Rok : 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 |

Termínový kalendár tréningov a sústredení SZJ pre rok 2022

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing
Domaša Liptovská Mara Oravská priehrada Senec Slnava Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2022

Strana 1 z 14 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14      Verzia pre tlač

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum  Vzostupne Poč.dní Názov Miesto Tréner OPT L47 LAR LAS FIN VAU 29R 420 RSF RSX BIC BTP TWF IQF FF RAC FUN KB 470 EUR NL
1290 02.07.2022 0.5 LS Senec Ján Varga 1 - - - - - - - 1 - - - - - - - - - - - -
1103 02.07.2022 0.5 LS LM ILCA a OPT B 9 Liptovská Mara Andrea Mrázová 1 1 1 1 - - - - - - - - - - - - - - - - -
923 02.07.2022 0.5 LS SC OPT T 21 Domaša Ivo Brachtl 1 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
924 02.07.2022 0.5 LS SC OPT T 21 Domaša Katarína Machá?ek 1 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
925 03.07.2022 0.5 LS SC OPT T 22 Domaša Ivo Brachtl 1 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
926 03.07.2022 0.5 LS SC OPT T 22 Domaša Katarína Machá?ek 1 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
930 04.07.2022 0.5 LS JKPO OPT A 9 Domaša 1 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
927 04.07.2022 0.5 LS SC OPT T 23 Domaša Ivo Brachtl 1 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
928 04.07.2022 0.5 LS SC OPT T 23 Domaša Katarína Machá?ek 1 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
929 04.07.2022 0.5 LS 16 Domaša Michaela Ba?ová 1 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
931 04.07.2022 0.5 LS JKPO OPT B 11 Domaša 1 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
932 05.07.2022 0.5 LS SC OPT T 24 Domaša Ivo Brachtl 1 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
933 05.07.2022 0.5 LS SC OPT T 24 Domaša Katarína Machá?ek 1 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
934 05.07.2022 0.5 LS 17 Domaša Michaela Ba?ová 1 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
936 05.07.2022 0.5 LS JKPO OPT B 12 Domaša 1 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
935 05.07.2022 0.5 LS JKPO OPT A 10 Domaša 1 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
1105 05.07.2022 0.5 LS LM OPT B 12 Liptovská Mara Andrea Mrázová 1 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
1104 05.07.2022 0.5 LS LM OPT A 23 Liptovská Mara Matej Brestovský 1 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
940 06.07.2022 0.5 LS JKPO OPT A 11 Domaša 1 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
1106 06.07.2022 0.5 LS LM ILCA 12 Liptovská Mara Marián Babjak - 1 1 1 - - - - - - - - - - - - - - - - -
1107 06.07.2022 0.5 LS LM OPT A 24 Liptovská Mara Matej Brestovský 1 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
937 06.07.2022 0.5 LS SC OPT T 25 Domaša Ivo Brachtl 1 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
938 06.07.2022 0.5 LS SC OPT T 25 Domaša Katarína Machá?ek 1 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
939 06.07.2022 0.5 LS 18 Domaša Michaela Ba?ová 1 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
941 06.07.2022 0.5 LS JKPO OPT B 13 Domaša 1 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Strana 1 z 14 >> Prejdi na stranu >>  1  10  11  12  13  14      Verzia pre tlač

Miesto :     
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 29R 420 RSF 470 EUR
RSX RAC FUN BIC BTP TWF IQF FF KB