|
ČTK
|
Dátum
|
Poč.dní
|
Názov
|
Miesto
|
Tréner
|
OPT
|
L47
|
LAR
|
LAS
|
FIN
|
VAU
|
29R
|
420
|
RSF
|
RSX
|
BIC
|
BTP
|
TWF
|
IQF
|
FF
|
RAC
|
FUN
|
KB
|
470
|
EUR
|
NL
|
|
601 |
24.02.2018 |
9 |
Reprezentacne sústredenie Techno, Techno+, RAC |
Atény (GRE) |
Karol BERÁNEK |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
3 |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
602 |
03.03.2018 |
2 |
Reprezentacne sústredenie OPT 1 |
VD Gabčikovo |
Jakub Kanuk |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
603 |
09.03.2018 |
12 |
Reprezentacne sústredenie Techno+ |
Sardinia (ITA) |
Patrik POLLÁK |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
604 |
10.03.2018 |
2 |
Reprezentacne sústredenie OPT 2 |
VD Gabčikovo |
Jakub Kanuk |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
701 |
10.03.2018 |
2 |
LS Gabčíkovo 2 |
VD Gabčikovo |
Brestovský M. |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
605 |
16.03.2018 |
4 |
Reprezentacne sústredenie OPT 3 |
Malta |
Mauricio Bencic |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
606 |
23.03.2018 |
6 |
Reprezentacne sústredenie Laser Boot Camp |
Isola (SLO) |
G.Alksnevicius |
- |
3 |
3 |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
608 |
26.03.2018 |
7 |
Reprezentacne sústredenie OPT 4 |
Portoroz (SLO) |
Jakub Kanuk |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
607 |
26.03.2018 |
6 |
Reprezentačne sústredenie Techno+ |
Mondello (ITA) |
Patrik POLLÁK |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
702 |
31.03.2018 |
2 |
LS Západ 1 |
Senec |
Varga J., Stoláriková L. |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
609 |
01.04.2018 |
7 |
Ténerská podpora Majstrovstvá Európy Techno + |
Mondello (ITA) |
Karol BERÁNEK |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
610 |
07.04.2018 |
12 |
Ténerská podpora Radial Youth Europeans Championships |
Balaton (HUN) |
M.Andel |
- |
3 |
3 |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
703 |
07.04.2018 |
1 |
Zrušené - LS L.Mara 1 |
Liptovská Mara |
Brestovský M. |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
704 |
07.04.2018 |
2 |
LS Západ 2 |
Senec |
Varga J., Stoláriková L. |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
705 |
14.04.2018 |
2 |
LS Východ 1 |
Domaša |
Beránek K.,Habina L.,Beránková I. |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
2 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
706 |
14.04.2018 |
2 |
LS Západ 3 |
Senec |
Varga J., Stoláriková L. |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
708 |
14.04.2018 |
2 |
LS L.Mara 2 |
Liptovská Mara |
Brestovský M., Oršula P |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
707 |
21.04.2018 |
2 |
LS Východ 2 |
Domaša |
Beránek K.,Habina L.,Beránková I. |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
2 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
709 |
21.04.2018 |
2 |
LS Západ 4 |
Senec |
Varga J., Stoláriková L. |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
612 |
28.04.2018 |
7 |
Reprezentačne sústredenie Race, Techno, RS:X |
Domaša |
Patrik POLLÁK |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
3 |
3 |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
611 |
28.04.2018 |
4 |
Reprezentacne sústredenie Pálavská regata |
Nové Mlyny (CZE) |
G.Alksnevicius |
- |
- |
3 |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
710 |
28.04.2018 |
1 |
LS L.Mara 3 |
Liptovská Mara |
Babjak M. |
2 |
2 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
711 |
28.04.2018 |
2 |
LS Západ 5 |
Senec |
Varga J., Stoláriková L. |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
712 |
02.05.2018 |
1 |
LS L.Mara 4 |
Liptovská Mara |
Babjak M. |
2 |
2 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
613 |
04.05.2018 |
3 |
Reprezentacne sústredenie OPT 5 |
Palič (SRB) |
Jakub Kanuk |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
614 |
05.05.2018 |
7 |
Ténerská podpora Senior European Championship |
La Rochelle (FRA) |
LTU Coach |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
713 |
05.05.2018 |
2 |
LS L.Mara 5 |
Liptovská Mara |
Babjak M., Oršula P. |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
714 |
05.05.2018 |
2 |
LS Západ 6 |
Senec |
Varga J., Stoláriková L. |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
715 |
06.05.2018 |
1 |
LS Orava 4 |
Oravská priehrada |
Benček J.,Juris Š. |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
615 |
07.05.2018 |
4 |
Reprezentacne sústredenie OPT 6 |
Senec |
Jakub Kanuk |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
716 |
09.05.2018 |
1 |
LS L.Mara 6 |
Liptovská Mara |
Babjak M. |
- |
2 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
717 |
12.05.2018 |
2 |
LS L.Mara 7 |
Liptovská Mara |
Babjak M., Maňková L. |
2 |
2 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
718 |
12.05.2018 |
2 |
LS Západ 7 |
Senec |
Varga J., Stoláriková L. |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
719 |
13.05.2018 |
1 |
LS Orava 6 |
Oravská priehrada |
Benček J.,Juris Š. |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
720 |
16.05.2018 |
1 |
LS L.Mara 8 |
Liptovská Mara |
Brestovský M. |
2 |
2 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
721 |
16.05.2018 |
1 |
LS L.Mara 9 |
Liptovská Mara |
Babjak M. |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
616 |
18.05.2018 |
3 |
Ténerská podpora Europa Cup Belgium |
Ostende (BEL) |
LTU Coach |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
722 |
19.05.2018 |
2 |
LS Východ 3 |
Domaša |
Beránek K.,Habina L.,Beránková I. |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
2 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
723 |
19.05.2018 |
1 |
LS L.Mara 10 |
Liptovská Mara |
Maňková L. |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
724 |
19.05.2018 |
2 |
LS Západ 8 |
Senec |
Varga J., Stoláriková L. |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
725 |
20.05.2018 |
1 |
LS L.Mara 11 |
Liptovská Mara |
Babjak M. |
2 |
2 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
726 |
20.05.2018 |
1 |
LS Orava 8 |
Oravská priehrada |
Benček J.,Juris Š. |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
727 |
23.05.2018 |
1 |
LS L.Mara 12 |
Liptovská Mara |
Babjak M. |
2 |
2 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
617 |
24.05.2018 |
4 |
Reprezentacne sústredenie VC YC Dyje |
N.Mlyny (CZE) |
M.Andel |
- |
3 |
3 |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
728 |
26.05.2018 |
2 |
LS Východ 4 |
Domaša |
Beránek K.,Habina L.,Beránková I. |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
2 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
729 |
26.05.2018 |
1 |
LS L.Mara 13 |
Liptovská Mara |
Babjak M. |
2 |
2 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
730 |
26.05.2018 |
2 |
LS Západ 9 |
Senec |
Varga J., Stoláriková L. |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
731 |
27.05.2018 |
1 |
LS Orava 10 |
Oravská priehrada |
Benček J.,Juris Š. |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
732 |
29.05.2018 |
1 |
LS L.Mara 14 |
Liptovská Mara |
Brestovský M. |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
618 |
30.05.2018 |
4 |
Reprezentacne sústredenie Trim Cup - Laser Boot camp |
Liptovská Mara |
M.Andel |
- |
3 |
3 |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
733 |
30.05.2018 |
1 |
LS L.Mara 15 |
Liptovská Mara |
Babjak M. |
2 |
2 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
619 |
01.06.2018 |
3 |
Ténerská podpora International Kalisz Regatta |
Kalisz (POL) |
Patrik POLLÁK |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
734 |
01.06.2018 |
1 |
LS Gabčíkovo 3 |
VD Gabčikovo |
P.Palmaj |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
735 |
02.06.2018 |
2 |
LS L.Mara 16 |
Liptovská Mara |
Oršula P |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
736 |
02.06.2018 |
2 |
LS Západ 10 |
Senec |
Varga J., Stoláriková L. |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
737 |
03.06.2018 |
1 |
LS Orava 12 |
Oravská priehrada |
Benček J.,Juris Š. |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
738 |
05.06.2018 |
1 |
LS L.Mara 17 |
Liptovská Mara |
