Termínový kalendár tréningov a sústredení SZJ pre rok 2018

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing
Domaša Liptovská Mara Oravská priehrada Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2018

  ČTK Dátum  Vzostupne Poč.dní Názov Miesto Tréner OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF RSX BIC BTP RAC FUN KB 470 EUR NL
749 15.06.2018 1 LS Gabčíkovo 7 VD Gabčikovo P.Palmaj 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - -
751 16.06.2018 2 LS Západ 12 Senec Varga J., Stoláriková L. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
750 16.06.2018 2 LS L.Mara 22 Liptovská Mara Brestovský M.,Babjak M.,Maňková L. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
621 16.06.2018 7 Ténerská podpora Kieler Woche Kiel (GER) LTU Coach - - 3 3 - - - - - - - - - - - - -
752 16.06.2018 2 LS Z.Šírava 2 Zemplínska Šírava P.Kincel 2 2 - - - - - - - - - - - - - - -
753 17.06.2018 1 LS Orava 16 Oravská priehrada Benček J.,Juris Š. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
754 19.06.2018 1 LS L.Mara 23 Liptovská Mara Brestovský M. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
755 20.06.2018 1 LS L.Mara 24 Liptovská Mara Babjak M. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
756 20.06.2018 1 LS Gabčíkovo 8 VD Gabčikovo P.Palmaj 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - -
622 22.06.2018 10 Ténerská podpora Majstrovstva Europy OPT Sheveningen (NED) Jakub Kanuk 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
757 22.06.2018 1 LS Gabčíkovo 9 VD Gabčikovo P.Palmaj 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - -
759 23.06.2018 2 LS Západ 13 Senec Varga J., Stoláriková L. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
760 23.06.2018 2 LS Z.Šírava 3 Zemplínska Šírava P.Kincel 2 2 - - - - - - - - - - - - - - -
758 23.06.2018 2 LS L.Mara 25 Liptovská Mara Babjak M., Maňková L. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
623 23.06.2018 9 Ténerská podporaMajstrovstvá Sveta Raceboard Blanes (ESP) Patrik POLLÁK - - - - - - - - - - - 3 - - - - -
761 24.06.2018 1 LS Orava 18 Oravská priehrada Benček J.,Juris Š. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
762 27.06.2018 1 LS L.Mara 26 Liptovská Mara Babjak M. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
763 27.06.2018 1 LS Gabčíkovo 10 VD Gabčikovo P.Palmaj 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - -
764 29.06.2018 1 LS Gabčíkovo 11 VD Gabčikovo P.Palmaj 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - -
765 30.06.2018 2 LS L.Mara 27 Liptovská Mara Babjak M.,Oršula P. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
766 30.06.2018 2 LS Západ 14 Senec Varga J., Stoláriková L. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
768 04.07.2018 1 LS Gabčíkovo 12 VD Gabčikovo P.Palmaj 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - -
767 04.07.2018 1 LS L.Mara 28 Liptovská Mara Babjak M. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
769 05.07.2018 1 LS L.Mara 29 Liptovská Mara Brestovský M. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
770 05.07.2018 1 LS Orava 20 Oravská priehrada Benček J.,Juris Š. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
771 06.07.2018 1 LS Gabčíkovo 13 VD Gabčikovo P.Palmaj 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - -
772 07.07.2018 1 LS L.Mara 30 Liptovská Mara Brestovský M. 2 2 - - - - - - - - - - - - - - -
773 08.07.2018 1 LS Orava 22 Oravská priehrada Benček J.,Juris Š. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
775 11.07.2018 1 LS Gabčíkovo 14 VD Gabčikovo P.Palmaj 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - -
774 11.07.2018 1 LS L.Mara 31 Liptovská Mara Brestovský M.,Babjak M. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
776 13.07.2018 1 LS Gabčíkovo 15 VD Gabčikovo P.Palmaj 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - -
777 14.07.2018 2 LS L.Mara 32 Liptovská Mara Maňková L.,Oršula P. 2 2 - - - - - - - - - - - - - - -
778 15.07.2018 1 LS Orava 24 Oravská priehrada Benček J.,Juris Š. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
779 18.07.2018 1 LS L.Mara 33 Liptovská Mara Brestovský M.,Babjak M. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
780 18.07.2018 1 LS Gabčíkovo 16 VD Gabčikovo P.Palmaj 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - -
781 20.07.2018 1 LS Gabčíkovo 17 VD Gabčikovo P.Palmaj 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - -
782 21.07.2018 2 LS Východ 6 Domaša Beránek K.,Habina L.,Beránková I. 2 - - - - - - - - 2 2 2 - - - - -
783 22.07.2018 1 LS Orava 26 Oravská priehrada Benček J.,Juris Š. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
624 23.07.2018 5 Reprezentacne sústredenie OPT 7 Liptovská Mara Jakub Kanuk 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
784 25.07.2018 1 LS Gabčíkovo 18 VD Gabčikovo P.Palmaj 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - -
786 27.07.2018 3 LS Z.Šírava 4 Zemplínska Šírava P.Kincel F.Kincel 2 2 - - - - - - - - - - - - - - -
785 27.07.2018 1 LS Gabčíkovo 19 VD Gabčikovo P.Palmaj 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - -
787 28.07.2018 2 LS L.Mara 34 Liptovská Mara Oršula P 2 2 - - - - - - - - - - - - - - -
788 29.07.2018 1 LS Orava 28 Oravská priehrada Benček J.,Juris Š. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
625 01.08.2018 12 Ténerská podpora World Sailing Worlds Aarhus (DEN) M.Andel - - - 3 - - - - - - - - - - - - -
790 01.08.2018 1 LS Gabčíkovo 20 VD Gabčikovo P.Palmaj 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - -
789 01.08.2018 1 LS L.Mara 35 Liptovská Mara Babjak M. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
626 02.08.2018 7 Reprezentačne sústredenie Race, Techno, RS:X Domaša Karol BERÁNEK - - - - - - - - 3 3 3 3 - - - - -
791 03.08.2018 1 LS Gabčíkovo 21 VD Gabčikovo P.Palmaj 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - -
627 04.08.2018 9 Ténerská podpora Majstrovstvá Sveta Techno a Techno + Liepaja (LAT) Karol BERÁNEK - - - - - - - - - 3 3 - - - - - -
792 04.08.2018 2 LS L.Mara 36 Liptovská Mara Babjak M. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
793 05.08.2018 1 LS Orava 30 Oravská priehrada Benček J.,Juris Š. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
628 06.08.2018 5 Reprezentacne sústredenie OPT 8 Liptovská Mara Jakub Kanuk 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
794 08.08.2018 1 LS L.Mara 37 Liptovská Mara Babjak M. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
795 10.08.2018 3 LS Z.Šírava 5 Zemplínska Šírava P.Kincel F.Kincel 2 2 - - - - - - - - - - - - - - -
796 12.08.2018 1 LS Orava 32 Oravská priehrada Benček J.,Juris Š. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
797 15.08.2018 1 LS L.Mara 39 Liptovská Mara Babjak M. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
798 15.08.2018 1 LS Gabčíkovo 22 VD Gabčikovo P.Palmaj 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - -
799 17.08.2018 1 LS Gabčíkovo 23 VD Gabčikovo P.Palmaj 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - -
800 18.08.2018 1 LS L.Mara 40 Liptovská Mara Maňková L. - 2 - - - - - - - - - - - - - - -
801 18.08.2018 2 LS Z.Šírava 6 Zemplínska Šírava P.Kincel F.Kincel 2 2 - - - - - - - - - - - - - - -
802 19.08.2018 1 LS Orava 34 Oravská priehrada Benček J.,Juris Š. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
803 22.08.2018 1 LS Gabčíkovo 24 VD Gabčikovo P.Palmaj 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - -
804 24.08.2018 1 LS Gabčíkovo 25 VD Gabčikovo P.Palmaj 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - -
629 27.08.2018 11 Ténerská podpora Majstrovstva sveta OPT Famagusta (CYP) Petra Plenkovic 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
805 29.08.2018 1 LS Gabčíkovo 26 VD Gabčikovo P.Palmaj 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - -
630 29.08.2018 5 Reprezentacne sústredenie Majstrvstvá Maďarska Balaton (HUN) M.Andel - - 3 3 - - - - - - - - - - - - -
806 31.08.2018 1 LS Gabčíkovo 27 VD Gabčikovo P.Palmaj 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - -
807 01.09.2018 2 LS Západ 15 Senec Varga J., Stoláriková L. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
631 08.09.2018 3 Ténerská podporaSupercup Česko Nové Mlýny (CZE) Pollak/Beránek - - - - - - - - - 3 - 3 - - - - -
808 08.09.2018 2 LS Západ 16 Senec Varga J., Stoláriková L. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
809 15.09.2018 2 LS Západ 17 Senec Varga J., Stoláriková L. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
632 15.09.2018 2 Ténerská podporaMajstrovstvá Sveta Raceboard Masters Portimao (POR) Patrik POLLÁK - - - - - - - - - - - 3 - - - - -
633 28.09.2018 3 MČR Nové Mlyny (CZE) G.Alksnevicius - 3 - 3 - - - - - - - - - - - - -
634 20.10.2018 10 Ténerská podporaPretek Majstrovstvá Európy Techno Athens (GRE) Patrik POLLÁK - - - - - - - - - 3 - - - - - - -
635 22.10.2018 4 Reprezentacne sústredenie OPT 9 Portoroz (SLO) Mauricio Bencic 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
636 28.12.2018 4 Reprezentacne sústredenie Europa Cup Croatia Hvar (CRO) M.Andel - 3 3 3 - - - - - - - - - - - - -