Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |

Národné poháre pre rok 2024

Majstrovstvá SR

Slovenský pohár

Č-S pohár

Interpohár

Majstrovstvá Sveta

Majstrovstvá Európy

Eurolymp

Svetový pohár

Európsky pohár

Národné majstrovstvá

Národné poháre

Preteky ISAF Grade 200

Preteky ISAF Grade 100

Preteky ISAF Grade 50

Sústredenia a tréningy

 29R   40+   40-   420   470   B42   BIC   BTP   CDT   D44   E34   EUR   F35   F45   FB   FF   FIN   FUN   FW   IMS   IOM   IQF   KB   KJP   L47   LAP   LAR   LAS   MI   MIC   MM   NEL   NJ   NL   OFF   OPT   ORC   R65   RAC   RCP   RSF   RSX   S37   S38   SEN   SOL   SW   TWF   VAU   WFR   WS   X49 

29R

 29er

ČTK Dátum Poč.dní Názov Miesto Rozpis
6090 18.05.2024 2 Kereked Ifjúsági Kupa Csopak (HUN) -
6026 18.05.2024 3 Springcup Neusiedle(AUT) -

...na začiatok »»»

     

420

 420

ČTK Dátum Poč.dní Názov Miesto Rozpis
6090 18.05.2024 2 Kereked Ifjúsági Kupa Csopak (HUN) -

...na začiatok »»»

     

BIC

 BIC Techno 293

ČTK Dátum Poč.dní Názov Miesto Rozpis
6072 11.05.2024 2 Vestonická Venuše Nove Mlyny (CZE)! -
6073 01.06.2024 2 MSZA CUP Balaton Aliga (HUN) -

...na začiatok »»»

     

BTP

 BIC Techno Plus

ČTK Dátum Poč.dní Názov Miesto Rozpis
6072 11.05.2024 2 Vestonická Venuše Nove Mlyny (CZE)! -

...na začiatok »»»

     

FF

 Formula Foil

ČTK Dátum Poč.dní Názov Miesto Rozpis
6073 01.06.2024 2 MSZA CUP Balaton Aliga (HUN) -

...na začiatok »»»

     

FIN

 Finn

ČTK Dátum Poč.dní Názov Miesto Rozpis
6066 04.05.2024 3 ASE Ranking list Balatonfured (HU) -
6067 31.05.2024 3 VV Napok Ranking list Agárd(HU) -
6098 06.07.2024 2 OVE Kupa Orfû (HUN) -
6068 12.07.2024 3 Olympic Regatta I. Balaton - Tihany (HU) -
6069 18.08.2024 5 Hungarian Nationals Balaton (HU) -

...na začiatok »»»

     

KJP

 Kajutové plachetnice

ČTK Dátum Poč.dní Názov Miesto Rozpis
6113 28.09.2024 2 Porta Cup II - First Seascape Edition, First 18 Portoroz (SLO) -

...na začiatok »»»

     

L47

 ILCA 4

ČTK Dátum Poč.dní Názov Miesto Rozpis
6042 01.06.2024 2 Pavlovská regata Èesko -
6094 21.06.2024 3 BYC Kupa – Olimpiai Reménységek Versenye Balatonfüred (HUN) -
6043 21.06.2024 3 Rooster-Monautix Kupa Maïarsko -
6098 06.07.2024 2 OVE Kupa Orfû (HUN) -
6045 06.07.2024 2 Závod Mladých nadìjí Èesko -
6052 21.09.2024 3 Modry hrozen - ÈR Pohár ILCA4 Èesko -
6054 18.10.2024 3 3. AUTUMN CUP ILCA Taliansko -
6055 08.11.2024 3 MARTINOVA REGATA 2024 Slovinsko -
6056 06.12.2024 3 Sv.NIKOLA 2024 Chorvátsko -

...na začiatok »»»

     

LAR

 ILCA 6

ČTK Dátum Poč.dní Názov Miesto Rozpis
6038 04.05.2024 2 Pálavská regata - ÈR Pohár ILCA6, ILCA7 Èesko -
6094 21.06.2024 3 BYC Kupa – Olimpiai Reménységek Versenye Balatonfüred (HUN) -
6043 21.06.2024 3 Rooster-Monautix Kupa Maïarsko -
6098 06.07.2024 2 OVE Kupa Orfû (HUN) -
6053 27.09.2024 3 Burèáková regata - ÈR Pohár ILCA6, MÈR ILCA 7 Èesko -
6054 18.10.2024 3 3. AUTUMN CUP ILCA Taliansko -
6055 08.11.2024 3 MARTINOVA REGATA 2024 Slovinsko -
6056 06.12.2024 3 Sv.NIKOLA 2024 Chorvátsko -

...na začiatok »»»

     

LAS

 ILCA 7

ČTK Dátum Poč.dní Názov Miesto Rozpis
6038 04.05.2024 2 Pálavská regata - ÈR Pohár ILCA6, ILCA7 Èesko -
6094 21.06.2024 3 BYC Kupa – Olimpiai Reménységek Versenye Balatonfüred (HUN) -
6043 21.06.2024 3 Rooster-Monautix Kupa Maïarsko -
6098 06.07.2024 2 OVE Kupa Orfû (HUN) -
6054 18.10.2024 3 3. AUTUMN CUP ILCA Taliansko -
6056 06.12.2024 3 Sv.NIKOLA 2024 Chorvátsko -

...na začiatok »»»

     

OPT

 Optimist

ČTK Dátum Poč.dní Názov Miesto Rozpis
6105 04.05.2024 2 1. èeský pohár OPT Rozkoš (CZE) -
6090 18.05.2024 2 Kereked Ifjúsági Kupa Csopak (HUN) -
6106 18.05.2024 2 2. èeský pohár OPT Nechranice (CZE) -
6091 18.05.2024 2 Opti-SP Neusiedlersee (AUT) -
6107 01.06.2024 2 3. èeský pohár OPT Nové Mlyny (CZE) -
6108 15.06.2024 2 4. èeský pohár OPT Lipno (CZE) -
6092 15.06.2024 2 Seepferdchen Pokal 2024 Attersee (AUT) -
6093 21.06.2024 3 49° OPTIMIST D ARGENTO TROPHY Torbole (ITA) -
6094 21.06.2024 3 BYC Kupa – Olimpiai Reménységek Versenye Balatonfüred (HUN) -
6098 06.07.2024 2 OVE Kupa Orfû (HUN) -
6109 13.07.2024 2 5. èeský pohár OPT Velké Dáøko (CZE) -
6095 27.07.2024 2 MVM Nádas Kupa 2024 Balatonfüred (HUN) -
6099 26.08.2024 4 Bonus Intra Kupa Révfülöp (HUN) -
6100 21.09.2024 2 SP 2025 Attersee (AUT) -
6110 22.09.2024 2 6. èeský pohár OPT Nové Mlyny (CZE) -
6102 05.10.2024 2 Bodensee-SP Bodensee (AUT) -
6103 17.10.2024 4 Halloween Regatta Portoroz (SLO) -
6104 29.10.2024 4 12° HALLOWEEN CUP Torbole (ITA) -

...na začiatok »»»

     

RAC

 Raceboard

ČTK Dátum Poč.dní Názov Miesto Rozpis
6072 11.05.2024 2 Vestonická Venuše Nove Mlyny (CZE)! -
6073 01.06.2024 2 MSZA CUP Balaton Aliga (HUN) -

...na začiatok »»»

     

RSF

 RS Feva

ČTK Dátum Poč.dní Názov Miesto Rozpis
6057 11.05.2024 2 Nechranický skluz Nechranice (CZE) -
6058 24.05.2024 2 IMG Solution Kupa Balatonmáriafürdõ (HU) -
6059 25.05.2024 2 Kvìtáková regata Velké Dáøko (CZE) -
6060 08.06.2024 2 Spring Cup Nové Mlyny (CZE) -
6064 07.09.2024 2 Kiss my RS Brno (CZE) -
6065 21.09.2024 2 Fair Play Rozkož (CZE) -

...na začiatok »»»