Rok :
2018 | 2019 |
2020 |
2021 |
2022 |
2024 |
|
|
Termínový kalendár tréningov a sústredení SZJ pre rok 2018
|
|
Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing Domaša Liptovská Mara Oravská priehrada Senec Slnava Gabčíkovo Zemplínska Šírava Košice Nad Jazerom Vypnúť všetky filtre
|
|
Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2018
|
Strana 1 z 7 >> Prejdi na stranu >>  1 
 2 
 3 
 4 
 5 
 6 
 7 
    Verzia pre tlač |
|
Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov |
|
ČTK
|
Dátum
|
Poč.dní
|
Názov
|
Miesto
|
Tréner
|
OPT
|
L47
|
LAR
|
LAS
|
FIN
|
EUR
|
|
714 |
05.05.2018 |
2 |
LS Západ 6 |
Senec |
Varga J., Stoláriková L. |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
703 |
07.04.2018 |
1 |
Zrušené - LS L.Mara 1 |
Liptovská Mara |
Brestovský M. |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
702 |
31.03.2018 |
2 |
LS Západ 1 |
Senec |
Varga J., Stoláriková L. |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
701 |
10.03.2018 |
2 |
LS Gabčíkovo 2 |
VD Gabčikovo |
Brestovský M. |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
704 |
07.04.2018 |
2 |
LS Západ 2 |
Senec |
Varga J., Stoláriková L. |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
635 |
22.10.2018 |
4 |
Reprezentacne sústredenie OPT 9 |
Portoroz (SLO) |
Mauricio Bencic |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
706 |
14.04.2018 |
2 |
LS Západ 3 |
Senec |
Varga J., Stoláriková L. |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
602 |
03.03.2018 |
2 |
Reprezentacne sústredenie OPT 1 |
VD Gabčikovo |
Jakub Kanuk |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
604 |
10.03.2018 |
2 |
Reprezentacne sústredenie OPT 2 |
VD Gabčikovo |
Jakub Kanuk |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
605 |
16.03.2018 |
4 |
Reprezentacne sústredenie OPT 3 |
Malta |
Mauricio Bencic |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
711 |
28.04.2018 |
2 |
LS Západ 5 |
Senec |
Varga J., Stoláriková L. |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
608 |
26.03.2018 |
7 |
Reprezentacne sústredenie OPT 4 |
Portoroz (SLO) |
Jakub Kanuk |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
713 |
05.05.2018 |
2 |
LS L.Mara 5 |
Liptovská Mara |
Babjak M., Oršula P. |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
710 |
28.04.2018 |
1 |
LS L.Mara 3 |
Liptovská Mara |
Babjak M. |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
|
613 |
04.05.2018 |
3 |
Reprezentacne sústredenie OPT 5 |
Palič (SRB) |
Jakub Kanuk |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
716 |
09.05.2018 |
1 |
LS L.Mara 6 |
Liptovská Mara |
Babjak M. |
- |
2 |
- |
- |
- |
- |
|
615 |
07.05.2018 |
4 |
Reprezentacne sústredenie OPT 6 |
Senec |
Jakub Kanuk |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
844 |
11.09.2018 |
1 |
LS L.Mara 60 |
Liptovská Mara |
Brestovsky A. |
1 |
1 |
- |
- |
- |
- |
|
708 |
14.04.2018 |
2 |
LS L.Mara 2 |
Liptovská Mara |
Brestovský M., Oršula P |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
712 |
02.05.2018 |
1 |
LS L.Mara 4 |
Liptovská Mara |
Babjak M. |
2 |
2 |
- |
- |
- |
- |
|
709 |
21.04.2018 |
2 |
LS Západ 4 |
Senec |
Varga J., Stoláriková L. |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
622 |
22.06.2018 |
10 |
Ténerská podpora Majstrovstva Europy OPT |
Sheveningen (NED) |
Jakub Kanuk |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
624 |
23.07.2018 |
5 |
Reprezentacne sústredenie OPT 7 |
Liptovská Mara |
Jakub Kanuk |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
715 |
06.05.2018 |
1 |
LS Orava 4 |
Oravská priehrada |
Benček J.,Juris Š. |
2 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
628 |
06.08.2018 |
5 |
Reprezentacne sústredenie OPT 8 |
Liptovská Mara |
Jakub Kanuk |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
Strana 1 z 7 >> Prejdi na stranu >>  1 
2 
3 
4 
5 
6 
7 
    Verzia pre tlač
|
|
|
|