Rok : 2018 |

Termínový kalendár tréningov a sústredení SZJ pre rok 2018

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing
Domaša Liptovská Mara Oravská priehrada Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2018

Strana 1 z 5 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4   5      Verzia pre tlač

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum Zostupne Poč.dní Názov Miesto Tréner OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF RSX BIC BTP RAC FUN KB 470 EUR NL
636 28.12.2018 4 Reprezentacne sústredenie Europa Cup Croatia Hvar (CRO) M.Andel - 3 3 3 - - - - - - - - - - - - -
837 27.10.2018 2 LS Západ 23 Senec Varga J., Stoláriková L. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
635 22.10.2018 4 Reprezentacne sústredenie OPT 9 Portoroz (SLO) Mauricio Bencic 3 - - - - - - - - - - - - - - - -
836 20.10.2018 2 LS Západ 22 Senec Varga J., Stoláriková L. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
634 20.10.2018 10 Ténerská podporaPretek Majstrovstvá Európy Techno Athens (GRE) Patrik POLLÁK - - - - - - - - - 3 - - - - - - -
826 17.10.2018 1 LS L.Mara 55 Liptovská Mara Babjak M. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
825 13.10.2018 1 LS L.Mara 54 Liptovská Mara Babjak M. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
835 13.10.2018 2 LS Západ 21 Senec Varga J., Stoláriková L. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
824 10.10.2018 1 LS L.Mara 53 Liptovská Mara Babjak M. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
834 06.10.2018 2 LS Západ 20 Senec Varga J., Stoláriková L. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
823 06.10.2018 1 LS L.Mara 52 Liptovská Mara Babjak M. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
822 03.10.2018 1 LS L.Mara 51 Liptovská Mara Brestovský M.,Babjak M. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
821 29.09.2018 1 LS L.Mara 50 Liptovská Mara Brestovský M. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
833 29.09.2018 2 LS Západ 19 Senec Varga J., Stoláriková L. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
633 28.09.2018 3 MČR Nové Mlyny (CZE) G.Alksnevicius - 3 - 3 - - - - - - - - - - - - -
820 26.09.2018 1 LS L.Mara 49 Liptovská Mara Brestovský M.,Babjak M. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
831 23.09.2018 1 LS Orava 41 Oravská priehrada Benček J.,Juris Š. 2 2 - - - - - - - - - - - - - - -
832 22.09.2018 2 LS Západ 18 Senec Varga J., Stoláriková L. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
819 22.09.2018 1 LS L.Mara 48 Liptovská Mara Maňková L. - 2 - - - - - - - - - - - - - - -
818 19.09.2018 1 LS L.Mara 47 Liptovská Mara Brestovský M.,Babjak M. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
830 16.09.2018 1 LS Orava 40 Oravská priehrada Benček J.,Juris Š. 2 2 - - - 2 - - - - - - - - - - -
809 15.09.2018 2 LS Západ 17 Senec Varga J., Stoláriková L. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
632 15.09.2018 2 Ténerská podporaMajstrovstvá Sveta Raceboard Masters Portimao (POR) Patrik POLLÁK - - - - - - - - - - - 3 - - - - -
817 12.09.2018 1 LS L.Mara 46 Liptovská Mara Brestovský M.,Babjak M. 2 2 - - - - - - - - - - - - - - -
844 11.09.2018 1 LS L.Mara 60 Liptovská Mara Brestovsky A. 1 1 - - - - - - - - - - - - - - -

Strana 1 z 5 >> Prejdi na stranu >>  1      Verzia pre tlač

Miesto :     
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF 470 EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB