Rok : 2018 | 2019 | 2020 |

Termínový kalendár tréningov a sústredení SZJ pre rok 2020

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing
Domaša Liptovská Mara Oravská priehrada Senec Slnava Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2020

Strana 1 z 15 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15      Verzia pre tlač

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum  Vzostupne Poč.dní Názov Miesto Tréner OPT L47 LAR LAS FIN VAU 29R 420 RSF RSX BIC BTP RAC FUN KB 470 EUR NL
809 06.04.2020 3 Tréningové sústredenie - Q I Riva del Garda (ITA) Jakub Kaňuk 3 - - - - - - - - - - - - - - - - -
813 06.04.2020 4 Reprezentačné sústredenie LASER I Izola (SLO) Michal Andel - 3 3 3 - - - - - - - - - - - - - -
1284 07.04.2020 0.5 LS Gabčíkovo 1 Gabčíkovo Peter Palmaj 2 - - - - - - - 2 - - - - - - - - -
1197 08.04.2020 0 LS Orava 1 Orava Michaela Bačová 2 - - - - - - - - - - - - - - - - -
819 09.04.2020 5 Reprezentačne sústredenie WS 4 Viganj (CRO) Karol BERÁNEK - - - - - - - - - - - - 3 - - - - -
1285 09.04.2020 0.5 LS Gabčíkovo 2 Gabčíkovo Peter Oršula 2 - - - - - - - 2 - - - - - - - - -
826 09.04.2020 4 Významné medzinárodné preteky U23 Garda Meeting Riva del Garda (ITA) Jakub Kaňuk 3 - - - - - - - - - - - - - - - - -
1252 10.04.2020 3 LS Senec 12 Gabčíkovo Ján Varga 2 - - - - - - - - - - - - - - - - -
1253 10.04.2020 3 LS Senec 13 Gabčíkovo Lenka Stoláriková 2 - - - - - - - - - - - - - - - - -
805 10.04.2020 10 Majstrovstvá Európy Techno Marseille (FRA) Patrik POLLÁK - - - - - - - - - - 3 - - - - - - -
1075 14.04.2020 0.5 LS LM OPT B 2 Liptovská Mara Andrea Mrázová 2 - - - - - - - - - - - - - - - - -
1049 14.04.2020 1 LS LM 29er 1 Liptovská Mara Matej Brestovský 2 - - - - - 2 - - - - - - - - - - -
1074 14.04.2020 0.5 LS LM OPT B 1 Liptovská Mara Adam Brestovský 2 - - - - - - - - - - - - - - - - -
1286 14.04.2020 0.5 LS Gabčíkovo 3 Gabčíkovo Michal Andel 2 - - - - - - - 2 - - - - - - - - -
1198 15.04.2020 0 LS Orava 2 Orava Michaela Bačová 2 - - - - - - - - - - - - - - - - -
1287 15.04.2020 0.5 LS Gabčíkovo 4 Gabčíkovo Michal Andel - 2 2 - - - - - - - - - - - - - - -
1288 16.04.2020 1 LS Gabčíkovo 5 Gabčíkovo Michal Andel 2 2 2 - - - - - 2 - - - - - - - - -
1077 16.04.2020 1 LS LM OPT B 4 Liptovská Mara Andrea Mrázová 2 - - - - - - - - - - - - - - - - -
1076 16.04.2020 1 LS LM OPT B 3 Liptovská Mara Adam Brestovský 2 - - - - - - - - - - - - - - - - -
1254 18.04.2020 2 LS Senec 14 Senec Ján Varga 2 - - - - - - - - - - - - - - - - -
1003 18.04.2020 1 LS LM Laser 3 Liptovská Mara Marián Babjak - 2 2 2 - - - - - - - - - - - - - -
1255 18.04.2020 2 LS Senec 15 Senec Lenka Stoláriková 2 - - - - - - - - - - - - - - - - -
1289 21.04.2020 0.5 LS Gabčíkovo 6 Gabčíkovo Michal Andel 2 - - - - - - - 2 - - - - - - - - -
1078 21.04.2020 1 LS LM OPT B 5 Liptovská Mara Adam Brestovský 2 - - - - - - - - - - - - - - - - -
1079 21.04.2020 1 LS LM OPT B 6 Liptovská Mara Andrea Mrázová 2 - - - - - - - - - - - - - - - - -

Strana 1 z 15 >> Prejdi na stranu >>  1  10  11  12  13  14  15      Verzia pre tlač

Miesto :     
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 29R 420 RSF 470 EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB