Rok : 2018 | 2019 | 2020 |

Termínový kalendár tréningov a sústredení SZJ pre rok 2020

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing
Domaša Liptovská Mara Oravská priehrada Senec Slnava Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2020

Strana 1 z 11 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11      Verzia pre tlač

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum  Vzostupne Poč.dní Názov Miesto Tréner OPT L47 LAR LAS FIN VAU 29R 420 RSF RSX BIC BTP RAC FUN KB 470 EUR NL
1211 07.06.2020 1 LS Orava 15 Orava Miroslav Juris 2 - - - - - - - - - - - - - - - - -
1210 07.06.2020 1 LS Orava 14 Orava Michaela Bačová 2 - - - - - - - - - - - - - - - - -
1309 09.06.2020 0.5 LS Gabčíkovo 26 Gabčíkovo Michal Andel 2 - - - - - - - 2 - - - - - - - - -
1010 09.06.2020 0.5 LS LM Laser 10 Liptovská Mara Marián Babjak - 2 2 2 - - - - - - - - - - - - - -
1056 09.06.2020 0.5 LS LM 29er 8 Liptovská Mara Matej Brestovský - - - - - 2 2 - - - - - - - - - - -
1310 10.06.2020 0.5 LS Gabčíkovo 27 Gabčíkovo Michal Andel - 2 2 - - - - - - - - - - - - - - -
1212 10.06.2020 0 LS Orava 16 Orava Michaela Bačová 2 - - - - - - - - - - - - - - - - -
1011 10.06.2020 0.5 LS LM Laser 11 Liptovská Mara Marián Babjak - 2 2 2 - - - - - - - - - - - - - -
1311 11.06.2020 1 LS Gabčíkovo 28 Gabčíkovo Peter Oršula 2 2 2 - - - - - 2 - - - - - - - - -
810 11.06.2020 4 Tréningove sústredenie Q II Riva del Garda (ITA) Matej Brestovský 3 - - - - - - - - - - - - - - - - -
1264 13.06.2020 2 LS Senec 24 Senec Ján Varga 2 - - - - - - - - - - - - - - - - -
1265 13.06.2020 2 LS Senec 25 Senec Lenka Stoláriková 2 - - - - - - - - - - - - - - - - -
1012 13.06.2020 1 LS LM Laser 12 Liptovská Mara Marián Babjak - 2 2 2 - - - - - - - - - - - - - -
1359 13.06.2020 1 LS Sĺňava 5 Slnava Ľubomír Nosko 2 - - - - - - - - - - - - - - - - -
1013 16.06.2020 0.5 LS LM Laser 13 Liptovská Mara Marián Babjak - 2 2 2 - - - - - - - - - - - - - -
1111 16.06.2020 0.5 LS LM OPT B 38 Liptovská Mara Adam Brestovský 2 - - - - - - - - - - - - - - - - -
1057 16.06.2020 0.5 LS LM 29er 9 Liptovská Mara Matej Brestovský - - - - - 2 2 - - - - - - - - - - -
1312 16.06.2020 0.5 LS Gabčíkovo 47 Gabčíkovo Peter Palmaj 2 - - - - - - - 2 - - - - - - - - -
1112 16.06.2020 0.5 LS LM OPT B 39 Liptovská Mara Andrea Mrázová 2 - - - - - - - - - - - - - - - - -
1069 17.06.2020 0.5 LS LM OPT A 6 Liptovská Mara Matej Brestovský 2 - - - - - - - - - - - - - - - - -
816 17.06.2020 3 Sústredenie Kieler Woche Kiel (GER) Michal Andel - 3 3 - - - - - - - - - - - - - - -
1014 17.06.2020 0.5 LS LM Laser 14 Liptovská Mara Marián Babjak - 2 2 2 - - - - - - - - - - - - - -
1313 18.06.2020 0.5 LS Gabčíkovo 29 Gabčíkovo Peter Palmaj 2 - - - - - - - 2 - - - - - - - - -
1113 18.06.2020 0.5 LS LM OPT B 40 Liptovská Mara Adam Brestovský 2 - - - - - - - - - - - - - - - - -
1062 18.06.2020 0.5 LS LM 29er 14 Liptovská Mara Matej Brestovský 2 - - - - 2 2 - - - - - - - - - - -

Strana 1 z 11 >> Prejdi na stranu >>  1  10  11      Verzia pre tlač

Miesto :     
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 29R 420 RSF 470 EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB