Rok : 2018 |

Termínový kalendár tréningov a sústredení SZJ pre rok 2018

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing
Domaša Liptovská Mara Oravská priehrada Senec Slnava VD Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2018

Strana 1 z 4 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4      Verzia pre tlač

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum Poč.dní Názov Miesto Tréner OPT L47  Vzostupne LAR LAS FIN VAU 420 RSF RSX BIC BTP RAC FUN KB 470 EUR NL
808 08.09.2018 2 LS Západ 16 Senec Varga J., Stoláriková L. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
784 25.07.2018 1 LS Gabčíkovo 18 VD Gabčikovo P.Palmaj 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - -
783 22.07.2018 1 LS Orava 26 Oravská priehrada Benček J.,Juris Š. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
782 21.07.2018 2 LS Východ 6 Domaša Beránek K.,Habina L.,Beránková I. 2 - - - - - - - - 2 2 2 - - - - -
781 20.07.2018 1 LS Gabčíkovo 17 VD Gabčikovo P.Palmaj 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - -
778 15.07.2018 1 LS Orava 24 Oravská priehrada Benček J.,Juris Š. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
776 13.07.2018 1 LS Gabčíkovo 15 VD Gabčikovo P.Palmaj 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - -
775 11.07.2018 1 LS Gabčíkovo 14 VD Gabčikovo P.Palmaj 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - -
773 08.07.2018 1 LS Orava 22 Oravská priehrada Benček J.,Juris Š. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
771 06.07.2018 1 LS Gabčíkovo 13 VD Gabčikovo P.Palmaj 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - -
770 05.07.2018 1 LS Orava 20 Oravská priehrada Benček J.,Juris Š. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
769 05.07.2018 1 LS L.Mara 29 Liptovská Mara Brestovský M. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
768 04.07.2018 1 LS Gabčíkovo 12 VD Gabčikovo P.Palmaj 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - -
766 30.06.2018 2 LS Západ 14 Senec Varga J., Stoláriková L. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
785 27.07.2018 1 LS Gabčíkovo 19 VD Gabčikovo P.Palmaj 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - -
788 29.07.2018 1 LS Orava 28 Oravská priehrada Benček J.,Juris Š. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
807 01.09.2018 2 LS Západ 15 Senec Varga J., Stoláriková L. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
806 31.08.2018 1 LS Gabčíkovo 27 VD Gabčikovo P.Palmaj 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - -
805 29.08.2018 1 LS Gabčíkovo 26 VD Gabčikovo P.Palmaj 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - -
804 24.08.2018 1 LS Gabčíkovo 25 VD Gabčikovo P.Palmaj 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - -
803 22.08.2018 1 LS Gabčíkovo 24 VD Gabčikovo P.Palmaj 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - -
802 19.08.2018 1 LS Orava 34 Oravská priehrada Benček J.,Juris Š. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
809 15.09.2018 2 LS Západ 17 Senec Varga J., Stoláriková L. 2 - - - - - - - - - - - - - - - -
799 17.08.2018 1 LS Gabčíkovo 23 VD Gabčikovo P.Palmaj 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - -
798 15.08.2018 1 LS Gabčíkovo 22 VD Gabčikovo P.Palmaj 2 - - - - - - 2 - - - - - - - - -

Strana 1 z 4 >> Prejdi na stranu >>  1      Verzia pre tlač

Miesto :     
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 RSF 470 EUR
RSX RAC FUN BIC BTP KB