Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |

Slovenský pohár pre rok 2018

Majstrovstvá SR

Slovenský pohár

Č-S pohár

Interpohár

Majstrovstvá Sveta

Majstrovstvá Európy

Eurolymp

Svetový pohár

Európsky pohár

Národné majstrovstvá

Národné poháre

Preteky ISAF Grade 1

Preteky ISAF Grade 2

Preteky ISAF Grade 3

Preteky ISAF Grade 4

Sústredenia a tréningy

 40+   40-   420   470   B42   BIC   BTP   CDT   D44   E34   EUR   F35   F45   FB   FIN   FUN   FW   IMS   KB   KJP   L47   LAP   LAR   LAS   M   MIC   NJ   NL   OPT   ORC   RAC   RCP   RSF   RSX   S37   S38   SOL   VAU   WS   X49 

420

 420

ČTK Dátum Poč.dní Názov Miesto Rozpis
101 07.04.2018 2 Veľká cena Bratislavy Senec  »»» 
102 21.04.2018 2 Krištáľový pohár Senec  »»» 
105 30.06.2018 2 Dunaj regata VD Gabčikovo  »»» 
109 06.10.2018 2 Jesenná regata VD Gabčikovo  »»» 
110 13.10.2018 2 Pohár Slovana Senec  »»» 

...na začiatok »»»

     

...poradie »»»

BIC

 BIC Techno 293

ČTK Dátum Poč.dní Názov Miesto Rozpis
303 05.05.2018 2 Supercup Slovakia Domaša -
304 12.05.2018 2 Pohár rektora TU Košice Domaša  »»» 
305 26.05.2018 2 Májová regata Domaša -
306 16.06.2018 2 Čerešnička Domaša -
311 18.08.2018 2 Lenivé kapre 2 Domaša -
309 29.09.2018 2 Mayerov memoriál Domaša  »»» 

...na začiatok »»»

     

...poradie »»»

BTP

 BIC Techno Plus

ČTK Dátum Poč.dní Názov Miesto Rozpis
303 05.05.2018 2 Supercup Slovakia Domaša -
306 16.06.2018 2 Čerešnička Domaša -
311 18.08.2018 2 Lenivé kapre 2 Domaša -

...na začiatok »»»

     

...poradie »»»

FIN

 Finn

ČTK Dátum Poč.dní Názov Miesto Rozpis
101 07.04.2018 2 Veľká cena Bratislavy Senec  »»» 
102 21.04.2018 2 Krištáľový pohár Senec  »»» 
6007 28.04.2018 3 M.B.Keramika - Palavská regata Nové Mlýny (CZE) -
304 12.05.2018 2 Pohár rektora TU Košice Domaša  »»» 
107 14.09.2018 3 Veľka cena Slovenska 2018 - Okruhový jachting VD Gabčikovo  »»» 
109 06.10.2018 2 Jesenná regata VD Gabčikovo  »»» 
110 13.10.2018 2 Pohár Slovana Senec  »»» 

...na začiatok »»»

     

...poradie »»»

KJP

 Kajutové plachetnice

ČTK Dátum Poč.dní Názov Miesto Rozpis
252 02.06.2018 2 Trim cup - PLM Liptovská Mara  »»» 
253 09.06.2018 2 O pohar starostu L.Trnovca - PLM Liptovská Mara  »»» 
354 07.07.2018 2 Vihorlat Cup Zemplínska Šírava  »»» 
355 14.07.2018 2 O Pohár Tatum Zemplínska Šírava  »»» 
209 18.08.2018 2 Orava cup Orava  »»» 
210 25.08.2018 2 O pohár Matúša Čáka Orava -
313 15.09.2018 2 15.míľ po Domaši 43.roč. Domaša  »»» 
263 13.10.2018 2 GAJOS CUP - PLM Liptovská Mara  »»» 

...na začiatok »»»

     

...poradie »»»

L47

 Laser 4.7

ČTK Dátum Poč.dní Názov Miesto Rozpis
102 21.04.2018 2 Krištáľový pohár Senec  »»» 
251 19.05.2018 2 Májová regata Liptovská Mara  »»» 
253 09.06.2018 2 O pohar starostu L.Trnovca - PLM Liptovská Mara  »»» 
258 20.07.2018 3 Limar Cup - Interpohár Liptovská Mara  »»» 
261 18.08.2018 2 Augustová regata Liptovská Mara  »»» 
212 08.09.2018 2 Memorial Floriana Benčeka - OL 7 Orava  »»» 
107 14.09.2018 3 Veľka cena Slovenska 2018 - Okruhový jachting VD Gabčikovo  »»» 
3031 28.09.2018 3 MČR Nové Mlýny (CZE) -
110 13.10.2018 2 Pohár Slovana Senec  »»» 

...na začiatok »»»

     

...poradie »»»

LAR

 Laser Radial

ČTK Dátum Poč.dní Názov Miesto Rozpis
6007 28.04.2018 3 M.B.Keramika - Palavská regata Nové Mlýny (CZE) -
103 12.05.2018 2 Pohár mládeže Senec  »»» 
252 02.06.2018 2 Trim cup - PLM Liptovská Mara  »»» 
105 30.06.2018 2 Dunaj regata VD Gabčikovo  »»» 
258 20.07.2018 3 Limar Cup - Interpohár Liptovská Mara  »»» 
107 14.09.2018 3 Veľka cena Slovenska 2018 - Okruhový jachting VD Gabčikovo  »»» 
109 06.10.2018 2 Jesenná regata VD Gabčikovo  »»» 

...na začiatok »»»

     

...poradie »»»

LAS

 Laser Standard

ČTK Dátum Poč.dní Názov Miesto Rozpis
102 21.04.2018 2 Krištáľový pohár Senec  »»» 
251 19.05.2018 2 Májová regata Liptovská Mara  »»» 
253 09.06.2018 2 O pohar starostu L.Trnovca - PLM Liptovská Mara  »»» 
258 20.07.2018 3 Limar Cup - Interpohár Liptovská Mara  »»» 
261 18.08.2018 2 Augustová regata Liptovská Mara  »»» 
212 08.09.2018 2 Memorial Floriana Benčeka - OL 7 Orava  »»» 
3031 28.09.2018 3 MČR Nové Mlýny (CZE) -
110 13.10.2018 2 Pohár Slovana Senec  »»» 

...na začiatok »»»

     

...poradie »»»

MIC

 Micro Class

ČTK Dátum Poč.dní Názov Miesto Rozpis
151 07.05.2018 2 Micro cup 1 VD Kralova -
352 23.06.2018 2 Memorial M.Stríčika Zemplínska Šírava  »»» 
205 29.06.2018 3 Euro Micro Slovakia Liptovská Mara  »»» 
210 25.08.2018 2 O pohár Matúša Čáka Orava -
214 03.11.2018 2 Healloween Micro cup VD Zilina -

...na začiatok »»»

     

...poradie »»»

OPT

 Optimist

ČTK Dátum Poč.dní Názov Miesto Rozpis
102 21.04.2018 2 Krištáľový pohár Senec  »»» 
103 12.05.2018 2 Pohár mládeže Senec  »»» 
252 02.06.2018 2 Trim cup - PLM Liptovská Mara  »»» 
258 20.07.2018 3 Limar Cup - Interpohár Liptovská Mara  »»» 
208 28.07.2018 2 Interregata - OL5 Orava  »»» 
212 08.09.2018 2 Memorial Floriana Benčeka - OL 7 Orava  »»» 
109 06.10.2018 2 Jesenná regata VD Gabčikovo  »»» 

...na začiatok »»»

     

...poradie »»»

RAC

 Raceboard

ČTK Dátum Poč.dní Názov Miesto Rozpis
303 05.05.2018 2 Supercup Slovakia Domaša -
304 12.05.2018 2 Pohár rektora TU Košice Domaša  »»» 
305 26.05.2018 2 Májová regata Domaša -
306 16.06.2018 2 Čerešnička Domaša -
311 18.08.2018 2 Lenivé kapre 2 Domaša -
309 29.09.2018 2 Mayerov memoriál Domaša  »»» 

...na začiatok »»»

     

...poradie »»»

VAU

 Vaurien

ČTK Dátum Poč.dní Názov Miesto Rozpis
251 19.05.2018 2 Májová regata Liptovská Mara  »»» 
266 16.06.2018 1 Regata Fatranu III Liptovská Mara  »»» 
258 20.07.2018 3 Limar Cup - Interpohár Liptovská Mara  »»» 
259 04.08.2018 2 O pohár primátora L.Mikuláš Liptovská Mara  »»» 
260 11.08.2018 2 Regata Fatranu I Liptovská Mara  »»» 
262 01.09.2018 2 Regata Fatranu II. - PLM Liptovská Mara  »»» 

...na začiatok »»»

     

...poradie »»»