Rok : 2018 | 2019 | 2020 |

Termínový kalendár tréningov a sústredení SZJ pre rok 2020

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing
Domaša Liptovská Mara Oravská priehrada Senec Slnava Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2020

Strana 1 z 7 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4   5   6   7      Verzia pre tlač

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum  Vzostupne Poč.dní Názov Miesto Tréner OPT L47 LAR LAS FIN VAU 29R 420 RSF RSX BIC BTP RAC FUN KB 470 EUR NL
1145 11.08.2020 0.5 LS LM OPT B 72 Liptovská Mara Adam Brestovský 2 - - - - - - - - - - - - - - - - -
1025 11.08.2020 0.5 LS LM Laser 25 Liptovská Mara Marián Babjak - 2 2 2 - - - - - - - - - - - - - -
1146 11.08.2020 0.5 LS LM OPT B 73 Liptovská Mara Andrea Mrázová 2 - - - - - - - - - - - - - - - - -
1226 12.08.2020 0 LS Orava 30 Orava Michaela Bačová 2 - - - - - - - - - - - - - - - - -
1026 12.08.2020 0.5 LS LM Laser 26 Liptovská Mara Marián Babjak - 2 2 2 - - - - - - - - - - - - - -
1227 12.08.2020 0 LS Orava 31 Orava Miroslav Juris 2 - - - - - - - - - - - - - - - - -
1148 13.08.2020 0.5 LS LM OPT B 75 Liptovská Mara Andrea Mrázová 2 - - - - - - - - - - - - - - - - -
1147 13.08.2020 0.5 LS LM OPT B 74 Liptovská Mara Adam Brestovský 2 - - - - - - - - - - - - - - - - -
1364 15.08.2020 1 LS Sĺňava 10 Slnava Ľubomír Nosko 2 - - - - - - - - - - - - - - - - -
1351 15.08.2020 2 JKPO_LS_Domaša 8 Domaša Hrubý Michal 2 - - - - - - - - - - - - - - - - -
1382 15.08.2020 2 LS Zemplínska Šírava 4 Zemplínska Šírava František Kincel 2 2 2 - - - - - - - - - - - - - - -
803 15.08.2020 4 Sústredenie ILCA Radial Youth World Championships Dziwnów (POL) Michal Andel - - 3 - - - - - - - - - - - - - - -
1149 15.08.2020 1 LS LM OPT B 76 Liptovská Mara Adam Brestovský 2 - - - - - - - - - - - - - - - - -
1372 16.08.2020 1 LS MotorYacht 6 Orava Jozef Benček, Vladimír Benček 2 - - - - - - - - - - - - - - - - -
1060 17.08.2020 2 LS LM 29er 12 Liptovská Mara Matej Brestovský - - - - - 2 2 - - - - - - - - - - -
1150 18.08.2020 0.5 LS LM OPT B 77 Liptovská Mara Adam Brestovský 2 - - - - - - - - - - - - - - - - -
1151 18.08.2020 0.5 LS LM OPT B 78 Liptovská Mara Andrea Mrázová 2 - - - - - - - - - - - - - - - - -
1027 18.08.2020 0.5 LS LM Laser 27 Liptovská Mara Marián Babjak - 2 2 2 - - - - - - - - - - - - - -
1072 19.08.2020 1 LS LM OPT A 9 Liptovská Mara Matej Brestovský 2 - - - - - - - - - - - - - - - - -
1229 19.08.2020 0 LS Orava 33 Orava Miroslav Juris 2 - - - - - - - - - - - - - - - - -
1228 19.08.2020 0 LS Orava 32 Orava Michaela Bačová 2 - - - - - - - - - - - - - - - - -
1028 19.08.2020 0.5 LS LM Laser 28 Liptovská Mara Marián Babjak - 2 2 2 - - - - - - - - - - - - - -
839 20.08.2020 4 Tréningove sústredenie Liptovská Mara Matej Brestovský 3 - - - - - - - - - - - - - - - - -
1152 20.08.2020 0.5 LS LM OPT B 79 Liptovská Mara Adam Brestovský 2 - - - - - - - - - - - - - - - - -
1153 20.08.2020 0.5 LS LM OPT B 80 Liptovská Mara Andrea Mrázová 2 - - - - - - - - - - - - - - - - -

Strana 1 z 7 >> Prejdi na stranu >>  1      Verzia pre tlač

Miesto :     
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 29R 420 RSF 470 EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB