Rok : 2018 |

Termínový kalendár tréningov a sústredení SZJ pre rok 2018

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing
Domaša Liptovská Mara Oravská priehrada Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2018

Strana 1 z 5 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4   5      Verzia pre tlač

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK  Vzostupne Dátum Poč.dní Názov Miesto Tréner OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF RSX BIC BTP RAC FUN KB 470 EUR NL
621 16.06.2018 7 Ténerská podpora Kieler Woche Kiel (GER) LTU Coach - - 3 3 - - - - - - - - - - - - -
622 22.06.2018 10 Ténerská podpora Majstrovstva Europy OPT Sheveningen (NED) Jakub Kanuk 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
623 23.06.2018 9 Ténerská podporaMajstrovstvá Sveta Raceboard Blanes (ESP) Patrik POLLÁK - - - - - - - - - - - 3 - - - - -
624 23.07.2018 5 Reprezentacne sústredenie OPT 7 Liptovská Mara Jakub Kanuk 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
625 01.08.2018 12 Ténerská podpora World Sailing Worlds Aarhus (DEN) M.Andel - - - 3 - - - - - - - - - - - - -
626 02.07.2018 7 Reprezentačne sústredenie Race, Techno, RS:X Domaša Karol BERÁNEK - - - - - - - - 3 3 3 3 - - - - -
627 04.08.2018 9 Ténerská podpora Majstrovstvá Sveta Techno a Techno + Liepaja (LAT) Karol BERÁNEK - - - - - - - - - 3 3 - - - - - -
628 06.08.2018 5 Reprezentacne sústredenie OPT 8 Liptovská Mara Jakub Kanuk 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
629 27.08.2018 11 Ténerská podpora Majstrovstva sveta OPT Famagusta (CYP) Petra Plenkovic 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
630 29.08.2018 5 Reprezentacne sústredenie Majstrvstvá Maďarska Balaton (HUN) M.Andel - - 3 3 - - - - - - - - - - - - -
631 08.09.2018 3 Ténerská podporaSupercup Česko Nové Mlýny (CZE) Pollak/Beránek - - - - - - - - - 3 - 3 - - - - -
632 15.09.2018 2 Ténerská podporaMajstrovstvá Sveta Raceboard Masters Portimao (POR) Patrik POLLÁK - - - - - - - - - - - 3 - - - - -
633 28.09.2018 3 MČR Nové Mlyny (CZE) G.Alksnevicius - 3 - 3 - - - - - - - - - - - - -
634 20.10.2018 10 Ténerská podporaPretek Majstrovstvá Európy Techno Athens (GRE) Patrik POLLÁK - - - - - - - - - 3 - - - - - - -
635 22.10.2018 4 Reprezentacne sústredenie OPT 9 Portoroz (SLO) Mauricio Bencic 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
636 28.12.2018 4 Reprezentacne sústredenie Europa Cup Croatia Hvar (CRO) M.Andel - 3 3 3 - - - - - - - - - - - - -
749 15.06.2018 1 LS Gabčíkovo 7 VD Gabčikovo P.Palmaj 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - -
750 16.06.2018 2 LS L.Mara 22 Liptovská Mara Brestovský M.,Babjak M.,Maňková L. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
751 16.06.2018 2 LS Západ 12 Senec Varga J., Stoláriková L. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
752 16.06.2018 2 LS Z.Šírava 2 Zemplínska Šírava P.Kincel 2 2 - - - - - - - - - - - - - - -
753 17.06.2018 1 LS Orava 16 Oravská priehrada Benček J.,Juris Š. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
754 19.06.2018 1 LS L.Mara 23 Liptovská Mara Brestovský M. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
755 20.06.2018 1 LS L.Mara 24 Liptovská Mara Babjak M. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
756 20.06.2018 1 LS Gabčíkovo 8 VD Gabčikovo P.Palmaj 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - -
757 22.06.2018 1 LS Gabčíkovo 9 VD Gabčikovo P.Palmaj 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - -

Strana 1 z 5 >> Prejdi na stranu >>  1      Verzia pre tlač

Miesto :     
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF 470 EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB