Termínový kalendár SZJ pre rok 2020

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing  Kajutové plachetnice Námorné plachetnice Rádiom riadené plachetnice
Domaša Liptovská Mara Orava Senec Slnava Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2020

  ČTK Dátum Poč.dní Názov Miesto Tech.zabezpečenie KJP MIC
360 19.09.2020 2 Vinianský Strapec Zemplínska Šírava JC Michalovce 5 5
359 04.09.2020 3 Veľká cena Slovenska 2020- kajutové plachetnice Zemplínska Šírava JK Tatum 7 7
358 29.08.2020 2 Vihorlat Cup Zemplínska Šírava YC Michalovce 3 3
314 19.09.2020 2 15 níľ po Domaši Domaša JK Prešov 2 -
357 15.08.2020 2 Modrá stuha Zemplínska Šírava JK Tatum 3 -
356 01.08.2020 2 TOP 24 39. r. Zemplínska Šírava JK Z.šírava 3 -
355 25.07.2020 2 Old Boys 6 r. Zemplínska Šírava TJ Metropol KE 4 -
354 11.07.2020 2 O Pohar Tatum Zemplínska Šírava JK Tatum 3 -
353 27.06.2020 2 O Pohár starostu Kaluže Zemplínska Šírava JK Z.šírava 3 -
352 20.06.2020 2 Memorial M.Stríčika - preložené Zemplínska Šírava JK Sobrance 3 -
351 06.06.2020 2 Zemplín regata Zemplínska Šírava YC Michalovce 2 -
316 17.10.2020 1 Kapurková regata Domaša ATU Košice 2 -
312 22.08.2020 2 Pohár TJ Vranov Domaša TJ Vranov 3 -
309 01.08.2020 2 Zátoka Cup 2020 Domaša YC Zátoka 5 -
308 25.07.2020 2 1.SP KJP Domaša JK Prešov 5 -
307 18.07.2020 2 Mayerov memoriál Domaša JK Prešov 4 -
261 10.10.2020 2 Modrá stuha - PLM Liptovská Mara JK Liptovská Mara 3 -
260 29.08.2020 2 Regata Fatranu II Liptovská Mara TJ Fatran 5 -
259 22.08.2020 2 Trim Cup - PLM Liptovská Mara Trim Zvolen 5 -
257 08.08.2020 2 O pohár primátora Liptovského Mikuláša Liptovská Mara TJ Fatran 2 -
256 01.08.2020 2 Limar cup - Interpohár 2020 - preložené COVID-19 Liptovská Mara YC LIMAR 2 -
254 27.06.2020 2 24 hodinovka - Fiving Cup - PLM Liptovská Mara YC LIMAR 4 -
252 06.06.2020 2 Júnová regata Liptovská Mara YC LIMAR 3 -
251 16.05.2020 2 Bambino cup - zrušené - COVID 19 Liptovská Mara YC LIMAR 2 -
250 13.06.2020 2 Gajos Cup - PLM - preložené COVID Liptovská Mara YC LIMAR 3 -
206 04.07.2020 2 ORAVA CUP Orava Klub Jachtingu Orava 5 5
209 11.07.2020 2 O pohár Matúša Čáka Trenčianskeho Orava Slovakia Yacht Klub Trenčín 5 5
205 27.06.2020 1 Memoriál Roba Črepa Orava Klub Jachtingu Orava 4 4
155 17.10.2020 1 Zastavené vetry Slnava YC Slnava Piestany 2 -
154 29.08.2020 2 Sĺňavská riasa Slnava YC Slnava Piestany 3 -
153 08.08.2020 1 Kajutová 6 hodinovka Slnava YC Slnava Piestany 2 -
152 11.07.2020 2 Orviský cup Slnava YC Slnava Piestany 3 -
151 13.06.2020 1 FUN Regata Slnava YC Slnava Piestany 2 -
116 26.06.2020 3 Královsky kolotoč VD Kralova Kolotocari - 5
6064 30.07.2020 3 Kek Szlag 2020 Balatonfured HUN 6 -
262 03.10.2020 2 REGATA FATRANU III Liptovská Mara TJ Fatran 3 -
212 26.09.2020 1 Modrá stuha Orava 2020 Orava TJ Slavia Dolny Kubin 2 2