Rok : 2018 |

Termínový kalendár tréningov a sústredení SZJ pre rok 2018

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing
Domaša Liptovská Mara Oravská priehrada Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2018

Strana 2 z 2 >> Prejdi na stranu >>  1   2      Verzia pre tlač

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum  Vzostupne Poč.dní Názov Miesto Tréner OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF RSX BIC BTP RAC FUN KB 470 EUR NL
797 15.08.2018 1 LS L.Mara 39 Liptovská Mara Babjak M. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
798 15.08.2018 1 LS Gabčíkovo 22 VD Gabčikovo P.Palmaj 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - -
799 17.08.2018 1 LS Gabčíkovo 23 VD Gabčikovo P.Palmaj 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - -
801 18.08.2018 2 LS Z.Šírava 6 Zemplínska Šírava P.Kincel F.Kincel 2 2 - - - - - - - - - - - - - - -
800 18.08.2018 1 LS L.Mara 40 Liptovská Mara Maňková L. - 2 - - - - - - - - - - - - - - -
802 19.08.2018 1 LS Orava 34 Oravská priehrada Benček J.,Juris Š. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
803 22.08.2018 1 LS Gabčíkovo 24 VD Gabčikovo P.Palmaj 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - -
804 24.08.2018 1 LS Gabčíkovo 25 VD Gabčikovo P.Palmaj 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - -
629 27.08.2018 11 Ténerská podpora Majstrovstva sveta OPT Famagusta (CYP) Petra Plenkovic 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
630 29.08.2018 5 Reprezentacne sústredenie Majstrvstvá Maďarska Balaton (HUN) M.Andel - - 3 3 - - - - - - - - - - - - -
805 29.08.2018 1 LS Gabčíkovo 26 VD Gabčikovo P.Palmaj 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - -
806 31.08.2018 1 LS Gabčíkovo 27 VD Gabčikovo P.Palmaj 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - -
807 01.09.2018 2 LS Západ 15 Senec Varga J., Stoláriková L. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
808 08.09.2018 2 LS Západ 16 Senec Varga J., Stoláriková L. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
631 08.09.2018 3 Ténerská podporaSupercup Česko Nové Mlýny (CZE) Pollak/Beránek - - - - - - - - - 3 - 3 - - - - -
809 15.09.2018 2 LS Západ 17 Senec Varga J., Stoláriková L. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
632 15.09.2018 2 Ténerská podporaMajstrovstvá Sveta Raceboard Masters Portimao (POR) Patrik POLLÁK - - - - - - - - - - - 3 - - - - -
633 28.09.2018 3 MČR Nové Mlyny (CZE) G.Alksnevicius - 3 - 3 - - - - - - - - - - - - -
634 20.10.2018 10 Ténerská podporaPretek Majstrovstvá Európy Techno Athens (GRE) Patrik POLLÁK - - - - - - - - - 3 - - - - - - -
635 22.10.2018 4 Reprezentacne sústredenie OPT 9 Portoroz (SLO) Mauricio Bencic 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
636 28.12.2018 4 Reprezentacne sústredenie Europa Cup Croatia Hvar (CRO) M.Andel - 3 3 3 - - - - - - - - - - - - -

Strana 2 z 2 >> Prejdi na stranu >>  2      Verzia pre tlač

Miesto :     
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF 470 EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB