Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |

Termínový kalendár SZJ pre rok 2021

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing  Kajutové plachetnice Námorné plachetnice Rádiom riadené plachetnice
Domaša Liptovská Mara Orava Senec Slnava Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2021

Strana 1 z 2 >> Prejdi na stranu >>  1   2      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum  Vzostupne Poč.dní Názov Miesto Tech.zabezpečenie OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 29R RS5 RSF RSX BIC BTP TWF RAC IQF FF OFF FUN KB KJP MIC SEN E35 ORC F45 F35 SW MM IOM R65 NEL 470 FB EUR S38 IMS NL
101 17.09.2021 3 Veľká cena Slovenska 2021 - okruhový jachting Gabčíkovo KVO 7 7 7 7 7 7 7 7 - - - 7 7 - 7 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
360 18.09.2021 2 Vinianský Strapec 45. ročník Zemplínska Šírava YC Michalovce - - - 3 3 - - - - - - - - - - - - - - - 4 3 - - - - - - - - - - 3 - 3 - - -
505 25.09.2021 1 Veľká cena Slovenska - radiom riadené plachetnice Bratislava Štrkovec Slovenský modelarsky zvaz - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - - - - - -
311 25.09.2021 2 MSR slalom / Foil course racing - preložené - Nový termín ! Domaša ATU Košice - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
211 25.09.2021 1 Modrá stuha Oravy Orava Slávia Dolný Kubín 3 3 3 - 3 - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - 3
159 25.09.2021 1 Zastavené vetry Sĺňava JO TJ Sĺňava 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - -
115 25.09.2021 2 Jesenná regata Gabčíkovo Tatran 5 - 5 - - - 2 6 - - - 5 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6056 30.09.2021 4 Eurocup HUN Balaton (HUN) HUN - - - - - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6057 01.10.2021 1 Bavarian Masters Prien Am Chiemsee (GER) GER - - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6059 02.10.2021 2 Memorial Jana Sedlaka Brno (CZE) CZE - - - - - 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6058 02.10.2021 2 Chiemsee Inseln Marathon Prien Am Chiemsee (GER) GER - - - - - - - - - - - 6 6 - 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
263 02.10.2021 2 Gajos CUP - Modrá stuha - PLM Liptovská Mara YC Limar 2 2 2 2 - 2 - 2 - - - 2 2 - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - 2
6060 08.10.2021 3 BYC 1912 Kupa Balaton (HUN) HUN 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6061 09.10.2021 6 Raceboard Masters World championship Hondarribia (ESP) ESP - - - - - - - - - - - - - - 14 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6062 09.10.2021 2 Majstrovstva Madarska Velence (HUN) HUN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 8 - - - - - - -
361 09.10.2021 2 Jesenná 24-hodinivka Zemplínska Šírava YC Michalovce - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - -
6072 10.10.2021 5 ME Raceboard Hondarribia (ESP) ESP - - - - - - - - - - - - - - 11 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6063 12.10.2021 5 Techno wind foil international championship 4 Musandam (OMA) OMA - - - - - - - - - - - - - 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
312 16.10.2021 2 15.míľ po Domaši Domaša JK Prešov - - - - - - - - - - - 3 3 - 3 - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - -
116 16.10.2021 2 Pohár Slovana Senec Slovan 2 2 5 2 5 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6065 20.10.2021 3 Techno wind foil international championship 5 Torbole (ITA) ITA - - - - - - - - - - - - - 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6064 20.10.2021 3 Techno Wind Foil Worlds Torbole sul Garda (ITA) ITA - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6066 23.10.2021 7 T293 World Championships Torbole sul Garda (ITA) ITA - - - - - - - - - - - 14 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
404 23.10.2021 8 Medzinárodné majstrovstvá SR 2021 v lodnej triede Fisrt 45 Kastela (CRO) YC Dynamo & SAILING FOREVER - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - - - - - - - - - - -
403 23.10.2021 7 Medzinárodné majstrovstvá SR 2021 juniorov v lodnej triede Fisrt 35 Kastela (CRO) YC Dynamo & SAILING FOREVER - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - - - - - - - - - -

Strana 1 z 2 >> Prejdi na stranu >>  1      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Miesto :      Iba preteky SZJ
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 29R RS5 RSF 470 FB EUR
RSX RAC FUN BIC BTP TWF IQF FF OFF KB
KJP MIC SEN E35 ORC F45 F35 S38 IMS NL
SW MM IOM R65 NEL