Brestovský M. |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
739 |
06.06.2018 |
1 |
LS L.Mara 18 |
Liptovská Mara |
Babjak M. |
2 |
2 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
740 |
06.06.2018 |
1 |
LS Gabčíkovo 4 |
VD Gabčikovo |
P.Palmaj |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
620 |
08.06.2018 |
3 |
Ténerská podporaSupercup Madarsko |
Balaton (HUN) |
Pollak/Beránek |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
741 |
08.06.2018 |
1 |
LS Gabčíkovo 5 |
VD Gabčikovo |
P.Palmaj |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
742 |
09.06.2018 |
2 |
LS L.Mara 19 |
Liptovská Mara |
Maňková L.,Oršula P. |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
743 |
09.06.2018 |
2 |
LS Západ 11 |
Senec |
Varga J., Stoláriková L. |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
744 |
09.06.2018 |
2 |
LS Z.Šírava 1 |
Zemplínska Šírava |
P.Kincel |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
745 |
10.06.2018 |
1 |
LS Orava 14 |
Oravská priehrada |
Benček J.,Juris Š. |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
746 |
12.06.2018 |
1 |
LS L.Mara 20 |
Liptovská Mara |
Brestovský M. |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
747 |
13.06.2018 |
1 |
LS L.Mara 21 |
Liptovská Mara |
Babjak M. |
2 |
2 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
748 |
13.06.2018 |
1 |
LS Gabčíkovo 6 |
VD Gabčikovo |
P.Palmaj |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
749 |
15.06.2018 |
1 |
LS Gabčíkovo 7 |
VD Gabčikovo |
P.Palmaj |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
621 |
16.06.2018 |
7 |
Ténerská podpora Kieler Woche |
Kiel (GER) |
LTU Coach |
- |
- |
3 |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
750 |
16.06.2018 |
2 |
LS L.Mara 22 |
Liptovská Mara |
Brestovský M.,Babjak M.,Maňková L. |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
751 |
16.06.2018 |
2 |
LS Západ 12 |
Senec |
Varga J., Stoláriková L. |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
752 |
16.06.2018 |
2 |
LS Z.Šírava 2 |
Zemplínska Šírava |
P.Kincel |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
753 |
17.06.2018 |
1 |
LS Orava 16 |
Oravská priehrada |
Benček J.,Juris Š. |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
754 |
19.06.2018 |
1 |
LS L.Mara 23 |
Liptovská Mara |
Brestovský M. |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
755 |
20.06.2018 |
1 |
LS L.Mara 24 |
Liptovská Mara |
Babjak M. |
2 |
2 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
756 |
20.06.2018 |
1 |
LS Gabčíkovo 8 |
VD Gabčikovo |
P.Palmaj |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
622 |
22.06.2018 |
10 |
Ténerská podpora Majstrovstva Europy OPT |
Sheveningen (NED) |
Jakub Kanuk |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
757 |
22.06.2018 |
1 |
LS Gabčíkovo 9 |
VD Gabčikovo |
P.Palmaj |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
623 |
23.06.2018 |
9 |
Ténerská podporaMajstrovstvá Sveta Raceboard |
Blanes (ESP) |
Patrik POLLÁK |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
758 |
23.06.2018 |
2 |
LS L.Mara 25 |
Liptovská Mara |
Babjak M., Maňková L. |
2 |
2 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
759 |
23.06.2018 |
2 |
LS Západ 13 |
Senec |
Varga J., Stoláriková L. |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
760 |
23.06.2018 |
2 |
LS Z.Šírava 3 |
Zemplínska Šírava |
P.Kincel |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
761 |
24.06.2018 |
1 |
LS Orava 18 |
Oravská priehrada |
Benček J.,Juris Š. |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
767 |
26.06.2018 |
1 |
LS L.Mara 28 |
Liptovská Mara |
Bretovský A. |
2 |
2 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
762 |
27.06.2018 |
1 |
LS L.Mara 26 |
Liptovská Mara |
Babjak M. |
2 |
2 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
763 |
27.06.2018 |
1 |
LS Gabčíkovo 10 |
VD Gabčikovo |
P.Palmaj |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
769 |
27.06.2018 |
1 |
LS L.Mara 29 |
Liptovská Mara |
Brestovský A. |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
764 |
29.06.2018 |
1 |
LS Gabčíkovo 11 |
VD Gabčikovo |
P.Palmaj |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
765 |
30.06.2018 |
2 |
LS L.Mara 27 |
Liptovská Mara |
Babjak M.,Oršula P. |
2 |
2 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
766 |
30.06.2018 |
2 |
LS Západ 14 |
Senec |
Varga J., Stoláriková L. |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
626 |
02.07.2018 |
7 |
Reprezentačne sústredenie Race, Techno, RS:X |
Domaša |
Karol BERÁNEK |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
3 |
3 |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
768 |
04.07.2018 |
1 |
LS Gabčíkovo 12 |
VD Gabčikovo |
P.Palmaj |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
770 |
05.07.2018 |
1 |
LS Orava 20 |
Oravská priehrada |
Benček J.,Juris Š. |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
771 |
06.07.2018 |
1 |
LS Gabčíkovo 13 |
VD Gabčikovo |
P.Palmaj |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
772 |
07.07.2018 |
1 |
LS L.Mara 30 |
Liptovská Mara |
Brestovský M. |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
773 |
08.07.2018 |
1 |
LS Orava 22 |
Oravská priehrada |
Benček J.,Juris Š. |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
774 |
11.07.2018 |
1 |
LS L.Mara 31 |
Liptovská Mara |
Brestovský M.,Babjak M. |
2 |
2 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
775 |
11.07.2018 |
1 |
LS Gabčíkovo 14 |
VD Gabčikovo |
P.Palmaj |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
776 |
13.07.2018 |
1 |
LS Gabčíkovo 15 |
VD Gabčikovo |
P.Palmaj |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
777 |
14.07.2018 |
2 |
LS L.Mara 32 |
Liptovská Mara |
Maňková L.,Oršula P. |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
778 |
15.07.2018 |
1 |
LS Orava 24 |
Oravská priehrada |
Benček J.,Juris Š. |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
780 |
18.07.2018 |
1 |
LS Gabčíkovo 16 |
VD Gabčikovo |
P.Palmaj |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
781 |
20.07.2018 |
1 |
LS Gabčíkovo 17 |
VD Gabčikovo |
P.Palmaj |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
782 |
21.07.2018 |
2 |
LS Východ 6 |
Domaša |
Beránek K.,Habina L.,Beránková I. |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
2 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
783 |
22.07.2018 |
1 |
LS Orava 26 |
Oravská priehrada |
Benček J.,Juris Š. |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
624 |
23.07.2018 |
5 |
Reprezentacne sústredenie OPT 7 |
Liptovská Mara |
Jakub Kanuk |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
779 |
25.07.2018 |
1 |
LS L.Mara 33 |
Liptovská Mara |
Brestovský A.,Oršula P. |
2 |
2 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
784 |
25.07.2018 |
1 |
LS Gabčíkovo 18 |
VD Gabčikovo |
P.Palmaj |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
785 |
27.07.2018 |
1 |
LS Gabčíkovo 19 |
VD Gabčikovo |
P.Palmaj |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
786 |
27.07.2018 |
3 |
LS Z.Šírava 4 |
Zemplínska Šírava |
P.Kincel F.Kincel |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
787 |
28.07.2018 |
2 |
LS L.Mara 34 |
Liptovská Mara |
Oršula P |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
810 |
28.07.2018 |
2 |
LS Východ 6 |
Domaša |
Beránek K.,Habina L.,Beránková I. |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
2 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
788 |
29.07.2018 |
1 |
LS Orava 28 |
Oravská priehrada |
Benček J.,Juris Š. |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
840 |
31.07.2018 |
1 |
LS L.Mara 56 |
Liptovská Mara |
Brestovsky A. |
1 |
1 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
625 |
01.08.2018 |
12 |
Ténerská podpora World Sailing Worlds |
Aarhus (DEN) |
M.Andel |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
789 |
01.08.2018 |
1 |
LS L.Mara 35 |
Liptovská Mara |
Babjak M. |
2 |
2 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
790 |
01.08.2018 |
1 |
LS Gabčíkovo 20 |
VD Gabčikovo |
P.Palmaj |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
791 |
03.08.2018 |
1 |
LS Gabčíkovo 21 |
VD Gabčikovo |
P.Palmaj |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
627 |
04.08.2018 |
9 |
Ténerská podpora Majstrovstvá Sveta Techno a Techno + |
Liepaja (LAT) |
Karol BERÁNEK |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
792 |
04.08.2018 |
2 |
LS L.Mara 36 |
Liptovská Mara |
Babjak M. |
2 |
2 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
793 |
05.08.2018 |
1 |
LS Orava 30 |
Oravská priehrada |
Benček J.,Juris Š. |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
628 |
06.08.2018 |
5 |
Reprezentacne sústredenie OPT 8 |
Liptovská Mara |
Jakub Kanuk |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
794 |
08.08.2018 |
1 |
LS L.Mara 37 |
Liptovská Mara |
Babjak M. |
2 |
2 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
795 |
10.08.2018 |
3 |
LS Z.Šírava 5 |
Zemplínska Šírava |
P.Kincel F.Kincel |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
811 |
11.08.2018 |
2 |
LS L.Mara 38 |
Liptovská Mara |
Maňková L.,Oršula P. |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
796 |
12.08.2018 |
1 |
LS Orava 32 |
Oravská priehrada |
Benček J.,Juris Š. |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
841 |
14.08.2018 |
1 |
LS L.Mara 57 |
Liptovská Mara |
Brestovsky A. |
1 |
1 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
797 |
15.08.2018 |
1 |
LS L.Mara 39 |
Liptovská Mara |
Babjak M. |
2 |
2 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
798 |
15.08.2018 |
1 |
LS Gabčíkovo 22 |
VD Gabčikovo |
P.Palmaj |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
799 |
17.08.2018 |
1 |
LS Gabčíkovo 23 |
VD Gabčikovo |
P.Palmaj |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
800 |
18.08.2018 |
1 |
LS L.Mara 40 |
Liptovská Mara |
Maňková L. |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
801 |
18.08.2018 |
2 |
LS Z.Šírava 6 |
Zemplínska Šírava |
P.Kincel F.Kincel |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
802 |
19.08.2018 |
1 |
LS Orava 34 |
Oravská priehrada |
Benček J.,Juris Š. |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
803 |
22.08.2018 |
1 |
LS Gabčíkovo 24 |
VD Gabčikovo |
P.Palmaj |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
812 |
22.08.2018 |
1 |
LS L.Mara 41 |
Liptovská Mara |
Brestovský M.,Babjak M. |
2 |
2 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
804 |
24.08.2018 |
1 |
LS Gabčíkovo 25 |
VD Gabčikovo |
P.Palmaj |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
813 |
25.08.2018 |
2 |
LS L.Mara 42 |
Liptovská Mara |
Brestovský M.,Oršula P.,Maňková L. |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
838 |
25.08.2018 |
2 |
LS Z.Šírava 7 |
Z. Šírava |
P.Kincel F.Kincel |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
827 |
26.08.2018 |
1 |
LS Orava 36 |
Oravská priehrada |
Benček J.,Juris Š. |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
629 |
27.08.2018 |
11 |
Ténerská podpora Majstrovstva sveta OPT |
Famagusta (CYP) |
Petra Plenkovic |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
842 |
28.08.2018 |
1 |
LS L.Mara 58 |
Liptovská Mara |
Brestovsky A. |
1 |
1 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
630 |
29.08.2018 |
5 |
Reprezentacne sústredenie Majstrvstvá Maďarska |
Balaton (HUN) |
M.Andel |
- |
- |
3 |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
805 |
29.08.2018 |
1 |
LS Gabčíkovo 26 |
VD Gabčikovo |
P.Palmaj |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
814 |
29.08.2018 |
1 |
LS L.Mara 43 |
Liptovská Mara |
Brestovský M.,Babjak M. |
2 |
2 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
806 |
31.08.2018 |
1 |
LS Gabčíkovo 27 |
VD Gabčikovo |
P.Palmaj |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
807 |
01.09.2018 |
2 |
LS Západ 15 |
Senec |
Varga J., Stoláriková L. |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
828 |
02.09.2018 |
1 |
LS Orava 38 |
Oravská priehrada |
Benček J.,Juris Š. |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
843 |
04.09.2018 |
1 |
LS L.Mara 59 |
Liptovská Mara |
Brestovsky A. |
1 |
1 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
815 |
05.09.2018 |
1 |
LS L.Mara 44 |
Liptovská Mara |
Brestovský M.,Babjak M. |
2 |
2 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
631 |
08.09.2018 |
3 |
Ténerská podporaSupercup Česko |
Nové Mlýny (CZE) |
Pollak/Beránek |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
808 |
08.09.2018 |
2 |
LS Západ 16 |
Senec |
Varga J., Stoláriková L. |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
816 |
08.09.2018 |
2 |
LS L.Mara 45 |
Liptovská Mara |
Oršula P |
2 |
2 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
839 |
08.09.2018 |
1 |
LS Z.Šírava 8 |
Z. Šírava |
F.Kincel |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
829 |
09.09.2018 |
1 |
LS Orava 39 |
Oravská priehrada |
Benček J.,Juris Š. |
2 |
2 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
844 |
11.09.2018 |
1 |
LS L.Mara 60 |
Liptovská Mara |
Brestovsky A. |
1 |
1 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
817 |
12.09.2018 |
1 |
LS L.Mara 46 |
Liptovská Mara |
Brestovský M.,Babjak M. |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
632 |
15.09.2018 |
2 |
Ténerská podporaMajstrovstvá Sveta Raceboard Masters |
Portimao (POR) |
Patrik POLLÁK |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
809 |
15.09.2018 |
2 |
LS Západ 17 |
Senec |
Varga J., Stoláriková L. |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
830 |
16.09.2018 |
1 |
LS Orava 40 |
Oravská priehrada |
Benček J.,Juris Š. |
2 |
2 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
818 |
19.09.2018 |
1 |
LS L.Mara 47 |
Liptovská Mara |
Brestovský M.,Babjak M. |
2 |
2 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
819 |
22.09.2018 |
1 |
LS L.Mara 48 |
Liptovská Mara |
Maňková L. |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
832 |
22.09.2018 |
2 |
LS Západ 18 |
Senec |
Varga J., Stoláriková L. |
2 |
2 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
831 |
23.09.2018 |
1 |
LS Orava 41 |
Oravská priehrada |
Benček J.,Juris Š. |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
820 |
26.09.2018 |
1 |
LS L.Mara 49 |
Liptovská Mara |
Brestovský M.,Babjak M. |
2 |
2 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
633 |
28.09.2018 |
3 |
MČR |
Nové Mlyny (CZE) |
G.Alksnevicius |
- |
3 |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
821 |
29.09.2018 |
1 |
LS L.Mara 50 |
Liptovská Mara |
Brestovský M. |
2 |
2 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
833 |
29.09.2018 |
2 |
LS Západ 19 |
Senec |
Varga J., Stoláriková L. |
2 |
2 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
822 |
03.10.2018 |
1 |
LS L.Mara 51 |
Liptovská Mara |
Brestovský M.,Babjak M. |
2 |
2 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
823 |
06.10.2018 |
1 |
LS L.Mara 52 |
Liptovská Mara |
Babjak M. |
2 |
2 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
834 |
06.10.2018 |
2 |
LS Západ 20 |
Senec |
Varga J., Stoláriková L. |
2 |
2 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
824 |
10.10.2018 |
1 |
LS L.Mara 53 |
Liptovská Mara |
Babjak M. |
2 |
2 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
825 |
13.10.2018 |
1 |
LS L.Mara 54 |
Liptovská Mara |
Babjak M. |
2 |
2 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
835 |
13.10.2018 |
2 |
LS Západ 21 |
Senec |
Varga J., Stoláriková L. |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
826 |
17.10.2018 |
1 |
LS L.Mara 55 |
Liptovská Mara |
Babjak M. |
2 |
2 |
- |
- |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
634 |
20.10.2018 |
10 |
Ténerská podporaPretek Majstrovstvá Európy Techno |
Athens (GRE) |
Patrik POLLÁK |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
836 |
20.10.2018 |
2 |
LS Západ 22 |
Senec |
Varga J., Stoláriková L. |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
635 |
22.10.2018 |
4 |
Reprezentacne sústredenie OPT 9 |
Portoroz (SLO) |
Mauricio Bencic |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
837 |
27.10.2018 |
2 |
LS Západ 23 |
Senec |
Varga J., Stoláriková L. |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
636 |
28.12.2018 |
4 |
Reprezentacne sústredenie Europa Cup Croatia |
Hvar (CRO) |
M.Andel |
- |
3 |
3 |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|