Rok : 2018 |

Termínový kalendár tréningov a sústredení SZJ pre rok 2018

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing
Domaša Liptovská Mara Oravská priehrada Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2018

Strana 1 z 5 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4   5      Verzia pre tlač

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum Poč.dní Názov Miesto Tréner OPT L47  Vzostupne LAR LAS FIN VAU 420 RSF RSX BIC BTP RAC FUN KB 470 EUR NL
837 27.10.2018 2 LS Západ 23 Senec Varga J., Stoláriková L. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
803 22.08.2018 1 LS Gabčíkovo 24 VD Gabčikovo P.Palmaj 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - -
788 29.07.2018 1 LS Orava 28 Oravská priehrada Benček J.,Juris Š. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
785 27.07.2018 1 LS Gabčíkovo 19 VD Gabčikovo P.Palmaj 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - -
784 25.07.2018 1 LS Gabčíkovo 18 VD Gabčikovo P.Palmaj 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - -
783 22.07.2018 1 LS Orava 26 Oravská priehrada Benček J.,Juris Š. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
782 21.07.2018 2 LS Východ 6 Domaša Beránek K.,Habina L.,Beránková I. 2 - - - - - - - - 2 2 2 - - - - -
781 20.07.2018 1 LS Gabčíkovo 17 VD Gabčikovo P.Palmaj 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - -
780 18.07.2018 1 LS Gabčíkovo 16 VD Gabčikovo P.Palmaj 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - -
778 15.07.2018 1 LS Orava 24 Oravská priehrada Benček J.,Juris Š. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
776 13.07.2018 1 LS Gabčíkovo 15 VD Gabčikovo P.Palmaj 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - -
775 11.07.2018 1 LS Gabčíkovo 14 VD Gabčikovo P.Palmaj 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - -
773 08.07.2018 1 LS Orava 22 Oravská priehrada Benček J.,Juris Š. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
771 06.07.2018 1 LS Gabčíkovo 13 VD Gabčikovo P.Palmaj 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - -
770 05.07.2018 1 LS Orava 20 Oravská priehrada Benček J.,Juris Š. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
769 27.06.2018 1 LS L.Mara 29 Liptovská Mara Brestovský A. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
790 01.08.2018 1 LS Gabčíkovo 20 VD Gabčikovo P.Palmaj 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - -
791 03.08.2018 1 LS Gabčíkovo 21 VD Gabčikovo P.Palmaj 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - -
793 05.08.2018 1 LS Orava 30 Oravská priehrada Benček J.,Juris Š. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
836 20.10.2018 2 LS Západ 22 Senec Varga J., Stoláriková L. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
835 13.10.2018 2 LS Západ 21 Senec Varga J., Stoláriková L. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
828 02.09.2018 1 LS Orava 38 Oravská priehrada Benček J.,Juris Š. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
827 26.08.2018 1 LS Orava 36 Oravská priehrada Benček J.,Juris Š. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
810 28.07.2018 2 LS Východ 6 Domaša Beránek K.,Habina L.,Beránková I. 2 - - - - - - - - 2 2 2 - - - - -
809 15.09.2018 2 LS Západ 17 Senec Varga J., Stoláriková L. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -

Strana 1 z 5 >> Prejdi na stranu >>  1      Verzia pre tlač

Miesto :     
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF 470 EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB