 |
27.06.2020 |
2 |
O Pohár starostu Kaluže |
Zemplínska Šírava |
JK Z.šírava |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
306 |
27.06.2020 |
2 |
Čerešnička
| Domaša |
ATU Košice |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
254 |
27.06.2020
| 2 |
24 hodinovka - Fiving Cup - PLM
| Liptovská Mara |
YC LIMAR |
2 |
2 |
2 |
2 |
- |
- |
2 |
- |
4 |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
4 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
205 |
27.06.2020
| 1 |
Memoriál Roba Črepa
| Orava |
Klub Jachtingu Orava |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
4 |
4 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
109 |
27.06.2020
| 2 |
Dunaj regata
| Vd. Gabčíkovo |
Dynamo |
5 |
5 |
3 |
5 |
5 |
- |
- |
5 |
5 |
3 |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5011 |
27.06.2020 |
2 |
Pokal Burje 2020
| Izola (AUS) |
AUS |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6028 |
01.07.2020 |
11 |
2020 Optimist World Championship ITALY - COVID-19 Zrušené |
Riva del Garda (ITA) |
ITA |
14 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5042 |
01.07.2020 |
1 |
Pražský točák 14
| Praha (CZE) |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6029 |
03.07.2020 |
8 |
Europeans |
Gdynia (POL) |
POL |
- |
- |
- |
- |
11 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6030 |
04.07.2020 |
8 |
2020 Laser Radial Youth European Championships - COVID-19 - Zrušené |
Ballyholme (IRL) |
IRL |
- |
- |
11 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6018 |
04.07.2020 |
2 |
Supercup Česko, Vestonická Venuše - preložené
| Nové Mlyny (CZE) |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
6 |
- |
- |
- |
6 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
504 |
04.07.2020 |
1 |
Pretek RG 65 III.
| Hrabovo |
|
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
505 |
04.07.2020 |
1 |
Micro Magic II
| Hrabovo |
|
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
206 |
04.07.2020
| 2 |
ORAVA CUP
| Orava |
Klub Jachtingu Orava |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5009 |
04.07.2020 |
2 |
Bermuda CUP
| Slezká Harta (CZE) |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6031 |
06.07.2020 |
2 |
MMČR - Vítr a slunce
| Lipno (CZE) |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
8 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
2000 |
06.07.2020 |
5 |
Letný náborový tábor Liptovská Mara
| Liptovská Mara |
Marian Babjak |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5010 |
06.07.2020 |
3 |
XI. Csoki Kupa 2020
| Balatonfoldvar (HUN) |
HUN |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
2003 |
06.07.2020 |
5 |
Letný náborový tábor Gabčíkovo I
| Gabčíkovo |
Michal Andel |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5014 |
10.07.2020 |
3 |
Majstrovstvá Maďarska - Magyar Szörf Bajnokság
| Balatonföldvár (HUN) |
HUN |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6026 |
11.07.2020 |
3 |
Supercup Hungary - preložené
| Balatonaliga (HUN) |
HUN |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
6 |
- |
- |
- |
6 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
354 |
11.07.2020
| 2 |
O Pohar Tatum
| Zemplínska Šírava |
JK Tatum |
3 |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
255 |
11.07.2020
| 2 |
O pohár starostu Liptovského Trnovca
| Liptovská Mara |
JK Liptovská Mara |
4 |
5 |
- |
5 |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
209 |
11.07.2020
| 2 |
O pohár Matúša Čáka Trenčianskeho
| Orava |
Slovakia Yacht Klub Trenčín |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
152 |
11.07.2020
| 2 |
Orviský cup
| Slnava |
YC Slnava Piestany |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5012 |
11.07.2020 |
2 |
Zavod mladych nadeji
| Velké Dářko (AUS) |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6032 |
13.07.2020 |
5 |
National Techno Trophy - COVID-19 - Zrušené |
Torbole (ITA) |
ITA |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
6 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6033 |
17.07.2020 |
7 |
2020 ILCA Under-21 World Championships - COVI-19 Zrušené |
Malcesina (ITA) |
ITA |
- |
- |
14 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
207 |
17.07.2020
| 3 |
Interpohar Oravska priehrada - ZRUŠENÝ - COVID-19 |
Orava |
TJ Motoryacht NO |
6 |
6 |
6 |
6 |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
307 |
18.07.2020
| 2 |
Mayerov memoriál
| Domaša |
JK Prešov |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
4 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5015 |
18.07.2020 |
2 |
Bambusova regata
| Velké Dářko (CZE) |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6034 |
23.07.2020 |
7 |
M ČR Funboard |
Viganj (CRO) |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
8 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5016 |
24.07.2020 |
3 |
Puchar Puckiego Klubu Żeglarskiego NA FALI 2020
| Puck (POL) |
POL |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5040 |
24.07.2020 |
4 |
4ladies Cup Hungary
| Keszthelyi (HUN) |
HUN |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6036 |
25.07.2020 |
2 |
Preteky Olympíjskych nádejí (Team Race) - zrušené - COVID-19 |
Brno (CZE) |
CZE |
6 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6035 |
25.07.2020 |
8 |
Majstrovstvá Európy 29er - COVID-19 Zrušené |
Lipno (CZE) |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
11 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
355 |
25.07.2020 |
2 |
Old Boys 6 r. |
Zemplínska Šírava |
TJ Metropol KE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
4 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
308 |
25.07.2020
| 2 |
1.SP KJP
| Domaša |
JK Prešov |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
208 |
25.07.2020
| 1 |
Prázdninova regata
| Orava |
TJ Motor Yacht NO |
3 |
3 |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
104 |
25.07.2020
| 2 |
Pohár mládeže - presunuté - COVID-19 |
Vd. Gabčíkovo |
Tatran |
5 |
- |
5 |
- |
5 |
- |
- |
5 |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6037 |
26.07.2020 |
8 |
2020 ILCA Laser 4.7 Youth World Championships COVID-19 Zrušené |
Arco (ITA) |
CZE |
- |
14 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
2001 |
26.07.2020 |
5 |
Letný náborový tábor Piestany
| Slnava |
Jakub Kaňuk |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6038 |
28.07.2020 |
9 |
Olympic games - COVID-19 Presunuté 2021 |
Enoshima (JPN) |
JPN |
- |
- |
18 |
18 |
18 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
18 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
18 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5043 |
29.07.2020 |
1 |
Pražský točák 18
| Praha (CZE) |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6064 |
30.07.2020 |
3 |
Kek Szlag 2020
| Balatonfured |
HUN |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
6 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
356 |
01.08.2020 |
2 |
TOP 24 39. r.
| Zemplínska Šírava |
JK Z.šírava |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
310 |
01.08.2020 |
2 |
4 Domaša |
Domaša |
ATU Košice |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
309 |
01.08.2020
| 2 |
Zátoka Cup 2020
| Domaša |
YC Zátoka |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
302 |
01.08.2020 |
3 |
Pohár rektora TU Košice - preložené
| Domaša |
ATU Košice |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
256 |
01.08.2020
| 2 |
Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19
| Liptovská Mara |
YC LIMAR |
6 |
6 |
6 |
2 |
- |
- |
5 |
- |
5 |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5044 |
05.08.2020 |
1 |
Pražský točák 19
| Praha (CZE) |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6039 |
07.08.2020
| 3 |
Interpohar Olešná |
Olešná (CZE) |
CZE |
6 |
6 |
6 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5017 |
07.08.2020 |
3 |
Mistrzostwa PSKO do lat 11
| jez. Siecino (POL) |
POL |
8 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5019 |
07.08.2020 |
3 |
Interpohár 2020 Olešná
| Olešná (CZE) |
CZE |
6 |
6 |
6 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5048 |
07.08.2020 |
3 |
Česká jachtařská liga III.
| Brno (CZE) |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
303 |
08.08.2020 |
2 |
Supercup Slovensko - preložené
| Domaša |
ATU Košice |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
6 |
- |
- |
- |
6 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
257 |
08.08.2020
| 2 |
O pohár primátora Liptovského Mikuláša
| Liptovská Mara |
TJ Fatran |
2 |
2 |
2 |
2 |
- |
- |
6 |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
153 |
08.08.2020 |
1 |
Kajutová 6 hodinovka
| Slnava |
YC Slnava Piestany |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
110 |
08.08.2020 |
2 |
Match Race
| Vd. Gabčíkovo |
Dynamo |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
2004 |
10.08.2020 |
5 |
Letný náborový tábor Gabčíkovo II
| Gabčíkovo |
Michal Andel |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5032 |
12.08.2020 |
1 |
Svert Kupa 2020
| Balaton (HUN) |
HUN |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6009 |
14.08.2020 |
8 |
2020 Laser 4.7 Youth European Championships - COVID-19 - Presunuté |
Vilamoura (POR) |
CZE |
- |
11 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
357 |
15.08.2020
| 2 |
Modrá stuha
| Zemplínska Šírava |
JK Tatum |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
311 |
15.08.2020 |
2 |
Lenivé kapre II
| Domaša |
ATU Košice |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
258 |
15.08.2020
| 2 |
7th Optimist No Limit Match Race
| Liptovská Mara |
YC LIMAR |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5018 |
15.08.2020 |
2 |
Marmelada
| Lipno - Černá v Pošumaví |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5020 |
15.08.2020 |
2 |
Puchar Prezydenta Sopotu
| Sopot (POL) |
POL |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5039 |
15.08.2020 |
2 |
Puchar Nysy
| Glebinow (POL) |
POL |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
2002 |
16.08.2020 |
5 |
Letný náborový tábor Senec
| Senec |
Jakub Kaňuk |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6040 |
17.08.2020 |
3 |
Europa cup |
Dzwinow (POL) |
POL |
- |
10 |
10 |
10 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5022 |
17.08.2020 |
5 |
2020 FORMULA FOIL WORLD CHAMPIONSHIP
| Silvaplana (AUS) |
AUS |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5021 |
20.08.2020 |
2 |
Majstrovstvá Maďarska
| Balatonaliga (HUN) |
HUN |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6066 |
21.08.2020 |
5 |
Majstrovstvá Rakúska |
Attersee (AUT) |
AUT |
8 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5024 |
21.08.2020 |
5 |
iQFoil European CHAMPIONSHIPS
| Silvaplana (SUI) |
SUI |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6041 |
22.08.2020 |
8 |
2020 ILCA Radial Youth World Championships - COVID-19 - Zrušené |
Dziwnow (POL) |
POL |
- |
- |
14 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
312 |
22.08.2020 |
2 |
Pohár TJ Vranov |
Domaša |
TJ Vranov |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
259 |
22.08.2020
| 2 |
Trim Cup - PLM
| Liptovská Mara |
Trim Zvolen |
3 |
3 |
4 |
3 |
- |
- |
3 |
- |
3 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
211 |
22.08.2020
| 1 |
Augustova regata
| Orava |
TJ Motor Yacht NO |
3 |
4 |
- |
- |
4 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6065 |
22.08.2020 |
5 |
Majstrovstvá Madarska
| Balatonfured (HUN) |
HUN |
8 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5027 |
22.08.2020 |
2 |
Modrý hrozen
| Nové Mlýny (CZE) |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6042 |
24.08.2020 |
7 |
Raceboard WORLDS - COVID 19 - Zrušené |
Balatonfured (HUN) |
HUN |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
14 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6010 |
24.08.2020 |
7 |
BIC Techno 293 Europeans - zrušené - COVID-19 |
Marsielle (FRA) |
FRA |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
11 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5023 |
25.08.2020 |
2 |
INTERGALACTIC CHAMPIONSHIP
| Lipno - Černá v Pošumaví |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6047 |
27.08.2020 |
4 |
M ČR Raceboard - preložené
| Nové Mlyny (CZE) |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
8 |
- |
- |
- |
8 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6043 |
27.08.2020 |
4 |
M ČR - Europa cup
| Lipno (CZE) |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
10 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6045 |
28.08.2020 |
1 |
Europsky pohar IOM |
Orfu (HUN) |
HUN |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
10 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6044 |
28.08.2020 |
7 |
Masters Europeans |
Gdynia (POL) |
CZE |
- |
- |
- |
- |
11 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6046 |
29.08.2020 |
2 |
Europsky pohar Marblehead |
Orfu (HUN) |
HUN |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
10 |
|
358 |
29.08.2020
| 2 |
Vihorlat Cup
| Zemplínska Šírava |
YC Michalovce |
2 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
260 |
29.08.2020
| 2 |
Regata Fatranu II
| Liptovská Mara |
TJ Fatran |
3 |
4 |
3 |
3 |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
214 |
29.08.2020
| 1 |
Jesenná regata
| Orava |
TJ Motor Yacht NO |
2 |
3 |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
154 |
29.08.2020 |
2 |
Sĺňavská riasa |
Slnava |
YC Slnava Piestany |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
111 |
29.08.2020
| 2 |
Pohár SNP
| Vd. Gabčíkovo |
Dynamo |
2 |
- |
5 |
- |
5 |
- |
- |
5 |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5036 |
29.08.2020 |
12 |
Športová preplavba - 1215Nm
| STRIJENSAS (NDL) |
NDL |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6024 |
01.09.2020 |
6 |
Raceboard European championship - Presunuté COVID - 19
| Sopot (POL) |
POL |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
11 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6016 |
04.09.2020 |
3 |
SEEOOC Regata - COVID-19 - preložené |
Palic (SRB) |
SRB |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
359 |
04.09.2020
| 3 |
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
| Zemplínska Šírava |
JK Tatum |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
7 |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6048 |
05.09.2020
| 2 |
Interpohar - Puchar Beskydow
| Zarzecze (POL) |
POL |
6 |
6 |
6 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
405 |
05.09.2020 |
7 |
Student Regata |
Pirovac (CRO) |
Kolotocari |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
213 |
05.09.2020 |
2 |
Septembrova regata |
Orava |
TJ Oravan |
3 |
2 |
4 |
4 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
202 |
05.09.2020
| 1 |
Júnová regata - preložení COVID-19
| Orava |
TJ Motor Yacht NO |
3 |
2 |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
112 |
05.09.2020 |
2 |
Wallnerov memoriál
| Senec |
Sl. Senec |
3 |
2 |
3 |
2 |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5025 |
05.09.2020 |
2 |
Przygotowanie do Mistrzostw Polski - Puchar Polski
| Puck (POL) |
POL |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5045 |
09.09.2020 |
1 |
Pražský točák 24
| Praha (CZE) |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6049 |
10.09.2020 |
5 |
Majstrovstva Madarska |
Balatonfured (HUN) |
HUN |
- |
- |
8 |
8 |
- |
- |
- |
8 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6050 |
12.09.2020 |
2 |
Majstrovstva Madarska |
Olbo (HUN) |
HUN |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
8 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
506 |
12.09.2020 |
1 |
Micro magic - III |
Kosice |
|
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
313 |
12.09.2020
| 3 |
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
| Domaša |
ATU Košice |
7 |
7 |
7 |
7 |
7 |
- |
7 |
7 |
7 |
- |
- |
- |
7 |
7 |
- |
- |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5026 |
13.09.2020 |
4 |
CANY LANEX Offshore Cup 2020
| Kuhlungsborn, Balt (GER) |
GER |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5046 |
16.09.2020 |
1 |
Pražský točák 25
| Praha (CZE) |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5030 |
18.09.2020 |
-3 |
MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW w klasie Formuła Foil Racing
| Rewa (POL) |
POL |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
360 |
19.09.2020
| 2 |
Vinianský Strapec
| Zemplínska Šírava |
JC Michalovce |
3 |
- |
- |
3 |
3 |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
314 |
19.09.2020 |
2 |
15 níľ po Domaši
| Domaša |
JK Prešov |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
4 |
- |
- |
- |
4 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
113 |
19.09.2020
| 2 |
Jesenná regeta
| Vd. Gabčíkovo |
Tatran |
5 |
- |
5 |
- |
5 |
- |
- |
5 |
6 |
- |
3 |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5047 |
23.09.2020 |
1 |
Pražský točák 26
| Praha (CZE) |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6051 |
24.09.2020 |
4 |
Europa cup |
Balaton (HUN) |
HUN |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
10 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6054 |
25.09.2020 |
3 |
German junior championship |
Chiemsee (GER) |
GER |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
8 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6052 |
25.09.2020 |
3 |
Drzavno prvenstvo v razredu Laser Radial |
Koper (SLO) |
SLO |
- |
- |
8 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6053 |
25.09.2020 |
4 |
MČR Optimist |
Lipno (CZE) |
CZE |
8 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6055 |
26.09.2020 |
3 |
Mistrovství České republiky |
Nové Mlyny (CZE) |
CZE |
- |
8 |
- |
8 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
315 |
26.09.2020 |
2 |
MSR slalom |
Domaša |
ATU Košice |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
212 |
26.09.2020
| 1 |
Modrá stuha Orava 2020
| Orava |
TJ Slavia Dolny Kubin |
2 |
2 |
2 |
2 |
2 |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
2 |
|
5028 |
26.09.2020 |
2 |
XXI. Regaty o Puchar Prezydenta Krakowa
| Krakow (POL) |
POL |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5029 |
26.09.2020 |
2 |
Leszka Pawlika pamięci Regaty - Puchar Polski
| Jezioro Zegrzyńskie (POL) |
POL |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6056 |
02.10.2020 |
1 |
Bavarian Masters - COVID 19 Zrušene |
Chiemsee (GER) |
GER |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
4 |
- |
- |
- |
4 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6057 |
03.10.2020 |
2 |
Chiemsee Maraton - COVID 19 Zrušene |
Chiemsee (GER) |
GER |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
4 |
- |
- |
- |
4 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
210 |
03.10.2020 |
2 |
Interregata |
Orava |
YC Martin |
4 |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
114 |
03.10.2020
| 2 |
Tatran cup |
Senec |
Tatran |
3 |
3 |
3 |
3 |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6058 |
03.10.2020 |
2 |
Velka cena Madarska |
Velence (HUN) |
HUN |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
6 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6068 |
03.10.2020 |
2 |
Memoriál Jana Sedláka |
Brno (CZE) |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
6 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
262 |
03.10.2020
| 2 |
REGATA FATRANU III
| Liptovská Mara |
TJ Fatran |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5031 |
09.10.2020 |
3 |
VII – Jesienne Mistrzostwa Miasta Tarnobrzeg
| Tarnobrzeg (POL) |
POL |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
261 |
10.10.2020
| 2 |
Modrá stuha - PLM
| Liptovská Mara |
JK Liptovská Mara |
3 |
3 |
3 |
3 |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
115 |
10.10.2020
| 2 |
Pohár Slovana - zrušení - COVID 19 |
Senec |
Slovan |
2 |
2 |
5 |
2 |
5 |
- |
- |
5 |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5049 |
10.10.2020 |
7 |
24. Česká námořní rallye
| Murter (CRO) |
CRO |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6059 |
11.10.2020 |
5 |
Majstrovstvá Sveta Raceboard Masters - COVID 19 Zrušene |
Hondarribia (ESP) |
ESP |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
14 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6067 |
16.10.2020 |
3 |
Haloween Regata |
Portorož (SLO) |
SLO |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
507 |
17.10.2020 |
1 |
RG65 - IV |
Cierna Voda |
|
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
406 |
17.10.2020 |
7 |
EX Projekt Cup 2020 |
Kaštela (CRO) |
YC Dynamo BA |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
7 |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
316 |
17.10.2020 |
1 |
Kapurková regata |
Domaša |
ATU Košice |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
155 |
17.10.2020 |
1 |
Zastavené vetry |
Slnava |
YC Slnava Piestany |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6027 |
18.10.2020
| 8 |
2020 Optimist European Championship - COVID-19 Presunuté
| Portoroz (SLO) |
SLO |
11 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5038 |
18.10.2020 |
6 |
Palagruža Offshore cup
| Pirovac (CRO) |
CRO |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6063 |
19.10.2020 |
6 |
IQ foil international games |
Garda (ITA) |
ITA |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
14 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
6 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5035 |
19.10.2020 |
6 |
iQFoil INTERNATIONAL GAMES
| Campione del Garda (ITA) |
ITA |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6025 |
24.10.2020 |
8 |
2020 Laser U21 European Championships - COVID-19 - Presunuté |
Montenegro (MNE) |
MNE |
- |
- |
11 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6060 |
24.10.2020 |
7 |
Majstrovstvá Sveta BIC Techno - COVID 19 Zrušene |
Torbole (ITA) |
ITA |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
14 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6061 |
24.10.2020 |
4 |
Europa cup |
Lago di Garda (ITA) |
ITA |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
10 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6062 |
24.10.2020 |
2 |
Hungarien IOM Open |
Orfu (HUN) |
HUN |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
6 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5033 |
28.10.2020 |
3 |
TORBOLE 293 INTERNATIONAL WINDSURFING EVENT
| Torbole (ITA) |
ITA |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5034 |
31.10.2020 |
1 |
TORBOLE TECHNO FOIL EVENT
| Torbole (ITA) |
ITA |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
508 |
29.11.2020
| 1 |
Veľká cena Slovenska 2020 Sea Wind a NeL - Rádiom riadené plachetnice |
Thermal Park D.Streda |
Striborg |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
7 |
- |
- |
- |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |