Rok : 2018 |

Termínový kalendár tréningov a sústredení SZJ pre rok 2018

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing
Domaša Liptovská Mara Oravská priehrada Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2018

Strana 1 z 3 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3      Verzia pre tlač

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum  Vzostupne Poč.dní Názov Miesto Tréner OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF RSX BIC BTP RAC FUN KB 470 EUR NL
623 23.06.2018 9 Ténerská podporaMajstrovstvá Sveta Raceboard Blanes (ESP) Patrik POLLÁK - - - - - - - - - - - 3 - - - - -
759 23.06.2018 2 LS Západ 13 Senec Varga J., Stoláriková L. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
758 23.06.2018 2 LS L.Mara 25 Liptovská Mara Babjak M., Maňková L. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
760 23.06.2018 2 LS Z.Šírava 3 Zemplínska Šírava P.Kincel 2 2 - - - - - - - - - - - - - - -
761 24.06.2018 1 LS Orava 18 Oravská priehrada Benček J.,Juris Š. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
763 27.06.2018 1 LS Gabčíkovo 10 VD Gabčikovo P.Palmaj 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - -
762 27.06.2018 1 LS L.Mara 26 Liptovská Mara Babjak M. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
764 29.06.2018 1 LS Gabčíkovo 11 VD Gabčikovo P.Palmaj 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - -
765 30.06.2018 2 LS L.Mara 27 Liptovská Mara Babjak M.,Oršula P. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
766 30.06.2018 2 LS Západ 14 Senec Varga J., Stoláriková L. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
768 04.07.2018 1 LS Gabčíkovo 12 VD Gabčikovo P.Palmaj 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - -
767 04.07.2018 1 LS L.Mara 28 Liptovská Mara Babjak M. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
769 05.07.2018 1 LS L.Mara 29 Liptovská Mara Brestovský M. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
770 05.07.2018 1 LS Orava 20 Oravská priehrada Benček J.,Juris Š. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
771 06.07.2018 1 LS Gabčíkovo 13 VD Gabčikovo P.Palmaj 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - -
772 07.07.2018 1 LS L.Mara 30 Liptovská Mara Brestovský M. 2 2 - - - - - - - - - - - - - - -
773 08.07.2018 1 LS Orava 22 Oravská priehrada Benček J.,Juris Š. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
774 11.07.2018 1 LS L.Mara 31 Liptovská Mara Brestovský M.,Babjak M. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
775 11.07.2018 1 LS Gabčíkovo 14 VD Gabčikovo P.Palmaj 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - -
776 13.07.2018 1 LS Gabčíkovo 15 VD Gabčikovo P.Palmaj 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - -
777 14.07.2018 2 LS L.Mara 32 Liptovská Mara Maňková L.,Oršula P. 2 2 - - - - - - - - - - - - - - -
778 15.07.2018 1 LS Orava 24 Oravská priehrada Benček J.,Juris Š. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
780 18.07.2018 1 LS Gabčíkovo 16 VD Gabčikovo P.Palmaj 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - -
779 18.07.2018 1 LS L.Mara 33 Liptovská Mara Brestovský M.,Babjak M. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
781 20.07.2018 1 LS Gabčíkovo 17 VD Gabčikovo P.Palmaj 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - -

Strana 1 z 3 >> Prejdi na stranu >>  1      Verzia pre tlač

Miesto :     
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF 470 EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB