Rok : 2018 |

Termínový kalendár tréningov a sústredení SZJ pre rok 2018

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing
Domaša Liptovská Mara Oravská priehrada Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2018

Strana 1 z 6 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4   5   6      Verzia pre tlač

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum  Vzostupne Poč.dní Názov Miesto Tréner OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF RSX BIC BTP RAC FUN KB 470 EUR NL
611 28.04.2018 4 Reprezentacne sústredenie Pálavská regata Nové Mlyny (CZE) G.Alksnevicius - - 3 3 - - - - - - - - - - - - -
711 28.04.2018 2 LS Západ 5 Senec Varga J., Stoláriková L. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
710 28.04.2018 1 LS L.Mara 3 Liptovská Mara Babjak M. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
612 28.04.2018 7 Reprezentačne sústredenie Race, Techno, RS:X Domaša Patrik POLLÁK - - - - - - - - 3 3 3 3 - - - - -
712 02.05.2018 1 LS L.Mara 4 Liptovská Mara Babjak M. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
613 04.05.2018 3 Reprezentacne sústredenie OPT 5 Palič (SRB) Jakub Kanuk 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
614 05.05.2018 7 Ténerská podpora Senior European Championship La Rochelle (FRA) LTU Coach - - - 3 - - - - - - - - - - - - -
713 05.05.2018 2 LS L.Mara 5 Liptovská Mara Babjak M., Oršula P. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
714 05.05.2018 2 LS Západ 6 Senec Varga J., Stoláriková L. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
715 06.05.2018 1 LS Orava 4 Oravská priehrada Benček J.,Juris Š. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
615 07.05.2018 4 Reprezentacne sústredenie OPT 6 Senec Jakub Kanuk 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
716 09.05.2018 1 LS L.Mara 6 Liptovská Mara Babjak M. - 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
718 12.05.2018 2 LS Západ 7 Senec Varga J., Stoláriková L. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
717 12.05.2018 2 LS L.Mara 7 Liptovská Mara Babjak M., Maňková L. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
719 13.05.2018 1 LS Orava 6 Oravská priehrada Benček J.,Juris Š. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
720 15.05.2018 1 LS L.Mara 8 Liptovská Mara Brestovský M. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
721 16.05.2018 1 LS L.Mara 9 Liptovská Mara Babjak M. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
616 18.05.2018 3 Ténerská podpora Europa Cup Belgium Ostende (BEL) LTU Coach - - - 3 - - - - - - - - - - - - -
722 19.05.2018 2 LS Východ 3 Domaša Beránek K.,Habina L.,Beránková I. 2 - - - - - - - - 2 2 2 - - - - -
723 19.05.2018 1 LS L.Mara 10 Liptovská Mara Maňková L. - 2 - - - - - - - - - - - - - - -
724 19.05.2018 2 LS Západ 8 Senec Varga J., Stoláriková L. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
725 20.05.2018 1 LS L.Mara 11 Liptovská Mara Babjak M. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
726 20.05.2018 1 LS Orava 8 Oravská priehrada Benček J.,Juris Š. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
727 23.05.2018 1 LS L.Mara 12 Liptovská Mara Babjak M. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
617 24.05.2018 4 Reprezentacne sústredenie VC YC Dyje N.Mlyny (CZE) M.Andel - 3 3 3 - - - - - - - - - - - - -

Strana 1 z 6 >> Prejdi na stranu >>  1      Verzia pre tlač

Miesto :     
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF 470 EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB