Rok : 2018 |

Termínový kalendár tréningov a sústredení SZJ pre rok 2018

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing
Domaša Liptovská Mara Oravská priehrada Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2018

Strana 1 z 7 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4   5   6   7      Verzia pre tlač

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum  Vzostupne Poč.dní Názov Miesto Tréner OPT L47 LAR LAS FIN EUR
602 03.03.2018 2 Reprezentacne sústredenie OPT 1 VD Gabčikovo Jakub Kanuk 3 - - - - -
604 10.03.2018 2 Reprezentacne sústredenie OPT 2 VD Gabčikovo Jakub Kanuk 3 - - - - -
701 10.03.2018 2 LS Gabčíkovo 2 VD Gabčikovo Brestovský M. 2 - - - - -
605 16.03.2018 4 Reprezentacne sústredenie OPT 3 Malta Mauricio Bencic 3 - - - - -
606 23.03.2018 6 Reprezentacne sústredenie Laser Boot Camp Isola (SLO) G.Alksnevicius - 3 3 3 - -
608 26.03.2018 7 Reprezentacne sústredenie OPT 4 Portoroz (SLO) Jakub Kanuk 3 - - - - -
702 31.03.2018 2 LS Západ 1 Senec Varga J., Stoláriková L. 2 - - - - -
703 07.04.2018 1 Zrušené - LS L.Mara 1 Liptovská Mara Brestovský M. 2 - - - - -
704 07.04.2018 2 LS Západ 2 Senec Varga J., Stoláriková L. 2 - - - - -
610 07.04.2018 12 Ténerská podpora Radial Youth Europeans Championships Balaton (HUN) M.Andel - 3 3 3 - -
708 14.04.2018 2 LS L.Mara 2 Liptovská Mara Brestovský M., Oršula P 2 - - - - -
706 14.04.2018 2 LS Západ 3 Senec Varga J., Stoláriková L. 2 - - - - -
709 21.04.2018 2 LS Západ 4 Senec Varga J., Stoláriková L. 2 - - - - -
710 28.04.2018 1 LS L.Mara 3 Liptovská Mara Babjak M. 2 2 - - - -
711 28.04.2018 2 LS Západ 5 Senec Varga J., Stoláriková L. 2 - - - - -
611 28.04.2018 4 Reprezentacne sústredenie Pálavská regata Nové Mlyny (CZE) G.Alksnevicius - - 3 3 - -
712 02.05.2018 1 LS L.Mara 4 Liptovská Mara Babjak M. 2 2 - - - -
613 04.05.2018 3 Reprezentacne sústredenie OPT 5 Palič (SRB) Jakub Kanuk 3 - - - - -
713 05.05.2018 2 LS L.Mara 5 Liptovská Mara Babjak M., Oršula P. 2 - - - - -
614 05.05.2018 7 Ténerská podpora Senior European Championship La Rochelle (FRA) LTU Coach - - - 3 - -
714 05.05.2018 2 LS Západ 6 Senec Varga J., Stoláriková L. 2 - - - - -
715 06.05.2018 1 LS Orava 4 Oravská priehrada Benček J.,Juris Š. 2 - - - - -
615 07.05.2018 4 Reprezentacne sústredenie OPT 6 Senec Jakub Kanuk 3 - - - - -
716 09.05.2018 1 LS L.Mara 6 Liptovská Mara Babjak M. - 2 - - - -
717 12.05.2018 2 LS L.Mara 7 Liptovská Mara Babjak M., Maňková L. 2 2 - - - -

Strana 1 z 7 >> Prejdi na stranu >>  1      Verzia pre tlač

Miesto :     
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF 470 EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB