Rok : 2018 |

Termínový kalendár tréningov a sústredení SZJ pre rok 2018

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing
Domaša Liptovská Mara Oravská priehrada Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2018

Strana 2 z 4 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4      Verzia pre tlač

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum  Vzostupne Poč.dní Názov Miesto Tréner OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF RSX BIC BTP RAC FUN KB 470 EUR NL
795 10.08.2018 3 LS Z.Šírava 5 Zemplínska Šírava P.Kincel F.Kincel 2 2 - - - - - - - - - - - - - - -
811 11.08.2018 2 LS L.Mara 38 Liptovská Mara Maňková L.,Oršula P. 2 2 - - - - - - - - - - - - - - -
796 12.08.2018 1 LS Orava 32 Oravská priehrada Benček J.,Juris Š. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
841 14.08.2018 1 LS L.Mara 57 Liptovská Mara Brestovsky A. 1 1 - - - - - - - - - - - - - - -
798 15.08.2018 1 LS Gabčíkovo 22 VD Gabčikovo P.Palmaj 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - -
797 15.08.2018 1 LS L.Mara 39 Liptovská Mara Babjak M. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
799 17.08.2018 1 LS Gabčíkovo 23 VD Gabčikovo P.Palmaj 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - -
800 18.08.2018 1 LS L.Mara 40 Liptovská Mara Maňková L. - 2 - - - - - - - - - - - - - - -
801 18.08.2018 2 LS Z.Šírava 6 Zemplínska Šírava P.Kincel F.Kincel 2 2 - - - - - - - - - - - - - - -
802 19.08.2018 1 LS Orava 34 Oravská priehrada Benček J.,Juris Š. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
812 22.08.2018 1 LS L.Mara 41 Liptovská Mara Brestovský M.,Babjak M. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
803 22.08.2018 1 LS Gabčíkovo 24 VD Gabčikovo P.Palmaj 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - -
804 24.08.2018 1 LS Gabčíkovo 25 VD Gabčikovo P.Palmaj 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - -
813 25.08.2018 2 LS L.Mara 42 Liptovská Mara Brestovský M.,Oršula P.,Maňková L. 2 2 - - - - - - - - - - - - - - -
838 25.08.2018 2 LS Z.Šírava 7 Z. Šírava P.Kincel F.Kincel 2 2 - - - - - - - - - - - - - - -
827 26.08.2018 1 LS Orava 36 Oravská priehrada Benček J.,Juris Š. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
629 27.08.2018 11 Ténerská podpora Majstrovstva sveta OPT Famagusta (CYP) Petra Plenkovic 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
842 28.08.2018 1 LS L.Mara 58 Liptovská Mara Brestovsky A. 1 1 - - - - - - - - - - - - - - -
805 29.08.2018 1 LS Gabčíkovo 26 VD Gabčikovo P.Palmaj 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - -
814 29.08.2018 1 LS L.Mara 43 Liptovská Mara Brestovský M.,Babjak M. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
630 29.08.2018 5 Reprezentacne sústredenie Majstrvstvá Maďarska Balaton (HUN) M.Andel - - 3 3 - - - - - - - - - - - - -
806 31.08.2018 1 LS Gabčíkovo 27 VD Gabčikovo P.Palmaj 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - -
807 01.09.2018 2 LS Západ 15 Senec Varga J., Stoláriková L. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
828 02.09.2018 1 LS Orava 38 Oravská priehrada Benček J.,Juris Š. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
843 04.09.2018 1 LS L.Mara 59 Liptovská Mara Brestovsky A. 1 1 - - - - - - - - - - - - - - -

Strana 2 z 4 >> Prejdi na stranu >>  2      Verzia pre tlač

Miesto :     
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF 470 EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB