Termínový kalendár tréningov a sústredení SZJ pre rok 2018

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing
Domaša Liptovská Mara Oravská priehrada Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2018

  ČTK Dátum  Vzostupne Poč.dní Názov Miesto Tréner OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF RSX BIC BTP RAC FUN KB 470 EUR NL
776 13.07.2018 1 LS Gabčíkovo 15 VD Gabčikovo P.Palmaj 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - -
777 14.07.2018 2 LS L.Mara 32 Liptovská Mara Maňková L.,Oršula P. 2 2 - - - - - - - - - - - - - - -
778 15.07.2018 1 LS Orava 24 Oravská priehrada Benček J.,Juris Š. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
780 18.07.2018 1 LS Gabčíkovo 16 VD Gabčikovo P.Palmaj 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - -
781 20.07.2018 1 LS Gabčíkovo 17 VD Gabčikovo P.Palmaj 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - -
782 21.07.2018 2 LS Východ 6 Domaša Beránek K.,Habina L.,Beránková I. 2 - - - - - - - - 2 2 2 - - - - -
783 22.07.2018 1 LS Orava 26 Oravská priehrada Benček J.,Juris Š. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
624 23.07.2018 5 Reprezentacne sústredenie OPT 7 Liptovská Mara Jakub Kanuk 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
784 25.07.2018 1 LS Gabčíkovo 18 VD Gabčikovo P.Palmaj 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - -
779 25.07.2018 1 LS L.Mara 33 Liptovská Mara Brestovský A.,Oršula P. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
785 27.07.2018 1 LS Gabčíkovo 19 VD Gabčikovo P.Palmaj 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - -
786 27.07.2018 3 LS Z.Šírava 4 Zemplínska Šírava P.Kincel F.Kincel 2 2 - - - - - - - - - - - - - - -
810 28.07.2018 2 LS Východ 6 Domaša Beránek K.,Habina L.,Beránková I. 2 - - - - - - - - 2 2 2 - - - - -
787 28.07.2018 2 LS L.Mara 34 Liptovská Mara Oršula P 2 2 - - - - - - - - - - - - - - -
788 29.07.2018 1 LS Orava 28 Oravská priehrada Benček J.,Juris Š. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
840 31.07.2018 1 LS L.Mara 56 Liptovská Mara Brestovsky A. 1 1 - - - - - - - - - - - - - - -
790 01.08.2018 1 LS Gabčíkovo 20 VD Gabčikovo P.Palmaj 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - -
625 01.08.2018 12 Ténerská podpora World Sailing Worlds Aarhus (DEN) M.Andel - - - 3 - - - - - - - - - - - - -
789 01.08.2018 1 LS L.Mara 35 Liptovská Mara Babjak M. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
791 03.08.2018 1 LS Gabčíkovo 21 VD Gabčikovo P.Palmaj 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - -
792 04.08.2018 2 LS L.Mara 36 Liptovská Mara Babjak M. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
627 04.08.2018 9 Ténerská podpora Majstrovstvá Sveta Techno a Techno + Liepaja (LAT) Karol BERÁNEK - - - - - - - - - 3 3 - - - - - -
793 05.08.2018 1 LS Orava 30 Oravská priehrada Benček J.,Juris Š. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
628 06.08.2018 5 Reprezentacne sústredenie OPT 8 Liptovská Mara Jakub Kanuk 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
794 08.08.2018 1 LS L.Mara 37 Liptovská Mara Babjak M. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
795 10.08.2018 3 LS Z.Šírava 5 Zemplínska Šírava P.Kincel F.Kincel 2 2 - - - - - - - - - - - - - - -
811 11.08.2018 2 LS L.Mara 38 Liptovská Mara Maňková L.,Oršula P. 2 2 - - - - - - - - - - - - - - -
796 12.08.2018 1 LS Orava 32 Oravská priehrada Benček J.,Juris Š. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
841 14.08.2018 1 LS L.Mara 57 Liptovská Mara Brestovsky A. 1 1 - - - - - - - - - - - - - - -
798 15.08.2018 1 LS Gabčíkovo 22 VD Gabčikovo P.Palmaj 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - -
797 15.08.2018 1 LS L.Mara 39 Liptovská Mara Babjak M. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
799 17.08.2018 1 LS Gabčíkovo 23 VD Gabčikovo P.Palmaj 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - -
801 18.08.2018 2 LS Z.Šírava 6 Zemplínska Šírava P.Kincel F.Kincel 2 2 - - - - - - - - - - - - - - -
800 18.08.2018 1 LS L.Mara 40 Liptovská Mara Maňková L. - 2 - - - - - - - - - - - - - - -
802 19.08.2018 1 LS Orava 34 Oravská priehrada Benček J.,Juris Š. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
812 22.08.2018 1 LS L.Mara 41 Liptovská Mara Brestovský M.,Babjak M. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
803 22.08.2018 1 LS Gabčíkovo 24 VD Gabčikovo P.Palmaj 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - -
804 24.08.2018 1 LS Gabčíkovo 25 VD Gabčikovo P.Palmaj 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - -
838 25.08.2018 2 LS Z.Šírava 7 Z. Šírava P.Kincel F.Kincel 2 2 - - - - - - - - - - - - - - -
813 25.08.2018 2 LS L.Mara 42 Liptovská Mara Brestovský M.,Oršula P.,Maňková L. 2 2 - - - - - - - - - - - - - - -
827 26.08.2018 1 LS Orava 36 Oravská priehrada Benček J.,Juris Š. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
629 27.08.2018 11 Ténerská podpora Majstrovstva sveta OPT Famagusta (CYP) Petra Plenkovic 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
842 28.08.2018 1 LS L.Mara 58 Liptovská Mara Brestovsky A. 1 1 - - - - - - - - - - - - - - -
814 29.08.2018 1 LS L.Mara 43 Liptovská Mara Brestovský M.,Babjak M. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
630 29.08.2018 5 Reprezentacne sústredenie Majstrvstvá Maďarska Balaton (HUN) M.Andel - - 3 3 - - - - - - - - - - - - -
805 29.08.2018 1 LS Gabčíkovo 26 VD Gabčikovo P.Palmaj 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - -
806 31.08.2018 1 LS Gabčíkovo 27 VD Gabčikovo P.Palmaj 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - -
807 01.09.2018 2 LS Západ 15 Senec Varga J., Stoláriková L. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
828 02.09.2018 1 LS Orava 38 Oravská priehrada Benček J.,Juris Š. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
843 04.09.2018 1 LS L.Mara 59 Liptovská Mara Brestovsky A. 1 1 - - - - - - - - - - - - - - -
815 05.09.2018 1 LS L.Mara 44 Liptovská Mara Brestovský M.,Babjak M. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
631 08.09.2018 3 Ténerská podporaSupercup Česko Nové Mlýny (CZE) Pollak/Beránek - - - - - - - - - 3 - 3 - - - - -
808 08.09.2018 2 LS Západ 16 Senec Varga J., Stoláriková L. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
839 08.09.2018 1 LS Z.Šírava 8 Z. Šírava F.Kincel - 2 - - - - - - - - - - - - - - -
816 08.09.2018 2 LS L.Mara 45 Liptovská Mara Oršula P 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
829 09.09.2018 1 LS Orava 39 Oravská priehrada Benček J.,Juris Š. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
844 11.09.2018 1 LS L.Mara 60 Liptovská Mara Brestovsky A. 1 1 - - - - - - - - - - - - - - -
817 12.09.2018 1 LS L.Mara 46 Liptovská Mara Brestovský M.,Babjak M. 2 2 - - - - - - - - - - - - - - -
632 15.09.2018 2 Ténerská podporaMajstrovstvá Sveta Raceboard Masters Portimao (POR) Patrik POLLÁK - - - - - - - - - - - 3 - - - - -
809 15.09.2018 2 LS Západ 17 Senec Varga J., Stoláriková L. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
830 16.09.2018 1 LS Orava 40 Oravská priehrada Benček J.,Juris Š. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
818 19.09.2018 1 LS L.Mara 47 Liptovská Mara Brestovský M.,Babjak M. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
832 22.09.2018 2 LS Západ 18 Senec Varga J., Stoláriková L. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
819 22.09.2018 1 LS L.Mara 48 Liptovská Mara Maňková L. - 2 - - - - - - - - - - - - - - -
831 23.09.2018 1 LS Orava 41 Oravská priehrada Benček J.,Juris Š. 2 2 - - - - - - - - - - - - - - -
820 26.09.2018 1 LS L.Mara 49 Liptovská Mara Brestovský M.,Babjak M. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
633 28.09.2018 3 MČR Nové Mlyny (CZE) G.Alksnevicius - 3 - 3 - - - - - - - - - - - - -
821 29.09.2018 1 LS L.Mara 50 Liptovská Mara Brestovský M. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
833 29.09.2018 2 LS Západ 19 Senec Varga J., Stoláriková L. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
822 03.10.2018 1 LS L.Mara 51 Liptovská Mara Brestovský M.,Babjak M. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
823 06.10.2018 1 LS L.Mara 52 Liptovská Mara Babjak M. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
834 06.10.2018 2 LS Západ 20 Senec Varga J., Stoláriková L. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
824 10.10.2018 1 LS L.Mara 53 Liptovská Mara Babjak M. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
835 13.10.2018 2 LS Západ 21 Senec Varga J., Stoláriková L. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
825 13.10.2018 1 LS L.Mara 54 Liptovská Mara Babjak M. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
826 17.10.2018 1 LS L.Mara 55 Liptovská Mara Babjak M. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
836 20.10.2018 2 LS Západ 22 Senec Varga J., Stoláriková L. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
634 20.10.2018 10 Ténerská podporaPretek Majstrovstvá Európy Techno Athens (GRE) Patrik POLLÁK - - - - - - - - - 3 - - - - - - -
635 22.10.2018 4 Reprezentacne sústredenie OPT 9 Portoroz (SLO) Mauricio Bencic 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
837 27.10.2018 2 LS Západ 23 Senec Varga J., Stoláriková L. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
636 28.12.2018 4 Reprezentacne sústredenie Europa Cup Croatia Hvar (CRO) M.Andel - 3 3 3 - - - - - - - - - - - - -