|
ČTK
|
Dátum
|
Poč.dní
|
Názov
|
Miesto
|
Tech.zabezpečenie
|
OPT
|
L47
|
LAR
|
LAS
|
FIN
|
CDT
|
VAU
|
420
|
29R
|
RS5
|
RSF
|
RSX
|
BIC
|
BTP
|
TWF
|
WFR
|
RAC
|
IQF
|
IQY
|
FF
|
OFF
|
FUN
|
KB
|
KJP
|
MIC
|
SEN
|
E35
|
ORC
|
F45
|
F35
|
SW
|
MM
|
IOM
|
R65
|
NEL
|
470
|
FB
|
EUR
|
S38
|
IMS
|
NL
|
|
2004 |
10.08.2020 |
5 |
Letný náborový tábor Gabčíkovo II
| Gabčíkovo |
Michal Andel |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5032 |
12.08.2020 |
1 |
Svert Kupa 2020
| Balaton (HUN) |
HUN |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6009 |
14.08.2020 |
8 |
2020 Laser 4.7 Youth European Championships - COVID-19 - Presunuté |
Vilamoura (POR) |
CZE |
- |
11 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
357 |
15.08.2020
| 2 |
Modrá stuha
| Zemplínska Šírava |
JK Tatum |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5020 |
15.08.2020 |
2 |
Puchar Prezydenta Sopotu
| Sopot (POL) |
POL |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5018 |
15.08.2020 |
2 |
Marmelada
| Lipno - Černá v Pošumaví |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
258 |
15.08.2020
| 2 |
7th Optimist No Limit Match Race
| Liptovská Mara |
YC LIMAR |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
311 |
15.08.2020 |
2 |
Lenivé kapre II
| Domaša |
ATU Košice |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5039 |
15.08.2020 |
2 |
Puchar Nysy
| Glebinow (POL) |
POL |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
2002 |
16.08.2020 |
5 |
Letný náborový tábor Senec
| Senec |
Jakub Kaňuk |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6040 |
17.08.2020 |
3 |
Europa cup |
Dzwinow (POL) |
POL |
- |
10 |
10 |
10 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5022 |
17.08.2020 |
5 |
2020 FORMULA FOIL WORLD CHAMPIONSHIP
| Silvaplana (AUS) |
AUS |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5021 |
20.08.2020 |
2 |
Majstrovstvá Maďarska
| Balatonaliga (HUN) |
HUN |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6066 |
21.08.2020 |
5 |
Majstrovstvá Rakúska |
Attersee (AUT) |
AUT |
8 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5024 |
21.08.2020 |
5 |
iQFoil European CHAMPIONSHIPS
| Silvaplana (SUI) |
SUI |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
259 |
22.08.2020
| 2 |
Trim Cup - PLM
| Liptovská Mara |
Trim Zvolen |
3 |
3 |
4 |
3 |
- |
- |
3 |
- |
3 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
211 |
22.08.2020
| 1 |
Augustova regata
| Orava |
TJ Motor Yacht NO |
3 |
4 |
- |
- |
4 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
312 |
22.08.2020 |
2 |
Pohár TJ Vranov |
Domaša |
TJ Vranov |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5027 |
22.08.2020 |
2 |
Modrý hrozen
| Nové Mlýny (CZE) |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6041 |
22.08.2020 |
8 |
2020 ILCA Radial Youth World Championships - COVID-19 - Zrušené |
Dziwnow (POL) |
POL |
- |
- |
14 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6065 |
22.08.2020 |
5 |
Majstrovstvá Madarska
| Balatonfured (HUN) |
HUN |
8 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6042 |
24.08.2020 |
7 |
Raceboard WORLDS - COVID 19 - Zrušené |
Balatonfured (HUN) |
HUN |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
14 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6010 |
24.08.2020 |
7 |
BIC Techno 293 Europeans - zrušené - COVID-19 |
Marsielle (FRA) |
FRA |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
11 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5023 |
25.08.2020 |
2 |
INTERGALACTIC CHAMPIONSHIP
| Lipno - Černá v Pošumaví |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6047 |
27.08.2020 |
4 |
M ČR Raceboard - preložené
| Nové Mlyny (CZE) |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
8 |
- |
- |
- |
8 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6043 |
27.08.2020 |
4 |
M ČR - Europa cup
| Lipno (CZE) |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
10 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6044 |
28.08.2020 |
7 |
Masters Europeans |
Gdynia (POL) |
CZE |
- |
- |
- |
- |
11 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6045 |
28.08.2020 |
1 |
Europsky pohar IOM |
Orfu (HUN) |
HUN |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
10 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
214 |
29.08.2020
| 1 |
Jesenná regata
| Orava |
TJ Motor Yacht NO |
2 |
3 |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
260 |
29.08.2020
| 2 |
Regata Fatranu II
| Liptovská Mara |
TJ Fatran |
3 |
4 |
3 |
3 |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6046 |
29.08.2020 |
2 |
Europsky pohar Marblehead |
Orfu (HUN) |
HUN |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
10 |
|
358 |
29.08.2020
| 2 |
Vihorlat Cup
| Zemplínska Šírava |
YC Michalovce |
2 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
111 |
29.08.2020
| 2 |
Pohár SNP
| Vd. Gabčíkovo |
Dynamo |
2 |
- |
5 |
- |
5 |
- |
- |
5 |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
154 |
29.08.2020 |
2 |
Sĺňavská riasa |
Slnava |
YC Slnava Piestany |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5036 |
29.08.2020 |
12 |
Športová preplavba - 1215Nm
| STRIJENSAS (NDL) |
NDL |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6024 |
01.09.2020 |
6 |
Raceboard European championship - Presunuté COVID - 19
| Sopot (POL) |
POL |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
11 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
359 |
04.09.2020
| 3 |
Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice
| Zemplínska Šírava |
JK Tatum |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
7 |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6016 |
04.09.2020 |
3 |
SEEOOC Regata - COVID-19 - preložené |
Palic (SRB) |
SRB |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
202 |
05.09.2020
| 1 |
Júnová regata - preložení COVID-19
| Orava |
TJ Motor Yacht NO |
3 |
2 |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
112 |
05.09.2020 |
2 |
Wallnerov memoriál
| Senec |
Sl. Senec |
3 |
2 |
3 |
2 |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5025 |
05.09.2020 |
2 |
Przygotowanie do Mistrzostw Polski - Puchar Polski
| Puck (POL) |
POL |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6048 |
05.09.2020
| 2 |
Interpohar - Puchar Beskydow
| Zarzecze (POL) |
POL |
6 |
6 |
6 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
213 |
05.09.2020 |
2 |
Septembrova regata |
Orava |
TJ Oravan |
3 |
2 |
4 |
4 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
405 |
05.09.2020 |
7 |
Student Regata |
Pirovac (CRO) |
Kolotocari |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5045 |
09.09.2020 |
1 |
Pražský točák 24
| Praha (CZE) |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6049 |
10.09.2020 |
5 |
Majstrovstva Madarska |
Balatonfured (HUN) |
HUN |
- |
- |
8 |
8 |
- |
- |
- |
8 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6050 |
12.09.2020 |
2 |
Majstrovstva Madarska |
Olbo (HUN) |
HUN |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
8 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
506 |
12.09.2020 |
1 |
Micro magic - III |
Kosice |
|
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
313 |
12.09.2020
| 3 |
Veľká cena Slovenska 2020 - okruhový jachting
| Domaša |
ATU Košice |
7 |
7 |
7 |
7 |
7 |
- |
7 |
7 |
7 |
- |
- |
- |
7 |
7 |
- |
- |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5026 |
13.09.2020 |
4 |
CANY LANEX Offshore Cup 2020
| Kuhlungsborn, Balt (GER) |
GER |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5046 |
16.09.2020 |
1 |
Pražský točák 25
| Praha (CZE) |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5030 |
18.09.2020 |
-3 |
MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW w klasie Formuła Foil Racing
| Rewa (POL) |
POL |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
113 |
19.09.2020
| 2 |
Jesenná regeta
| Vd. Gabčíkovo |
Tatran |
5 |
- |
5 |
- |
5 |
- |
- |
5 |
6 |
- |
3 |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
360 |
19.09.2020
| 2 |
Vinianský Strapec
| Zemplínska Šírava |
JC Michalovce |
3 |
- |
- |
3 |
3 |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
314 |
19.09.2020 |
2 |
15 níľ po Domaši
| Domaša |
JK Prešov |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
4 |
- |
- |
- |
4 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5047 |
23.09.2020 |
1 |
Pražský točák 26
| Praha (CZE) |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6051 |
24.09.2020 |
4 |
Europa cup |
Balaton (HUN) |
HUN |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
10 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6054 |
25.09.2020 |
3 |
German junior championship |
Chiemsee (GER) |
GER |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
8 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6053 |
25.09.2020 |
4 |
MČR Optimist |
Lipno (CZE) |
CZE |
8 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6052 |
25.09.2020 |
3 |
Drzavno prvenstvo v razredu Laser Radial |
Koper (SLO) |
SLO |
- |
- |
8 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5028 |
26.09.2020 |
2 |
XXI. Regaty o Puchar Prezydenta Krakowa
| Krakow (POL) |
POL |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6055 |
26.09.2020 |
3 |
Mistrovství České republiky |
Nové Mlyny (CZE) |
CZE |
- |
8 |
- |
8 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
212 |
26.09.2020
| 1 |
Modrá stuha Orava 2020
| Orava |
TJ Slavia Dolny Kubin |
2 |
2 |
2 |
2 |
2 |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
2 |
|
315 |
26.09.2020 |
2 |
MSR slalom |
Domaša |
ATU Košice |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5029 |
26.09.2020 |
2 |
Leszka Pawlika pamięci Regaty - Puchar Polski
| Jezioro Zegrzyńskie (POL) |
POL |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6056 |
02.10.2020 |
1 |
Bavarian Masters - COVID 19 Zrušene |
Chiemsee (GER) |
GER |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
4 |
- |
- |
- |
4 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
262 |
03.10.2020
| 2 |
REGATA FATRANU III
| Liptovská Mara |
TJ Fatran |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6057 |
03.10.2020 |
2 |
Chiemsee Maraton - COVID 19 Zrušene |
Chiemsee (GER) |
GER |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
4 |
- |
- |
- |
4 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6058 |
03.10.2020 |
2 |
Velka cena Madarska |
Velence (HUN) |
HUN |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
6 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
114 |
03.10.2020
| 2 |
Tatran cup |
Senec |
Tatran |
3 |
3 |
3 |
3 |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6068 |
03.10.2020 |
2 |
Memoriál Jana Sedláka |
Brno (CZE) |
CZE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
6 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
210 |
03.10.2020 |
2 |
Interregata |
Orava |
YC Martin |
4 |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5031 |
09.10.2020 |
3 |
VII – Jesienne Mistrzostwa Miasta Tarnobrzeg
| Tarnobrzeg (POL) |
POL |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5049 |
10.10.2020 |
7 |
24. Česká námořní rallye
| Murter (CRO) |
CRO |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
261 |
10.10.2020
| 2 |
Modrá stuha - PLM
| Liptovská Mara |
JK Liptovská Mara |
3 |
3 |
3 |
3 |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
115 |
10.10.2020
| 2 |
Pohár Slovana - zrušení - COVID 19 |
Senec |
Slovan |
2 |
2 |
5 |
2 |
5 |
- |
- |
5 |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6059 |
11.10.2020 |
5 |
Majstrovstvá Sveta Raceboard Masters - COVID 19 Zrušene |
Hondarribia (ESP) |
ESP |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
14 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6067 |
16.10.2020 |
3 |
Haloween Regata |
Portorož (SLO) |
SLO |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
155 |
17.10.2020 |
1 |
Zastavené vetry |
Slnava |
YC Slnava Piestany |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
507 |
17.10.2020 |
1 |
RG65 - IV |
Cierna Voda |
|
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
5 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
406 |
17.10.2020 |
7 |
EX Projekt Cup 2020 |
Kaštela (CRO) |
YC Dynamo BA |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
7 |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
316 |
17.10.2020 |
1 |
Kapurková regata |
Domaša |
ATU Košice |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5038 |
18.10.2020 |
6 |
Palagruža Offshore cup
| Pirovac (CRO) |
CRO |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6027 |
18.10.2020
| 8 |
2020 Optimist European Championship - COVID-19 Presunuté
| Portoroz (SLO) |
SLO |
11 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5035 |
19.10.2020 |
6 |
iQFoil INTERNATIONAL GAMES
| Campione del Garda (ITA) |
ITA |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6063 |
19.10.2020 |
6 |
IQ foil international games |
Garda (ITA) |
ITA |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
14 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
6 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6060 |
24.10.2020 |
7 |
Majstrovstvá Sveta BIC Techno - COVID 19 Zrušene |
Torbole (ITA) |
ITA |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
14 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6061 |
24.10.2020 |
4 |
Europa cup |
Lago di Garda (ITA) |
ITA |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
10 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6062 |
24.10.2020 |
2 |
Hungarien IOM Open |
Orfu (HUN) |
HUN |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
6 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
6025 |
24.10.2020 |
8 |
2020 Laser U21 European Championships - COVID-19 - Presunuté |
Montenegro (MNE) |
MNE |
- |
- |
11 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5033 |
28.10.2020 |
3 |
TORBOLE 293 INTERNATIONAL WINDSURFING EVENT
| Torbole (ITA) |
ITA |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5034 |
31.10.2020 |
1 |
TORBOLE TECHNO FOIL EVENT
| Torbole (ITA) |
ITA |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
508 |
29.11.2020
| 1 |
Veľká cena Slovenska 2020 Sea Wind a NeL - Rádiom riadené plachetnice |
Thermal Park D.Streda |
Striborg |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
7 |
- |
- |
- |
7 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |